Wyjazd na majówkę

Hola amigos! Jak żyjecie, jakie macie plany na majówkę?

Majówka w tym roku to taki mały urlop, nie sądzicie? Oby tylko pogoda dopisała, to wszyscy będziemy przeszczęśliwi! 😊 Zaplanowaliście już wyjazd, czy zostajecie w domu? Będąc w tematyce obuwia i podróży przygotowałem dla Was mały przegląd obuwia outdoorowego.

Podstawą zwiedzania i podróży jest wygodne obuwie. Nieważne, czy wyjeżdżacie nad morze, w góry lub na Mazury, czy też stawiacie na zwiedzanie bądź aktywność fizyczną – powinniście pamiętać o wygodnych butach. No i pojemnym plecaku, by zabrać ze sobą wszystkie potrzebne rzeczy!

Wyobrażacie sobie wspinaczkę górską w sandałach, a spacer po plaży w traperach? Na szczęście jest wiele różnych rodzajów obuwia, które nadają się do różnych warunków. Buty trekkingowe, turystyczne czy hikkingowe są zdecydowanie są dobrym wyborem, gdy wybieramy się na kilkudniową aktywną wycieczkę.

Buty turystyczne są uniwersalnym wyborem, ale sprawdzą się przede wszystkim w łatwiejszym terenie. Są doskonałe w podróży, do pieszych wędrówek czy do nordic walkingu. Mają wytrzymałą podeszwę, która doskonale amortyzuje, a ponadto są wytrzymałe. Jeśli szukacie butów na wyjazd, które posłużą Wam przez kilka sezonów to zdecydowanie polecam rzucić okiem na tę stronę.

 

 

 

Buty hikkingowe mają krótką cholewkę, ale wykonane są z mocnych i solidnych materiałów. Dzięki temu sprawdzają się przede wszystkim podczas wędrówek w górach i są dobrym rozwiązaniem również do rekreacyjnych wędrówek.

Znalezione obrazy dla zapytania buty hikingowe cmp

Jeżeli wybieracie się w dłuższe trasy to zdecydowanie wybierzcie buty trekkingowe. Są to buty stworzone do trudnego terenu – kamienistego podłoża, stromych podejść czy wędrówek z dużym obciążeniem. Mają dobrą przyczepność podeszwy oraz zapewniają wytrzymałość.

Znalezione obrazy dla zapytania buty turystyczne cmp

 

Pamiętajmy także o plecaku, razem z butami tworzy wyjazdowy dream team! Ja na żaden wyjazd nie ruszam się bez plecaka od marki CMP. Aktualnie przy zakupie obuwia powyżej 200 zł dostaniecie 40% rabatu na plecak. Czad!

 

Wyjeżdżając z dziećmi pamiętajcie też o obuwiu dla nich. Całe szczęście, że buty trekkingowe czy sandały są też w małych rozmiarach. Moi znajomi na wyjazdy z dziećmi zaopatrują się w obuwie tylko w DeShop’ie. Nigdy się nie zawiedli na tym sklepie, nieważne czy wyjeżdżają w góry, nad morze czy na aktywne zwiedzanie zagranicznych krajów.

Znalezione obrazy dla zapytania buty dla dzieci cmp

To jak, podzielicie się planami na majówkę? 😊
Jeśli planów na wyjazd brak, postaram się w najbliższym poście podsunąć Wam pomysły na spędzenie wolnego czasu. Do następnego!

Oferro - Twój Inteligentny System Zakupowy

Bezpieczne zakupy u rzetelnych firm

Kupuj mądrze i bez obaw.

Dowiedz się więcej