Dan Polska Sp. z o.o.

lodzkie
Henryka Sienkiewicza 85/87 8, 90-057 Łódź

Wykonywanie instalacji elektrycznych

Informacje o firmie

 • Ilość pracowników
  1-10
 • Kapitał zakładowy
  Brak danych
 • Ilość realizacji
  Brak danych
Firma sprawdzona przez inBillo.com

Opinie z sieci: 4

 • Paulina Szablewska na google_maps pisze 2 grudnia 2021 o 12:47:

  Szeroki wybór paneli oraz falowników. Szybko wykonany montaż, mikroinwertery skonfigurowane za jednym zamachem. Po wymianie licznika tylko bezpieczniki w górę i można produkować własną energię. Wszystko działa bez zarzutu. Polecam kontakt z Panem Wiktorem.

 • Młody Gibbsy na google_maps pisze 25 listopada 2021 o 08:23:

  Odrzuciłem firmy u0022krzaku0022 oraz gigantów, którzy cenią się zdecydowanie za drogo. Po środku znalazłem DAN Energy, a co mnie przekonało? Chyba dobra komunikacja i kontakt, gdyż obsługiwało mnie kilka osób, a ze względu na moją pracę mogłem rozmawiać dopiero po godzinie 21. Dziękuję, Mateusz z Łodzi.

 • Marcin Denis na google_maps pisze 2 listopada 2021 o 08:23:

  Świetna firma. Instalacja przebiegła bardzo szybko i profesjonalnie. Montaż trwał cały jeden dzień. Instalacja oczywiście na mikroinwerterach. Gorąco polecam firmę DAN Energy. Panele pracują i produkują prąd od wczesnych godzin porannych do późnych godzin wieczornych. Jestem bardzo zadowolony z inwestycji i współpracy z firmą DAN Energy.

 • Halina ADAMCZEWSKA na google_maps pisze 2 listopada 2021 o 08:23:

  To już czwarta instalacja zamontowana przez DAN Energy dla naszej rodziny. Najpierw byliśmy my z mężem, w niedługim czasie zdecydowały się dzieci, a od tygodnia mała instalacja 3kw działa także na naszej działce. Wszystkie instalacje na mikroinwerterach. Serdecznie pozdrawiam Pana Wiktora za profesjonalne, doradztwo w wyborze, a nie nachalne wciskanie jak to bywało w firmach konkurencyjnych. Całą firmę uważam po postu za u0022ludzkąu0022. Dziękuję, Hala z Romkiem.

Brak opinii dodanych na Oferro

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Ocena