Witamina słońca w tabletkach

Informacje Promocje Uroda 4 kwietnia 2019 Oferro Dodał Iza Madejska
Witamina słońca w tabletkach

Hola, witam Was słonecznie. 😊

Wiosna to najpiękniejsza pora roku! Zgodzicie się ze mną? Uwielbiam patrzeć na budzącą się po zimie naturę i grzać się w promieniach słońca. Wszystko wydaje się wtedy takie piękne, świeże i inspirujące.

Wiosna to też pora w której rozpoczyna się efektywna synteza skórna witaminy D – czyli witaminy słońca.

 

Witamina D jest niestety jedną z tych, które najtrudniej dostarczyć organizmowi. Nawet pomimo zróżnicowanej diety czy odpowiedniej aktywności fizycznej na świeżym powietrzu, większość z nas ma jej niedobory. 🙁 W związku z położeniem geograficznym Polski, efektywna synteza skórna witaminy D zachodzi właściwie wyłącznie od końca kwietnia do początku września, w słoneczne dni, pomiędzy godziną 10.00 a 15.00.

Zastanawiasz się pewnie jak dostarczyć organizmowi dostateczną ilość witaminy słońca? Nic prostszego, trzeba sięgnąć po suplementy! Przeczytałem w artykule naukowym, że preparaty farmakologiczne z witaminą D można i należy stosować od pierwszych dni życia do późnej starości. Witamina D w zalecanych dawkach jest bezpieczna i przy właściwym stosowaniu tych preparatów nie da się jej przedawkować.

 

Ja stosuję witaminę D codziennie przez cały rok! Kupuję zapas 360 tabletek od Vitae Nordica, które spełniają najwyższe standardy produkcji i są najtańsze na polskim rynku. Za całoroczny zapas tabletek płacę jedynie 39,90 zł! Extra, co? 😊

Witamina słońca sprawia, że mamy lepsze samopoczucie oraz zwiększoną odporność organizmu, także same plusy, żadnych minusów! A jak u Was z witaminą słońca, nie macie jej za mało? 😊 Dajcie znać.

Do następnego, wasz Oferro!

Podziel się
Podobne artykuły