Prezent na Dzień Mamy

Czekolada Jedzenie Marki Promocje Wydarzenia 8 maja 2019 Oferro Dodał Iza Madejska
Prezent na Dzień Mamy

Zbliża się 26 maja, więc warto pomyśleć nad prezentem dla ukochanej mamy. Pamiętaj, że podarek nie musi być drogi, za to powinien być wyjątkowy i płynąć prosto z serca.

Pomysłów na prezent na Dzień Matki jest wiele. Znacie swoją mamę i wiecie czego potrzebuje. Może ma jakieś marzenie, które możecie pomóc jej spełnić? Pamiętajcie, że zawsze służę pomocą i mam wiele promocji i rabatów, więc nie martwcie się o budżet. Wystarczy, że napiszecie do mnie na Messengerze i wpiszecie czego poszukujecie. Z przyjemnością Wam pomogę. 😊

 

Wracając do prezentów – kwiaty to dobry pomysł, zwłaszcza wiosną, gdy są świeże, kolorowe i pachnące. Kobiety lubią kwiaty, ale nie pogardzą też słodyczami! Czekoladki sprawdzają się zawsze, na każdą uroczystość, zarówno na urodziny, imieniny czy wspomniany Dzień Matki. Marka Chocollisimo wypuściła limitowaną kolekcję czekoladek z okazji Dnia Mamy. Seria pysznych, ręcznie robionych czekoladek z pysznymi nadzieniami będzie nietuzinkowym prezentem.

https://chocolissimo.pl/images/_big/Czerwony-plomien-i-czekoladowe-zyczenia-dla-kochanych-mam.jpg

Czekoladki w kształcie napisu Mama

Czekoladki w kształcie litery M wykonane są z mlecznej czekolady z zatopionymi truskawkami, natomiast litery A z wiórkami kokosowymi i prażonymi migdałami. Jeżeli masz życzenie, istnieje możliwość dodatkowego zapakowania w papier ozdobny i wstążkę z napisem: Dla Ciebie Mamo! Dodatkowo, czekoladki są teraz w promocyjnej cenie.

https://chocolissimo.pl/images/_big/Mleczny-napis-Mama-z-dedykacja.jpg

 

Czekoladki Super Mama

15 pralin z nadzieniami z najwyższej jakości belgijskiej czekolady zapakowane w oryginalny, komiksowy kartonik. Ten zestaw to idealny pomysł na Dzień Matki by przypomnieć jej, że jest Waszą Superbohaterką.

 https://chocolissimo.pl/images/_big/Super-Mama-XL.jpg

Czekoladowe babeczki

Małe, słodkie pralinki w kształcie słynnej amerykańskiej babeczki zamknięte w kolorowy kartonik przygotowany specjalnie z okazji Dnia Matki. CupCake wyszły spod rąk najlepszych czekoladników, a smak możesz wybrać spośród 8 dostępnych.

https://chocolissimo.pl/images/_big/6-American-CupCakes-dla-Mamy.jpg

Czekoladki w drewnianej skrzyneczce

Skrzyneczka z afrykańskiego drewna wypełniona po brzegi smakowitymi, ręcznie robionymi pralinkami. Na wieczku skrzyneczki umieszczona jest dedykacja. Podaruj swojej Mamie dziesięć czekoladowych momentów i oryginalną skrzyneczkę, która po opróżnieniu może stać się szkatułką na wszelkie drobiazgi.

 

https://chocolissimo.pl/images/_big/Elegance-Dla-Kochanej-Mamy.jpg

 

Te pyszne czekoladki to idealny pomysł na prezent, który ucieszy każdą mamę. Chocolissimo to marka z kilkusetletnią tradycją, która zgłębia swoją pasję każdego dnia. Według portalu Opineo 99% użytkowników poleca czekoladki tej firmy. Macie więc nie tylko moje słowo, ale i 99% zadowolonych konsumentów. 😊

 

 

Podziel się
Podobne artykuły