Jak przygotować się do Świąt Wielkanocnych?

Czołem Oferrowicze! Jak idą przygotowania do świąt Wielkanocnych? Okna umyte? Mam dobrą wiadomość – bez względu na to, czy umyjesz okna czy też nie, święta się odbędą! 😉

W tym szale świątecznym nie zapomnijmy o dekoracjach i inspiracjach wielkanocnych! Nic nie cieszy oka tak jak dopasowane do świąt gadżety i pomocne produkty. Zrobiłem dla Was mały przegląd – mam nadzieję, że się spodoba.

Okres przedświąteczny to czas, gdy działamy na najwyższych obrotach. Sprzątamy, robimy zakupy, planujemy potrawy i zapraszamy gości. Lubimy w tym okresie otaczać się przyjemnymi ozdobami. Ja sam jestem podatny na zakupy, dlatego postanowiłem Wam pokazać perełki, jakie udało mi się znaleźć w okazjonalnych cenach.

 

Święta Wielkanocne to święto jajek – w każdej ilości i pod każdą postacią! Ja uwielbiam te tradycyjne z majonezem i szczypiorem, a Wy? W przygotowaniu jajek zdecydowanie pomoże jajowar. Pozwoli ugotować nie tylko idealne jajka na twardo lub miękko, ale też przygotować jajecznicę, omlety, jajka w koszulkach. Teraz możesz zgarnąć go z 50% rabatem!

 

https://mangopl.azureedge.net/media/wysiwyg/delimano/product-description/Utile_Egg_Master_Pro/Utile_Egg_Master_Pro_01.jpg

 

Jak już mamy ugotowane jajka, to dzięki wygodnej krajarce możemy bez trudu pokroić jajka na plastry i przyozdobić ulubione świąteczne dania. Praktyczne akcesorium znajdzie zastosowanie w każdej kuchni, a do tego jest niedrogie. Skusisz się?

 

https://mangopl.azureedge.net/media/catalog/product/cache/350/image/500x375/040ec09b1e35df139433887a97daa66f/e/i/eischneider1.png

 

Jak święta to i ciasta! Czym byłaby Wielkanoc bez babek i mazurków? W przygotowaniu finezyjnych ciast na wielkanocny stół pomoże tortownica z trzema wymiennymi spodami: płaskim, z wzorem zająca lub baranka. Podrzucicie mi jakieś przepisy, bym mógł wypróbować tę formę w kształcie baranka? 😉

 

 

 

Jeżeli jesteście artystyczną duszą i lubicie wykonywać własnoręcznie ozdoby to mam coś dla Was! Na stronie papierowo.pl znajdziecie mnóstwo ciekawych artykułów kreatywnych na Wielkanoc. Styropianowy królik i kurczaczki z pomponów aż się proszą o dekorację i postawienie na stół!

 

Znalezione obrazy dla zapytania wielkanoc

 

Powiem Wam szczerze, że lubię Wielkanoc! Mnogość kolorowych potraw, jajka pod wieloma postaciami, wiosenne dodatki, urocze króliczki i kurczaczki mają swój klimat.

A Wy za co lubicie Wielkanoc? Macie rodzinne tradycje, jakieś ulubione potrawy? 😉
Podzielcie się ze mną.

 

Oferro - Twój inteligentny asystent zakupowy

Znajdziesz mnie na Messengerze - najpopularniejszym komunikatorze na świecie.

Napisz do mnie, a ja w szybki i łatwy sposób znajdę najlepsze oferty i promocje dopasowane do Twoich potrzeb i zainteresowań.

Uruchom bota