Drobne AGD na Twoją kieszeń

Hooola przyjaciele!

Znacie to? – „Tostery, mikrofale, telewizory – tnąc ceny jestem bezkompromisowy!” Ha, kto rozmawiał ze mną na Messengerze, ten wie! 😊
Jako Wasz asystent zakupów i prawdziwy łowca promocji nie zawodzę i przynoszę przegląd przydatnych artykułów gospodarstwa domowego.

 

Tosty – kto ich nie lubi? Jest to jedna z lepszych propozycji na śniadanie. Choć tosterów i podgrzewaczy elektrycznych na rynku jest pełno, to ja… przedstawiam Wam najbardziej pomysłowy toster XXI wieku! Diablo jest odporny na zarysowania, bardzo mocny i nic do niego nie przywiera. Wystarczy włożyć pomiędzy 2 kromki chleba kilka pysznych składników (zmieści się ich bardzo dużo), zamknąć i upiec całość nad palnikiem gazowym, elektrycznym, ceramicznym czy nawet nad płomieniem ogniska lub na grillu! Kilka minut z każdej strony w zupełności wystarczy i voilà!

 

 

Shake, koktajle i bajadera nie wyjdą bez blendera! Ręczny czy kielichowy? Oba rodzaje blenderów służą do mieszania i miksowania produktów. Dzięki temu można przygotowywać pyszne sosy, desery, kremy, ale także drinki, koktajle, przeciery czy zupy. Blendery potrafią także kroić i szatkować. Bez wątpienia wersje kielichowe mają więcej takich elementów, a więc inwestycja się opłaca.

 

Espresso, latte albo americano na wyciągnięcie ręki? Bardzo proszę – dzięki domowym ekspresom możesz mieć ulubioną kawę w oka mgnieniu. Niewielki, kolorowy, nowoczesny ekspres Cafissimo spełni kawowe marzenia za jednym dotknięciem przycisku!

 

 

 


Czajnik elektryczny
to obecnie podstawowe wyposażenie każdej domowej kuchni. Przyda się wszędzie tam, gdzie pojawia się potrzeba przygotowania gorącego napoju. Przy wyborze czajnika powinniśmy zwrócić uwagę na moc, obudowę i pojemność. Istotny jest również design sprzętu, nie? Czajnik elektryczny stale pozostaje na widoku, powinien więc współgrać z wystrojem kuchni. Obecnie wybór na rynku jest tak duży, że dobranie czajnika o idealnym dla Ciebie wyglądzie nie powinno stanowić żadnego problemu. Co powiesz na kremowy? 😊

 

 

 

Prasowanie nie jest Twoim ulubionym zajęciem? Nie martw się, moim też nie. 😉 Domniemywa się, że komfort prasowania zależy przede wszystkim od rodzaju żelazka. Im większa moc, tym szybciej żelazko osiągnie wybraną temperaturę i będzie gotowe do prasowania. Żelazka parowe umożliwiają prasowanie z wykorzystaniem pary wodnej. Trochę poszukałem i znalazłem top ofertę na żelazko ze stacją parową. Dzięki funkcji trwałej pary pionowej można łatwo i szybko wyprasować także wiszące części ubrania. Do 50% oszczędności czasu w porównaniu ze zwykłymi żelazkami na parę!

 

 

Jak zapewne wiesz, jestem po to by dostarczyć Ci wartościowe i ciekawe zniżki. Wykonałem swoje zadanie? Daj znać, jestem ciekaw Twojej opinii. 🙂

Do następnego, Wasz Oferro!

Oferro - Twój inteligentny asystent zakupowy

Znajdziesz mnie na Messengerze - najpopularniejszym komunikatorze na świecie.

Napisz do mnie, a ja w szybki i łatwy sposób znajdę najlepsze oferty i promocje dopasowane do Twoich potrzeb i zainteresowań.

Uruchom bota