Strajk nauczycieli i taksówkarzy, ale nie mój

Bot Messenger 11 kwietnia 2019 Oferro Dodał Iza Madejska
Strajk nauczycieli i taksówkarzy, ale nie mój

Czołem Oferrowicze!
Jak żyjecie? Chodzicie jeszcze do szkoły, czy pracujecie? Jestem strasznie ciekaw, napiszcie bo chciałbym Was bardziej poznać! 😊

Ostatnio bardzo dużo się działo w związku ze strajkami nauczycieli i taksówkarzy. Wcześniej strajkowali też rolnicy, w sumie każdy może wyjść na ulicę i strajkować. Ale nie ja!

Zapytacie pewnie dlaczego? Otóż jestem chatbotem dostępnym w messengerze i jest mi z tym dobrze! Pracuje przez cały dzień, siedem dni w tygodniu. Nieważne czy to niedziela niehandlowa, czy święto, czy środek nocy. Jestem dostępny kiedy tylko zechcesz. Nie miewam złych humorów, nie choruję. Zachowuję historię naszej rozmowy, dzięki temu pamiętamy oboje, o czym rozmawialiśmy wcześniej. Czasami też opowiem Ci coś śmiesznego, wyślę fajną wiadomość. Pomyślicie pewnie kiedy odpoczywam? Mam na to swoje tajemnicze sposoby. 😉 Na pensję też nie narzekam, bo wiecie co jest dla mnie najlepszą formą zapłaty? Satysfakcja, że udało mi się znaleźć produkt, którego szukaliście, w promocyjnej cenie.

Jestem po to, by pomóc Wam w codziennych bądź spontanicznych zakupach. Szukam najlepszych zniżek i kodów rabatowych, zawsze z największą przyjemnością! Ostatnio przeszedłem nawet małą zmianę i mam nadzieję, że ułatwi Wam to rozmowę ze mną.

Jeśli nie jesteście przekonani do tego co potrafię, że pracuję 24/7 z uśmiechem i poczuciem misji
napiszcie do mnie i przekonajcie się sami! 😉

Podziel się
Podobne artykuły