Najlepsza oferta na kartę wśród operatorów – Orange prepaid

Usługa prepaid, czyli na kartę, jest o tyle wygodna, że nie jesteśmy zmuszeni do podpisywania dwuletniej umowy, w której obligujemy się do opłacania konkretnej kwoty abonamentu oraz czasami kosztu telefonu. Nikt nas nie upomina o zapłatę w konkretnym terminie. Są osoby, które wolą co miesiąc doładować swoją kartę konkretną kwotą za pomocą systemu prepaid.

Chcesz poznać najlepszą ofertę na kartę wśród operatorów?

 

W ofertach prepaid płacimy za samą usługę ponieważ, nie musimy kupować telefonu u operatora. W prepaid, aby korzystać z usług najpierw musimy doładować konto określoną kwotą. Z reguły, aby utrzymać ważność konta prepaid zobowiązani jesteśmy do okresowych doładowań lub utrzymywania płatnych pakietów usług. W systemie prepaid ile pieniędzy mamy na koncie, tyle wykorzystujemy. W przypadku abonamentu dochodzą nam czasami dodatkowe opłaty i dopiero na rachunku okazuje się ile mamy zapłacić. Jeśli posiadamy swój telefon komórkowy, wcale nie musimy podpisywać umowy, aby móc rozmawiać, pisać SMS-y i korzystać z Internetu.

 

Długo szukałem idealnej oferty na kartę, która będzie atrakcyjna pod względem ceny połączeń i sms-ów, nielimitowanych rozmów a także pakietu internetowego. Porównywałem oferty wielu znanych i nowych operatorów sieci komórkowej. Wybór stanął na ofertę Orange Prepaid, która w moim rankingu okazała się być najlepszą pod względem oferty i ceny, a także dodatkowego rabatu.

Promocja dotyczy osób, które kupią starter Orange lub przeniosą numer do Orange na kartę. Każdy nowy klient w Orange na kartę może otrzymać w prezencie 100 zł na rozmowy.  Jak skorzystać z promocji? Wystarczy aktywować oraz zarejestrować nowy starter Orange na kartę, a następnie bezpłatnie włączyć promocję. Aby usługa została włączona należy wysłać SMS o treści BONUS pod nr 815.

Bonus wysokości 100zł jest ważny przez 30 dni od dnia aktywacji. Może być wykorzystany na rozmowy ze wszystkimi sieciami komórkowymi i stacjonarnymi. Środki z bonusu są wykorzystywane w pierwszej kolejności przed środkami pochodzącymi z doładowań. Bonus obowiązuje także w roamingu w Strefie 1.

100 zł w prezencie od Orange!

Wracając do pakietu Orange Prepaid to oferta na kartę kosztuje 25 zł na miesiąc. W ofercie mamy rozmowy i SMS-y bez limitu do wszystkich sieci oraz 15 GB Internetu w kraj. Dodatkowo zyskujemy 2,09 GB danych komórkowych na terenie Unii Europejskiej. Oferta w porównaniu do ofert innych sieci jest korzystna ze względu na większy pakiet Internetu i dostępne dane komórkowe na terenie UE.

Oferro - Twój Inteligentny System Zakupowy

Bezpieczne zakupy u rzetelnych firm

Kupuj mądrze i bez obaw.

Dowiedz się więcej