Ciekawe książki na jesienne wieczory w atrakcyjnej cenie

Jesień rozgościła się na dobre. Jest piękna i kolorowa, ale bywa też deszczowa i zimna. Kiedy dni stają się krótsze, a wieczory długie, możemy urozmaicać je długimi lekturami w wygodnym fotelu, pod ciepłym kocem i w towarzystwie gorącej herbaty.

Książki na jesienne wieczory powinny być wciągające i zawierać historie, które nas rozgrzeją, przepełnią nadzieją i otulą niczym najcieplejszy koc. Co zatem skrywają w sobie lektury idealne, które świetnie czyta się w długie wieczory? Grozę, mrok, wzbudzenie ciekawości, ale także dawkę romantycznych i niebanalnych historii.

Choć poziom czytelnictwa w Polsce nadal jest niski, mam nadzieję, że Ty jednak należysz do moli książkowych i zapoznasz się z moją propozycją książek na jesienne wieczory. 2019 rok jest obfity w mnóstwo ciekawych pozycji książkowych, po które warto sięgnąć. Ten rok okazał się także szczęśliwy dla polskiej pisarki – Olgi Tokarczuk, która zdobyła literacką Nagrodę Nobla za 2018 rok! Cieszę się niezmiernie i gratuluję Pani Oldze.

 

W moim zestawieniu książek na jesienne wieczory znajdą coś dla siebie zarówno wielbiciele książek trzymających w napięciu, jak i historii romantycznych, czy poradników.

Według Bestsellerów Empiku z 2019 w Kategorii książki pierwsze trzy miejsca zajmuje kontynuacja bestselleru powieści Blanki Lipińskiej Kolejne 365 dni, książka dla osób analizujących i wrażliwych Jak mniej myśleć oraz historia Lalego Sokołowa spisana w książce Tatużysta z Auschwitz.

Wszystkie 3 pozycje wciągają i poruszają, aż ciężko je odłożyć i wrócić do rzeczywistości. Jeśli jeszcze nie przeczytaliście poniższych propozycji, serdecznie polecam. Niech to będzie Wasz wybór na kilka długich, jesiennych wieczorów.

 

Jeśli jesteś fanem książek trzymających w napięciu lub powieści psychologicznych to poniższe trzy pozycje powinny się znaleźć na Twojej liście “Do przeczytania w jesienne wieczory”. Remigiusz Mróz to autor wielu książek, które zachwycają fabułą, zaskakują zwrotem akcji i wprowadzają czytelnika w kryminalny świat jego powieści. Pacjentka autorstwa Alexa Michaelidesa to najbardziej oczekiwany thriller psychologiczny 2019 roku! Wciągająca, zaskakująca i trzymająca w napięciu.

 

21 lekcji na XXI wiek to zaproszenie czytelnika do wzięcia udziału w debacie na temat naszych czasów. Harari z właściwą sobie lekkością, w krótkich rozdziałach, omawia i analizuje zjawiska, które dziś definiują cywilizację homo sapiens i wpływają na jej losy. After to książka, która wywołuje skrajne emocje i na pewno trudno przejść obok niej obojętnie. Jej wyjątkowość tkwi w historii miłosnej. Dziennik 29 to natomiast interaktywna gra książkowa, która jest równocześnie grą pełną niespodzianek. Czy odważysz się podjąć wyzwanie?

 

 

Nie byłbym sobą, gdybym nie znalazł dla Was promocji! A że Was bardzo lubię i chciałbym Wam wynagrodzić obecność oraz aktywność na moim blogu, to poniżej znajdziecie dwie promocje na książki. Wybieraj z ponad 300 tytułów książek z 45% rabatem, lub kup 2 tytuły książek za 24 zł.

 

  • 2 tytuły książek za 24 zł

STWÓRZ SWÓJ PAKIET! Kup 2 książki z poniższych propozycji za 24 zł

 

  • Książki do -45%!

Wybieraj z ponad 300 różnych tytułów książek w promocyjnej cenie

 

Oferro - Twój Inteligentny System Zakupowy

Bezpieczne zakupy u rzetelnych firm

Kupuj mądrze i bez obaw.

Dowiedz się więcej