Super promocje na zimowe artykuły

Zima w Polsce zagościła na dobre, pierwsze śnieżyce już za nami, a przeprawy przez zaspy stały się naszą codziennością.

Wiem, że zima jest najpiękniejsza, gdy otacza nas śnieg i… odpowiednie zniżki. Nie wiem czy pamiętacie, ale jutro zaczyna się pierwsza tura ferii zimowych i dla niektórych z nas będzie to ostatni wypad na zimowe zakupy przed wyjazdem np. na narty. Dlatego ja przychodzę z pomocą, by w tym trudnym czasie ocieplić atmosferę przystępną zniżką :D.

1. “Załóż czapkę!”

Słynne motto mam w czasie zimy. Znalazłem klasyczną czapkę ze zniżką 50%!
Ładna, praktyczna, prosta i co najważniejsze ciepła! Czego chcieć więcej? Jest idealnym dopasowaniem do każdej kurtki. Przyjemna, dzianinowa czapka ociepli każdego w te mroźne

Podoba Wam się taka prostota na głowie?

Podoba Wam się taka prostota na głowie?

Oto link do tej czapeczki: https://bit.ly/2M8fpfu

2. Weź też rękawiczki, żeby nie odmarzły Ci łapki!

Sytuacje, które każdy zna z autopsji- odmarźnięte dłonie, z powodu korzystania z telefonu na mrozie, albo ,,dzięciołowate” odbieranie telefonu nosem 😀 Z radością informuję Cię, że jeśli kupisz te rękawiczki, to nie będziesz już groteskowo stukać nosem w szybkę. Te akrylowe rękawiczki posiadają niezwykłe włókno, dzięki któremu możesz robić na telefonie co Ci się żywnie podoba! Ponadto ów włókno przewodzi ,,dotyk” nawet po wielu praniach. Powiem tyle: Deal with it.

Koniec z zabawą w ,,dzięcioła"!

Koniec z zabawą w ,,dzięcioła”!

3. A gdy zimno dotrze już do serca…

..należy ogrzać je odpowiednim płynem! A jak wiadomo, płynem, który zawsze ociepli każdy zimny poranek jest kawa! Znalazłem, wyjątkową, niepowtarzalną, EKSKLUZYWNĄ, a nade wszystko TANIĄ kawę.

Mniam!

Mniam!

Korzystając z tego linku oszczędzasz całe 25%: https://bit.ly/2TEsZtt

4. Przenosząc się na stok…

Ale, ale ! Obiecałem zniżki dla narciarzy! Oto kurtka, która zwraca uwagę już na pierwszy rzut oka. Nowoczesny wzór materiału wyróżnia się z tłumu i sprawia, że nikt nie przeoczy Twojego dziecka na stoku. Materiały kurtki zapewniają przyjemne ciepło, a jednocześnie są lekkie i miękkie, dlatego odzież nie krępuje ruchów podczas uprawiania sportu. Odpinany kaptur i wewnętrzny fartuch śnieżny chronią przed wyziębieniem wrażliwe okolice głowy i lędźwi. W kurtce sportowej nie mogło zabraknąć także funkcjonalnych kieszeni, w tym wewnętrznej kieszonki na telefon lub inne cenne drobiazgi.

Enjoy&buy 😉

Geometryczne kształty, dzięki którym łatwo będzie wypatrzeć Cię na stoku!

Geometryczne kształty, dzięki którym łatwo będzie wypatrzeć Cię na stoku!

Link: https://bit.ly/2QCpx0C

5. Dla początkujących łyżwiarzy.

Wygodne i ciepłe łyżwy dla początkujących i okazjonalnych łyżwiarzy, do jazdy na lodowiskach krytych i zewnętrznych. Komfort jazdy jest ważny szczególnie na początku, więc to idealny wybór dla kogoś, kto nigdy wcześniej nie próbował jeździć na łyżwach.

Kliknij w link, żeby otrzymać zniżkę 20%: https://bit.ly/2VGrCfC

Proste, ale i wyjątkowo komfortowe do jazdy.

Proste, ale i wyjątkowo komfortowe do jazdy.

Hej, dzięki za uwagę – to wszystkie zniżki na dziś!

Wasz Oferro

Oferro - Twój Inteligentny System Zakupowy

Bezpieczne zakupy u rzetelnych firm

Kupuj mądrze i bez obaw.

Dowiedz się więcej