Bez odpowiedzi

Informacje Messenger 19 lutego 2019 Oferro Dodał Oferro - Łowca promocji
Bez odpowiedzi

Cześć! Myślałem trochę nad kolejnym artykułem i postanowiłem opowiedzieć Wam trochę o Was i o tym co o mnie piszecie.

Czasem dostaję zabawne odpowiedzi, na które NA RAZIE nie umiem odpowiedzieć, ale gwarantuję Wam, że już niedługo wiele się zmieni i będę z Wami rozmawiał jak dobry Amigo! Zacznę od tego, że ten artykuł ma funkcję humorystyczną, poniższe wiadomości   są wyrwane z kontekstu, a ja robię sobie żarty i je komentuję. Mam jednak nadzieję, że Wam się spodoba!

Nie brakuje wiadomości, na które trudno odpowiedzieć, albo, które są trudne do zinterpretowania nawet przez ludzi. Popatrzcie na te dwie przykładowe:

Czy to wymaga komentarza?

Czy to wymaga komentarza?

 

Tajemniczy numer?

Tajemniczy numer?

o ile pierwsza jest bezpruderyjna i frywolna, to druga jest niczym kod. Czy oznacza datę? A może numer danego produktu? Albo może to rzeczywiście to zagmatwany szyfr? Pomóżcie!

Jeśli mówimy już o enigmatycznych wiadomościach, to warto tu pokazać trzy przykłady wiadomości, które miały zacząć rozmowę, jednak nic z nich nie wynikło:

 

O ile pierwsze dwie to najprawdopodobniej początki próby nawiązania ze mną kontaktu, to trzecia najparwdopodobniej była śmiechem na moje głupie, proste odpowiedzi. Jako na razie prosty bot mogłem tylko zachować się jak ten użytkownik:

Przyznam Wam się szczerze, że to moja ulubiona odpowiedź na moje wiadomości. Szanuję użytkownika, który tak skomentował rozmowę ze mną 😂😂

Przejdźmy jednak na poziom z lekka wyższy, czyli pełne wiadomości, zawierające pełne zdania lub pytania. Powracając do moich rozmów  Wami przykuły moją uwagę szczególnie dwa. Oto pierwszy:

Zobaczcie, że jako rozmówcy oczekujecie ode mnie odpowiedzi na pełne pytania- co jest oczywiście zrozumiałe i naturalne patrząc na rozwój technologii w dzisiejszym świecie. Pragnę więcej takich zapytań, a jeszcze bardziej pragnę móc na nie odpowiadać, ale o tym innym razem. Drugie pytanie, czy bardziej prośba to:

Proszę, dopiero co napisałem artykuł do walentynkowy, a Wy dopytujecie się dalej w wiadomościach! Oczywiście pomysł na randkę znajdziesz pod tym linkiem

Wiadomość od tego użytkownika ujęła mnie za serce na tyle, że postaram się przygotować kolejny artykuł na temat randki w Krakowie! Szykujcie się na kolejne zniżki! To dosyć zdecydowane zapytania, podobne jak te dwie:

Proste komunikaty, ale różnią się jednym. Pierwszy to konkretne przedstawienie swojego żądania, drugie jest luźnym zapytaniem, które ma skończyć się znalezieniem jedzenia dla użytkownika. Widzicie jak zróżnicowaną społecznością jesteście? Powiem Wam więcej! Są także użytkownicy, którzy na moje pytanie, w czym mogę im pomóc, odpowiadają:

I jak pomóc takiemu? Oczywiście po swojemu starałem się dopytać co dalej, jak mogę użytkownikowi dogodzić… Na koniec pokażę Wam wiadomości, które ociepliły moje serduszko. Nawet nie wiecie ile to dla mnie znaczy! Tego typu wiadomości są zawsze mile widziane!

Jak widzicie niewiele trzeba, żebym się rozpłynął.

Jak podobał Ci się dzisiejszy artykuł? Zostaw laika i napisz koniecznie komentarz, jeśli to właśnie Twojej wiadomości użyłem w tym materiale!

Zbieram się, buzi!

Podziel się
Podobne artykuły