List od fanki?!!

Moi Drodzy! Pamiętacie zapewne, że w ostatnim artykule zawarłem krótkie i zabawne wiadomości od moich użytkowników? Kilka dni po publikacji tego tekstu dostałem długą wiadomość od pewnej dziewczyny, która napisała mi cudowne podziękowania wraz z krótką historią jej zakupów. Spytałem się jej, czy mógłbym opublikować jej wiadomość i dać linki do rabatów z których skorzystała i….zgodziła się. Będzie jej niezwykle miło, jeśli przeczytacie całość i skomentujecie na koniec! (z resztą mi też:D)

Drogi Oferro!

Po przeczytaniu Twojego ostatniego artykułu, postanowiłam podzielić się historią najlepszych zakupów w moim życiu! Lubię chodzić po sklepach i szukać tych „idealnych rozwiązań” – to uczucie, gdy wszystko co masz na sobie wygląda świetnie dla mnie taaaakie przyjemne! Dlatego bardzo się cieszę, że przy Twojej pomocy kupiłam sobie sukienkę, płaszcz, szal i smycz dla psa!

Mmm... podoba mi się!

Mmm… podoba mi się!

Taka gratka!

Taka gratka!

Pewnie Cię to zdziwi, ale zakupy zaczęły się właśnie od psiaka. Kiedyś, rozglądając się za bluzką, zobaczyłam w Medicine taką superową smyczkę! jak tylko nadarzyła się okazja to kupiłam ją. W tym samym momencie zauważyłam przeeeeeeeśliczną sukienkę w kolorze czarnym. Koronka niezwykle mi się podoba, dlatego chętnie ją kupiłam, a dzięki Tobie zaoszczędziłam, aż… 70 złotych! Z racji zaoszczędzonej kasy (bo i smycz była tańsza dzięki Twoim rabatom) pomyślałam o kupnie szalu w panterkę, który również wpadło mi w oko. Niestety, jak na typową kobietę przystało, płacąc za nią, zdałam sobie sprawę, że nie mam do czego ją nosić, bo przecież nie mam płaszcza!

Jest bardzo elegancki!

Jest bardzo elegancki!

W Medicine nic nie było, dlatego poszłam do H&M i znalazłam idealny, czarny, szyty na mnie i do tego tani (bo ze zniżką), płaszcz!

Podsumowując: mogłam wydać blisko 450 złotych, ale dzięki Tobie wydałam jedyne 297,30. Sporo pochłonął płaszcz, ale był on dobrej jakości, więc zakupy uważam za udane! Dzięki wielkie za pracę, którą robisz, zaoszczędzając nie tylko czas, ale i pieniądze! Buziaki!
Twoja,
J.

I co? Zazdrościcie mi powodzenia u ludzi? A może zazdrościcie takich zniżek? Jeśli jednak chodzi o rabaty to zajrzyjcie na te linki, a na pewno coś dla siebie znajdziecie:

A Wy jakie macie historie związane z zakupami? Podzielcie się w komentarzu!
Buziaki!

Oferro - Twój Inteligentny System Zakupowy

Bezpieczne zakupy u rzetelnych firm

Kupuj mądrze i bez obaw.

Dowiedz się więcej