Solarspot S.A.

Pozostała sprzedaż detaliczna prowadzona poza siecią sklepową, straganami i targowiskami

Informacje o firmie

 • Ilość pracowników
  51-100
 • Kapitał zakładowy
  Brak danych
 • Ilość realizacji
  Brak danych
Firma sprawdzona przez inBillo.com

Opinie z sieci: 30

 • Handlowiec na gowork pisze 4 października 2022 o 09:10:

  Jeśli ktoś szuka pracy to unikajcie tej pseudo firmy. Zarząd i prezes są tylko w teorii, tak naprawdę władzę ma biuro składające się z leniwych i nadętych Pań, które o wszystko mają problem i nic im się nie chce, mam wrażenie, że sprzedając robimy krzywdę tym ludziom bo muszą w tedy coś zrobić. Prezes ma gdzieś to co mówią handlowcy i kierownicy, nowa Pani dyrektor patrzy tylko na tabelki, nie dają leadów, chcą aby chodzić po domach w celu poszukiwania nowych klientów, rezygnują z płacenia podstaw, nie płacą w terminach. Jeśli chodzi o montaże to w kwietniu mówili, że mają magazyny pełne pomp a finalnie okazało się, że klienci od kwietnia nie są zrealizowani mimo, iż termin wynosił 3 miesiące, obecnie jest to pół roku. Atmosfera w firmie jest tragiczna, strach poprosić kogokolwiek o cokolwiek, gdyż spotyka się to z arogancją i chamstwem ze strony pracowników biura i Pani dyrektor Marty. Firma oszukuje klientów jak i handlowców.

 • Pracowałem prawie 2 lata na gowork pisze 3 października 2022 o 21:19:

  Nie polecam pracy w tej firmie! Kazali nam sprzedawać produkt którego nie mieli. Klienci od marca nie mają zamontowanych pomp. Dział kredytowy pod wodzą wrednej Pani Anity nie ma kompetencji do tego co robią. Dział techniczny zarządzany przez kolejną wredną Panią Justynę wszystkie swoje błędy zrzucał na nas handlowców. Po odejściu dyrektora nowa Pani dyrektor która nigdy w życiu nic nie sprzedała wprowadza swoje porządki twierdząc że podstaw nie będzie a lidy są nam nie potrzebne bo mamy iść szukać sami klientów. ODRADZAM WSPÓŁPRACY !

 • Marcin na gowork pisze 3 października 2022 o 21:02:

  Jeśli ktoś ceni sobie pracę w super atmosferze odradzam to miejsce. nFirma rządzi administracja czyt. Jedna wielka, banda wkurzonych nadetych kobiet. Wieczny problem ze wszystkim, złość na twarzy i problem nie wiadomo o co. Rodzinna atmosfera, tak zawsze mówili.. Zarząd nie ma pojęcia jak bardzo dział administracji strąca handlowca w dolinę. Zwolnić połowę tych wrednych Pań i może będzie lepiej. Terminów montażu jak i terminów opłacania faktur, nie pilnują. Wiecznie uważają, że mają na wszystko czas. Patrząc na rynek , jest mnóstwo firm które doceniają handlowców a w takiej branży handlowców trzeba doceniac ponieważ to oni przynoszą u0022chlebu0022 do firmy. Ogólnie podsumowując dramat !

 • Hexagon na gowork pisze 3 października 2022 o 08:01:

  Jako były pracownik radzę omijać firmę szerokim łukiem. Pracowałem w jako doradca, o ile pół roku temu zrobienie wyniku w tej firmie nie było problemem to od połowy lipca jakość leadów spadła tak bardzo, że nie ma z kim rozmawiać a co dopiero sprzedać. Odszedłem w momencie zmiany dyrektora. Nowa Pani dyrektor to jakaś pomyłka, zero pojęcia o sprzedaży, pretensje o wszystko. Użytkowanie samochodu służbowego w celach prywatnych nigdy nie było problemem ze względu na umowę wynajmu i określoną stawkę za km, obecnie nowa pani dyrektor zapomniała o tej umowie i ma problem o to gdzie się jeździ. Dodatkowo wymaga poszukiwania klientów w stylu na świadka jehowego, uważa, że leady są niepotrzebne bo dla niej sprzedać PV czy pompę jest tak samo proste jak sprzedać termomixa, notabene to jej jedyne doświadczenie handlowe. Chce pozbawić handlowców podstawy, bo jak sama twierdzi u0022 w tedy nikt nie będzie siedział i nic nie robiłu0022. Jeśli chodzi o płatności to faktury wystawiamy około 15 każdego miesiąca, pieniądze powinny być max 20 zgodnie z umową, niestety trzeba czekać do 25/26 albo nawet dłużej. ODRADZAM PRACĘ W TEJ FIRMIE

 • Jeden z wielu na gowork pisze 2 października 2022 o 20:12:

  Stanowczo nie polecam klienci oraz przedstawiciele są oszukiwani Brak wynagrodzenia klienci nie otrzymali zakupionej inwestycji i montażu. Omijać szerokim łukiem życzę aby karma do Was wróciła. Nowa Pani dyrektor to jakaś pomyłka wraz z biurem które nic nie wie.

 • Anonimowy doradca na gowork pisze 27 września 2022 o 23:15:

  Odradzam pracę w firmie od kiedy jest nowy dyrektor sprzedaży. Nowa Pani dyrektor stwierdziła, że leady są zbędne, zamiast tego wymaga chodzenia od drzwi do drzwi. Jeśli jakimś cudem pojawią się leady to są słabej jakości. Nie dotrzymują terminów montażu pomp ciepła, klienci dzwonią z pretensjami oczekując konkretnej odpowiedzi a biuro jedyne co mówi to u0022nie wiemyu0022. Planują pozbawić handlowców podstawowego wynagrodzenia a marżę od sprzedaży chcą płacić po montażu pompy, czyli według obecnego zapisu w umowie czas realizacji to pół roku. Nie płacą w terminach, o pieniądze trzeba się upominać.

 • Administrator na gowork pisze 10 września 2022 o 09:37:

  Szukam pracy i interesuje mnie zatrudnienie na projektant. Solarspot Sp. z o.o. szuka kogoś takiego. Możecie mi o nich coś więcej powiedzieć?

 • raf lew na google_maps pisze 31 sierpnia 2022 o 00:08:

  Firma oszukuje ludzi nie ma pomp miesiącami czekają pieniądze zapłacone kasy nie chcą oddać

 • Pytanie na gowork pisze 28 sierpnia 2022 o 10:06:

  Jakich pytań można się spodziewać podczas procesu rekrutacyjnego w Solarspot Sp. z o.o. na stanowisko Doradca Klienta?

 • nico na gowork pisze 15 sierpnia 2022 o 20:24:

  NIE MA PORÓWNANIA DO ŻADNEJ KONKURENCYJNEJ FIRMY Z DZIEDZINY FOTOWOLTAIKI,MOŻLIWOŚĆ ZAROBKÓW BARDZO WYSOKICH SĄ REALNE,DORADCA OTRZYMUJE WSZYSTKIE NARZĘDZIA DO PRACY KOSZULI Z LOGO,KURTKI,SAMOCHÓD OSOBOWY NIE STARSZY NIŻ 2 LATA KIA,SKODY OCTAWY ...KARTA PALIWOWA, LAPTOP, TEL MATERIAŁY....SZKOLENIA ,WYPŁAT NA CZAS...ITP POLECAM...Praca w SOLARSPOT SA TO PRACA NIE DLA GAWĘDZIARZY KTÓRZY TYLKO GADAJĄ A ZERO EFEKTÓW TO PRACA DLA TYCH KTÓRZY NIE MAJĄ NIC ALE CHCĄ OSIĄGNĄ WIELE I MAJĄ POTENCJAŁ TWÓRCZY...

 • MACIEK INSTALACJE I ELEKTRYKA na gowork pisze 26 lipca 2022 o 07:22:

  Nie chcą płacić za wykonane zlecenie, oszukali nas i kilka innych znajomych firm. Jak ktoś szuka kontaktu w sprawie płatności, 73O361496 to zostawiam numer do kancelarii która ich aktualnie trzepie tak że aż dzwonią i przepraszają.

 • Pytanie na gowork pisze 30 kwietnia 2022 o 15:16:

  Jak wygląda rozmowa rekrutacyjna w Solarspot Sp. z o.o.? Co poradzicie osobie poszukującej tam pracy? Na GoWork.pl pojawiło się 30 stycznia kilka ogłoszeń.

 • Nick na gowork pisze 28 kwietnia 2022 o 09:32:

  Słaba firma, omijać szerokim łukiem. Zrezygnowałem z pracy u nich i nie oddali mi pieniędzy za paliwo, musiałem jeździć własnym samochodem. Na rekrutacji obiecują wyrównanie kwartalne prowizji, a na miejscu okazuje się, że prowizja maleje jak dajesz rabat klientowi. No i podsuwają pod nos do podpisania umowę na działalność. I ciągle tylko pytają czy możesz komuś znajomemu sprzedać, już na szkoleniu jak nawet jeszcze firmy nie znasz... Inne osoby które znam też źle potraktowali. Dyrektor Michał groził mi sądem, zamiast iść do księgowej i ustalić jak rozliczyć 350 zł żeby się w firmie w papierach zgadzało... regionalny jakoś wiedział i wszystko było dogadane ale go zwolnili i już nie wiedzieli jak to zrobić... Do dziś nie oddali mi tych pieniędzy... ŻENADA.

 • Marcin Wysocki na google_maps pisze 26 kwietnia 2022 o 01:37:

  NIE POLECAM! W czasie montażu paneli doszło do szkody i firma nie odpowiada na reklamację! Twierdzi, że mam wyjaśniać z podwykonawcą, co jest niezgodne z umową! Zero kontaktu...

 • Administrator na gowork pisze 19 stycznia 2022 o 14:41:

  Na stronie internetowej GoWork.pl zamieszczono kilka aktualnych ofert pracy do firmy Solarspot Sp. z o.o.. Poszukiwani są Doradca Klienta. Co sądzicie o warunkach zatrudnienia zaproponowanych przez pracodawcę?

Brak opinii dodanych na Oferro

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Ocena