Każda kampania w OFERRO może być inna

„Dlaczego nasza kreacja wyświetla się źle u klienta?” „Klient jest zły bo znalazł kupon który jest nieaktualny”   „Zupełnie nie wiem jak zmierzyć wyniki swoich kampanii marketingowych”

Znacie? No to  możecie o tym zapomnieć – od kiedy jest OFERRO 

Oferro załatwia wszystkie Twoje problemy – w jednej osobie jest analitykiem i nadawcą Twoich wysyłek. Nie musisz już przeszukiwać maili i plików na komputerze w poszukiwaniu raportu, na który czekało się mnóstwo czasu od reklamowej agencji – a sprytny Oferro?  raportuje i działa przez całą dobę!

Zamiast spędzać cenny czas odpowiadając na te same pytania lub płacąc komuś, by to robił, boty Messenger pozwalają tobie i twojemu personelowi pracować na kwalifikowanych leadach, które w rzeczywistości generują dochody, zapewniając jednocześnie doskonałą i spersonalizowaną obsługę klienta.

Oferro może zadawać szereg pytań w celu zakwalifikowania klientów, określenia ich motywacji i poczucia pilności. Na przykład, jeśli masz potencjalnego klienta, który jest zainteresowany Twoimi usługami,  Oferro może przedstawiać dostępne oferty, jednocześnie ucząc i edukując – odpowiadając na pytania na temat usługi bądź produktu.

Dzięki Oferro możesz natychmiast pozyskać nowych klientów i przekazywać gorące kontakty przez 24 godziny 7 dni w tygodniu!


Nie zostawaj w przeszłości

Powodów na korzystanie z usług Oferro jest oczywiście dużo więcej, ale przekonaj się o tym sam – Oferro nie wymaga żadnej instalacji  i jest w 100% bezpieczny.

Pamiętaj Facebook Messenger Marketing jest na najlepszej pozycji, aby stać się światowym kanałem marketingowym numer jeden… Firmy które szybko wejdą na rynek tego szybko rosnącego kanału, będą miały poważną przewagę nad swoimi konkurentami. Po prostu porównaj sposób, w jaki dzisiaj komunikujesz się ze sposobem, w jaki robiłeś to 10-15 lat temu. Podobnie jak większość ludzi, prawdopodobnie przenieśliście się z dala od e-maili i połączeń telefonicznych oraz w kierunku aplikacji SMS i komunikatorów.

Gotowy, aby zaoszczędzić pieniądze, zaoszczędzić czas i zwiększyć sprzedaż swojej firmy za pomocą Oferro na Facebooku Messenger?

Możesz przetestować naszego Oferro klikając na link poniżej:

Sprawdź już  dzisiaj naszą aplikację w swoim messengerze

 

Oferro - Twój inteligentny asystent zakupowy

Znajdziesz mnie na Messengerze - najpopularniejszym komunikatorze na świecie.

Napisz do mnie, a ja w szybki i łatwy sposób znajdę najlepsze oferty i promocje dopasowane do Twoich potrzeb i zainteresowań.

Uruchom bota