Ewe Energia Sp. z o.o.

lubuskie
30 Stycznia 67 , 66-300 Międzyrzecz

Dystrybucja paliw gazowych w systemie sieciowym

Informacje o firmie

 • Strona WWW
  https://ewe.pl
 • Data powstania
  2001-12-05
 • Dotacje z UE
  Brak
 • Media społecznościowe
  YouTube Facebook Linkedin
 • Forma firmy
  OSOBA PRAWNA
 • Wpisy w rejestrach długów
  Brak danych
 • Ilość pracowników
  51-250
 • Kapitał zakładowy
  Brak danych
 • Ilość realizacji
  Brak danych
Firma sprawdzona przez inBillo.com

Opinie z sieci: 20

 • Pytanie na gowork pisze 10 lutego 2022 o 08:10:

  Jakie są warunki zatrudnienia w EWE Energia Sp. z o.o.?

 • CzarnoBiały na gowork pisze 21 stycznia 2022 o 11:16:

  Brak dofinansowań do studiów, brak inicjatywy pod kątem finansowania kursów, a tematy związane z rozwojem własnym trzeba podejmować samemu i od początku do końca samodzielnie prowadzić.

 • Karol na gowork pisze 10 stycznia 2022 o 18:50:

  Witam;n1. Czy to prawda, że firma wypłaca na B2B podstawy + prowizja od wolumenu ?n2. Czy cennik w tej firmie jest sztywny, oraz czy handlowiec ma widełki manipulacyjne w cenniku?n3. Czy są zwroty za nie wykorzystaną Energię z kontraktu ?n4. Czy jest tu jeszcze ktoś z tej grupy 23-osobowej i zechce usiąść ze mną na priv ? - rovanzack@wp.pln5. Czy oferta EWE Energia skierowana jest dla klientów biznesowych, takich jak C1, C2, B1, B2 ?n6. Jakie auta służbowe?

 • Pytanie na gowork pisze 18 września 2021 o 09:16:

  Czy w EWE Energia Sp. z o.o. możliwa jest wypłata wynagrodzenia w częściach, częściej niż raz w miesiącu?

 • PUZON na gowork pisze 17 września 2021 o 22:23:

  Zdecydowanie odradzam firme EWE przedrostek Polska lub Energia nie ma znaczenia , dziala tylko dezinformacyjnie. Widze sporo postow pozytywnych z pewnoscia pisanych przez osoby ktore w firmie zostaly do tego oddelegowane.nStandardy UWLACZAJACE jakiejkolwiek firmie.nFirma mieniaca sie KONCERNEM miesci sie w starej kamienicy w Miedzyrzeczu.nTowarzystwo wzajemnej adoracji , brak kompetencji , fachowosci a przede wszystkim podstaw kultury osobistej.nDzial handlowy wynagrodzenie 2500 netto :) pracownicy zdani na siebie , typowa akwizycja.nZero szkolen , brak jakichkolwiek perspektyw czy mozliwosci rozwoju.nOsoby zwalniane z zaskoczenia , bezpardonowo bez podania jakielkowiek przyczyny , pomimo ciaglych zapewnien p.dyrektora ze wszystko jest super.n(usunięte przez administratora)

 • Pytanie na gowork pisze 25 kwietnia 2021 o 10:28:

  Na jakie benefity można liczyć w EWE Energia Sp. z o.o.?

 • Marek na gowork pisze 25 lutego 2021 o 19:54:

  Macie może samochody do dyspozycji pracowników ?

 • Pytanie na gowork pisze 14 stycznia 2021 o 08:30:

  Czy w EWE Energia Sp. z o.o. występują paczki/bony świąteczne?

 • norman na gowork pisze 14 grudnia 2020 o 08:16:

  Byłem i przezyłem i nikomu nie polecam! u0022Legsu0022 organzuje sprzedaż ale jaką? tj opartą o korzyść dla niemieckiej firmy , nic ale to nic nie wnoszą do naszego biznesu, dodatkowo przejazd handlowca ze wschodu to caly dzień jazdy pociagiem... no noż mi się otwierał na dzień dobry. ale, ale co jest fajne? to to ze sławuś poszedł na green trawkę - to brawo. nnPS oferują teraz 6,6 netto na łapę dla handlarza, z pozdrowieniami dla patryka, Waldka, Robercika i innych

 • Ewelina na gowork pisze 10 listopada 2020 o 23:43:

  Zdecydowanie najgorsza firma w jakiej pracowałam , apropo nazewnictwa EWE POLSKA to to samo co EWE ENERGIA. Odsyłam zatem zainteresowanych do opini o EWE ENERGIA tam pracownicy dobitnie wyrazili swoja opinnie. Do dnia dzisiejszego firma nie rozliczyła sie z pracownikami których grupowo zwolnila jednego dnia ( 23 osoby ) po to aby uniknąć wypłaty prowizji. n(usunięte przez administratora) KTÓRZY NIE PŁACĄ !!! OMIJAĆ SZEROKIM ŁUKIEM

 • Kasia na gowork pisze 7 listopada 2020 o 12:54:

  Najgorsza firma w jakiej pracowałam , za 2 tys. poniewieraja ludzmi i traktuja ich jak zlo konieczne. Firma akwizycyjna cos jak amway , wez i sprzedaj cegle. Produkt najdrozszy , bez obslugi , nieterminowe realizacje. Generalnie strata czasu .

 • TŁUSTY MATI na gowork pisze 19 lutego 2020 o 01:21:

  Bez sensu ta praca pieniadze nie sa na czas abo to abo tamto ZAWSZE COSnAuta jak dostaniesz to biora 500 za to ze jezszisz w pracy sluzbowo (masz wtedy 2 na reke) jak nie to jedzij na rowerze bedzie taniej taki tekst od dyrektorkinPremi nikt nie widzial , zreszta z tego co tu przeczytalem TU juz sie nie nastawiam nawet na to wielka sciema , zero sKolen , produkt najdrozszy na rynku nWniosek ? Ja sie stamtad zawijam , dobrego slowa nie powiem POMYŁKAnBEZ POZDROWIEN

 • Ona na gowork pisze 7 sierpnia 2019 o 08:23:

  Ciekawa tylko jestem czy w Niemczech też tak się żegna z pracownikami wzywając ich na comiesięczne zebranie i w ciągu 15 minut wywala nie proponując nawet przysłowiowej kawy .Ludzie wstawali o 4 rano i jechali pół polski po czym wracali do domów aby za kilka dni ponownie ze sprzętem jechać do Międzyrzecza .I nikogo nie interesowało jak wrócą .Malo eleganckie .

 • riko na gowork pisze 16 marca 2019 o 10:25:

  kierownik ds biznesowych narzedzia pracy ok podstawa 2 500 prowizje 0,5 procent czyli 0 kolejny minus brak tele marketinkgu napraszasz sie jak (usunięte przez administratora) na spotkania zero incjatywy i pomocy od firmy , nieprzyjemne panie w biurze ,traktują cie jako konieczne zło,firma bez perspektyw rozwojowych jako dla praconika na paromiesięczne przyuczenie sie do prąd handlu i prądu gazem ok. Zero szkoleń produktowych nieprzyjemna atmoswera w pracy

 • C11 na gowork pisze 5 października 2018 o 08:53:

  Nie polecam. Stanowisko kierownika ds klientów biznesowych to zwykła akeizycja:( wejdź, sprzedaj, wróć za rok. Żadnego budowania relacji z klientem choć na rekrutacji to był jeden z głównych wątków, klienci mieli być dużym i średnim biznesem a rzeczywistość to np małe zakłady fryzierskie i inne podobne punkty. Drogi produkt że zmieniająca się co tydzień cena. Kompletny brak pozytywnego wizerunku u klientów, rozmawiasz o ofercie a za tydzień okazuje się że jest już nieaktualna, bo droższa :(( zarobki, koszt samochodu dla pracownika... To porażka. Nie polecam. Szkoda czasu.

Brak opinii dodanych na Oferro

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Ocena