Dwa razy więcej Internetu w Orange na kartę

Marki Promocje Usługi 30 lipca 2019 Oferro Dodał Iza Madejska
Dwa razy więcej Internetu w Orange na kartę

Orange rozdaje gigabajty w wakacje –
podwaja Internet po doładowaniu w ofercie na kartę

 

 

Orange podwaja bonus gigabajtów po zasileniu konta – promocja trwa do końca sierpnia.

 

Promocja 2x więcej Internetu, w której użytkownicy Orange Free na kartę mogą uzyskać dwukrotnie większy bonus gigabajtów Internetu niż zwykle. Dodatkowe pakiety internetowe przydzielane są automatycznie po zasileniu konta, bez konieczności wysyłania SMS-ów czy uruchamiania czegokolwiek w aplikacji mobilnej operatora.

Bonus internetowy zsumuje się z bonusem regularnie przyznawanym po każdym doładowaniu. Zatem, w zależności od jego wartości, dostaniemy od 5 dodatkowych GB za 5 zł do maksymalnie 200 GB za 200 zł. Kwota zasilenia reprezentuje więc łączny bonus internetowy, jaki dostaniemy.

 

 

Pakiety mają ograniczony czas działania, również zależny od wysokości zasilenia konta.
Zależności te przedstawia poniższa tabela:

Jeśli nie będziemy w stanie wykorzystać dodatkowych gigabajtów w podanych terminach, zawsze będziemy mogli przedłużyć ich ważność. Aby przedłużyć ich ważność o 7 dni, należy wysłać kod „AKT7” na numer 411.

 

Według mnie to bardzo fajna promocja. Dodatkowe gigabajty Internetu na pewno przydadzą się podczas wakacyjnych wycieczek, gdzie internet mobilny będzie pomagał zachować łączność ze światem i dostęp do ulubionych seriali.

 

 

Podziel się
Podobne artykuły