Jak przygotować się do Świąt Wielkanocnych?

Dom Promocje Wydarzenia 15 kwietnia 2019 Oferro Dodał Iza Madejska
Jak przygotować się do Świąt Wielkanocnych?

Czołem Oferrowicze! Jak idą przygotowania do świąt Wielkanocnych? Okna umyte? Mam dobrą wiadomość – bez względu na to, czy umyjesz okna czy też nie, święta się odbędą! 😉

W tym szale świątecznym nie zapomnijmy o dekoracjach i inspiracjach wielkanocnych! Nic nie cieszy oka tak jak dopasowane do świąt gadżety i pomocne produkty. Zrobiłem dla Was mały przegląd – mam nadzieję, że się spodoba.

Okres przedświąteczny to czas, gdy działamy na najwyższych obrotach. Sprzątamy, robimy zakupy, planujemy potrawy i zapraszamy gości. Lubimy w tym okresie otaczać się przyjemnymi ozdobami. Ja sam jestem podatny na zakupy, dlatego postanowiłem Wam pokazać perełki, jakie udało mi się znaleźć w okazjonalnych cenach.

 

Święta Wielkanocne to święto jajek – w każdej ilości i pod każdą postacią! Ja uwielbiam te tradycyjne z majonezem i szczypiorem, a Wy? W przygotowaniu jajek zdecydowanie pomoże jajowar. Pozwoli ugotować nie tylko idealne jajka na twardo lub miękko, ale też przygotować jajecznicę, omlety, jajka w koszulkach. Teraz możesz zgarnąć go z 50% rabatem!

 

https://mangopl.azureedge.net/media/wysiwyg/delimano/product-description/Utile_Egg_Master_Pro/Utile_Egg_Master_Pro_01.jpg

 

Jak już mamy ugotowane jajka, to dzięki wygodnej krajarce możemy bez trudu pokroić jajka na plastry i przyozdobić ulubione świąteczne dania. Praktyczne akcesorium znajdzie zastosowanie w każdej kuchni, a do tego jest niedrogie. Skusisz się?

 

https://mangopl.azureedge.net/media/catalog/product/cache/350/image/500x375/040ec09b1e35df139433887a97daa66f/e/i/eischneider1.png

 

Jak święta to i ciasta! Czym byłaby Wielkanoc bez babek i mazurków? W przygotowaniu finezyjnych ciast na wielkanocny stół pomoże tortownica z trzema wymiennymi spodami: płaskim, z wzorem zająca lub baranka. Podrzucicie mi jakieś przepisy, bym mógł wypróbować tę formę w kształcie baranka? 😉

 

 

 

Jeżeli jesteście artystyczną duszą i lubicie wykonywać własnoręcznie ozdoby to mam coś dla Was! Na stronie papierowo.pl znajdziecie mnóstwo ciekawych artykułów kreatywnych na Wielkanoc. Styropianowy królik i kurczaczki z pomponów aż się proszą o dekorację i postawienie na stół!

 

Znalezione obrazy dla zapytania wielkanoc

 

Powiem Wam szczerze, że lubię Wielkanoc! Mnogość kolorowych potraw, jajka pod wieloma postaciami, wiosenne dodatki, urocze króliczki i kurczaczki mają swój klimat.

A Wy za co lubicie Wielkanoc? Macie rodzinne tradycje, jakieś ulubione potrawy? 😉
Podzielcie się ze mną.

 

Podziel się
Podobne artykuły