Happy Energy S.A.

lubelskie

Wykonywanie instalacji elektrycznych

Informacje o firmie

 • Media społecznościowe
  Brak danych
 • Forma firmy
 • Wpisy w rejestrach długów
  4
 • Ilość pracowników
  Brak danych
 • Kapitał zakładowy
  Brak danych
 • Ilość realizacji
  Brak danych
Firma sprawdzona przez inBillo.com

Opinie z sieci: 23

 • Pracownik CC na gowork pisze 18 lutego 2022 o 10:20:

  Jestem zadowolona z pracy. Wynagrodzenie na czas! Polecam!

 • Były pracownik na gowork pisze 4 lutego 2022 o 08:00:

  pracowałam w CC Happy Energy ,nie polecam współpracy a zwłaszcza z przełożona Pauliną M. Uważa się za nie wiadomo kogo ,wielka z niej niby księżniczka ,współpraca z nią to koszmar nawet nie potrafi dobrze przeszkolić pracownika a później problemy że nie robię wyników. Ogólnie nie polecam dzięki niej jest tam zła atmosfera.

 • Zbigniew N na gowork pisze 17 stycznia 2022 o 21:12:

  Oienie piękne, aż dziw.... nie polecam firmy. Instalcje wykonywane niezgodnie ze sztuką, brak kontaktu, jest cała masy innych ciekawszych firm. Proszę przeczytać dokładnie umowę.

 • Karol - P.H. na gowork pisze 17 stycznia 2022 o 13:18:

  Współpracuję z firmą Happy Energy S.A. już drugi rok i moja opinia o tej jest bardzo pozytywna. Nigdy nie miałem problemu z terminowością wypłat należności. nPoza tym, rzeczowa i konkretna współpraca, podczas której zawsze można liczyć na pomoc przełożonych.

 • Kamil G. na gowork pisze 16 stycznia 2022 o 19:52:

  Z Happy Energy S.A współpracujemy od 9 miesięcy. Fundamentem firmy są przede wszytskim profesjonalni i fachowi ludzie. Bardzo dobry i sprawny kontakt. Wszytkie zobowiązania finansowe regulowane są zgodnie z ustalonym terminem. Jako rzetelny partner w interesach potwierdzają, że są marką samą w sobie. nZdecydowanie polecam.

 • Klient 2022 na gowork pisze 16 stycznia 2022 o 18:45:

  Polecam tę firmę, instalacja została zamontowana poprawie, a to najważniejsze

 • Karol na gowork pisze 16 stycznia 2022 o 18:31:

  Współpracuje z firmą Happy Energy od 2 lat . nMoja opinia jest jak najbadziej pozytywna , super kontakt z szefostwem . Przelewy księgowane w terminie. Ciągłość zleceń .

 • Paweł Handlowiec na gowork pisze 16 stycznia 2022 o 18:29:

  Polecam do współpracy firmę Happy Energy. Solidnie i termonowo wywiązuje się ze swoich zobowiązań i ustaleń. Wynagrodzenie wypłacane terminowo bez najmniejszych problemów. Solidny pracodawca.

 • Magazynier na gowork pisze 16 stycznia 2022 o 18:17:

  Od 2020r pracuje jako magazynier w firmie Happy Energy, jak widać po moim stażu pracy, współpraca układa się pomyślnie. Nigdy nie było problemu z dniem wolnym, rozliczeniem ani innymi moimi potrzebami. Jak w każdej firmie jest dużo pracy co przekłada się na otrzymane wynagrodzenie, ale im więcej pracy tym większa stabilność zatrudnienia. Jak ktoś chce pracować to polecam

 • Pracownik P. na gowork pisze 16 stycznia 2022 o 18:13:

  Współpracuje z Happy Energy praktycznie od początku powstania firmy, nigdy nie było kłopotów z rozliczeniami ani żadnych innych przykrych sytuacji. Firma skalda się z bardzo wielu pracowników i nigdy nie słyszałam żadnych negatywach opinii, wręcz odwrotnie ludzie cenią sobie szybki rozwój firmy.Z uwagi na to że siedziba firmy znajduje się poza większym miastem to Happy Energy zatrudnia wiele osób z trenerów gdzie naprawdę trudno o prace. Wiadomym jest, że poszerzanie horyzontów i osiągniecie takiego sukcesu w branży OZE niestety wielu kłuje w oczy, wiec zamiast bazować na oszczerstwach lepiej wziąć przykład i samemu wziąć się do pracy i coś osiągnąć.

 • Grzesiek na gowork pisze 16 stycznia 2022 o 18:03:

  Cały czas współpracujemy z Happy Energy od długiego czasu i zawsze wszystko było w porządku. Nigdy nie było sytuacji spornej, pieniądze się zawsze zgadzały.n Podstawa to rozmowa i lojalność. nA jak ktoś kręci i (usunięte przez administratora) to później też oczernia z zawiści.nWiększość klientów z polecenia i każdy zadowolony z jakości montażu oraz cen instalacji.

 • Konrad na gowork pisze 16 stycznia 2022 o 17:46:

  Pracuję przy montowaniu instalacji, podzespoły dobrych marek, pomoc przełożonych, terminowe płatności

 • Mateusz na gowork pisze 16 stycznia 2022 o 17:45:

  Nie możemy złego słowa powiedzieć o Happy Energy.nPracujemy dla nich prawie od początku, i nigdy nie było sytuacji żeby były jakie kolwiek problemy a tym bardziej z gotówką.nWiększość klientów jest z polecenia więc świadczy to tylko i wyłącznie o jakości i profesjonaliźmie firmy.nKwestia dogadania się jest najważniejsza.nNigdy ale to nigdy nie było problemów z zarządem, a klienci są zadowoleni. Wracamy na kolejne montaże do osób z polecenia po 2-3 razy i więcej bo ludziw są zadowoleni i to najlepsza reklama dla tej firmy.

 • Marta na gowork pisze 12 stycznia 2022 o 13:29:

  Pracowałam dla nich w jednych z ich CC w Ostrowcu świętokrzyskim. Pewnie dnia pan (usunięte przez administratora)po uprzedniej interwencji moich przełożonych że mogę maks się spóźnić do 15 minut (wypełnianiam papiery na nowy dowód) gdzie tylko raz się miałam spóźnić, otrzymałam telefon że jestem zwolniona i podobno taka jego była wola (dramat bo nigdy się nie spóźniłam. A często będąc na pół etatu robilam im więcej, żeby mieli więcej ludzi i leadow, ale no cóż. NIE MOGE SIE DOPROOSIC O WYPŁATĘ WYNAGRODZENIA OR 3DNI! najpierw zrobiono przelew komuś innemu na konto potem (usunięte przez administratora)w dniu wczorajszym miał zrobić przelew natychmiastowy i mialbyc dziś , koniec końców dziś, godzina 15 ostatnia sesja przychodzącą w banku a kasy nie ma dalej. Jak prosiłam moja przełożona Patrycję młynek o wysłanie potwierdzenia zapłaty jej telefon milczał. Ile można się prosić o swoje pieniądze? (usunięte przez administratora)

 • Zawiedziony na gowork pisze 10 stycznia 2022 o 20:26:

  Powaznie zastonowiłbym się nad wybroem tej firmy, do instalacji używają podwykonawców i w razie problemów umywają później ręce.

Brak opinii dodanych na Oferro

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Ocena