Najlepsze smartbandy. Inteligentne opaski na rękę – czym się różnią i jaką wybrać?

Jeżeli jesteście w tym miejscu, to pewnie zadajecie sobie pytanie: jaki smartband kupić? Poniżej znajdziecie opinie, porady i specyfikację dotyczącą najlepszych smartbandów.

Inteligentne opaski na rękę nie są przeznaczone tylko dla użytkowników, pokonujących każdego dnia dziesiątki kilometrów czy trenujących na basenie. To ciekawe akcesoria dla sportowców, ale także dla wszystkich osób, które chcą poprawić swój styl życia i monitorować spalanie kalorii czy sen.

Jak wybrać najlepszą opaskę smartband?

Popularność inteligentnych gadżetów elektronicznych stale rośnie. Akcesoria tego typu ułatwiają wiele czynności, pomagają w organizacji, a nawet w planowaniu aktywności fizycznej. Smartband to opaska, która przyda się niemal każdemu. W zależności od wybranego urządzenia, opaska może skupiać się na kwestiach związanych z aktywnością sportową lub zdrowotną. Może monitorować całodobową aktywność organizmu wraz z obliczaniem wydatku energetycznego i kontrolą pulsu.

Chcesz zgarnąć inteligentną opaskę już od 1 zł? 

Oferta opasek jest bardzo szeroka i mocno zróżnicowana. Opaski tego typu są dostępne w wielu wariantach, a poszczególne urządzenia różnią się nie tylko designem, a przede wszystkim funkcjonalnością. By wybrać smartband, który spełni oczekiwania, warto zwrócić uwagę na kilka kluczowych kwestii, m.in:

  • Wodoodporność – jeśli smartband ma posłużyć nie tylko podczas ćwiczeń, warto zainwestować w wodoodporne urządzenie tego typu, które sprawdzi się zarówno podczas ulewy, jak również na basenie.
  • Łączność – zdecydowana większość opasek jest wyposażonych w komunikację Bluetooth (najczęściej w opcji 4.0), nieliczne posiadają opcję łączności Wi-Fi, NFC lub wejście USB.
  • Kompatybilność – warto upewnić się, czy wybrane urządzenie będzie dobrze współgrało z użytkowanymi urządzeniami mobilnymi i ich oprogramowaniem.
  • Funkcjonalność – warto zwrócić uwagę na listę funkcji, w które wyposażono wybraną opaskę. Im wyższa funkcjonalność i więcej opcji, tym więcej zastosowań dla smartbandu. Przydatne są nie tylko funkcje typowo sportowe, ale też obsługa powiadomień, zegar, data, a nawet notatki głosowe.
  • Design – opaska na ręku to widoczny akcent, który może wtopić się w odzież lub wyraźnie się wyróżniać. W sprzedaży można znaleźć proste smartbandy w ciemnym kolorze lub wyraziste urządzenia o neonowej kolorystyce.

    Funkcjonalny, kombatybilny i tani smartband?

Huawei Band 2 Pro

Producent opisuje swoją opaskę słowami „osobisty trener na twoim nadgarstku”. Jest to opaska sportowa mierząca tętno, tempo, dystans, zdolność pochłaniania tlenu przez organizm, a także czas i jakość snu. Jest przy tym wygodna i wytrzymała, a że do tego wszystkiego nieźle się prezentuje, z powodzeniem może pozostawać na nadgarstku także po ćwiczeniach. Opaska idealnie sprawdza się jako asystent codziennej aktywności, informując Cię o nadchodzących połączeniach i wiadomościach. Oznacza to, że możesz zostawić telefon w kieszeni lub torbie, a powiadomienia odbierzesz bezpośrednio na ekranie PMOLED opaski Band 2 Pro. Pomoże Ci w tym łatwy w obsłudze interfejs dotykowy.

Znalezione obrazy dla zapytania Huawei Band 2 Pro

Chcesz dostać tę opaskę w prezencie? Kliknij i sprawdź

Samsung Galaxy Fit

Opaska wyposażona jest w monochromatyczny wyświetlacz PMOLED. Samsung Galaxy Fit rozpoznaje też sześć typów treningów. Do tego będziesz mógł wybrać i spersonalizować do 10 preferowanych aktywności spośród ponad 90 rodzajów ćwiczeń dostępnych w aplikacji Samsung Health. Kiedy opaska wykryje, że Twoje tętno jest zbyt wysokie (przekroczy ustalony poziom), natychmiast Cię o tym poinformuje. W sytuacjach stresowych zaproponuje Ci zaś ćwiczenia oddechowe, abyś się odprężył. Oczywiście nie zabrakło opcji monitorowania snu. Samsung Galaxy Fit dostępny jest w dwóch wersjach kolorystycznych: czarnej i srebrnej.

https://static10.mediaexpert.pl/temp/thumbs-new/2/products/896/smartband-samsung-galaxy-fit-srebrny_1355896_4152916_350x350w50.jpg

Opaska Samsung Galaxy Fit od 1 zł. Sprawdź

Oferro - Twój Inteligentny System Zakupowy

Bezpieczne zakupy u rzetelnych firm

Kupuj mądrze i bez obaw.

Dowiedz się więcej