Media o Oferro

Jest końcówka października 2018 roku, a o projekcie oferro – bota mówią coraz to nowe media.

Warto wspomnieć, że projekt jest wspierany komunikacyjnie przez DMSales – platformę do pozyskiwania klientów oraz twórców systemu do tworzenia botów Incredbots.com. Od samego początku projekt cieszy się zainteresowaniem z uwagi na innowacyjne podejście do wsparcia marek w pozyskiwaniu klientów. Ostatnim wydarzeniem, na którym CEO DMSales Tomasz Dziobiak prezentował działanie bota był pokaz w Mindspace Koszyki 22.X.2018 w gronie zainteresowanych wykorzystaniem botów w działalności operacyjnej. Oprócz Oferro swoimi doświadczeniami w zakresie wykorzystania botów dzieliły się następujące marki. Medicover, Ballatians oraz Incredbots – https://incredbots.com.

Podczas panelu dyskusyjnego prelegenci zgodnie zauważyli, że bot aby był sukcesem musi dawać określoną wartość np. informacyjną swoim odbiorcom. Dzięki czemu może spokojnie zostać zapamiętany i wykorzystany ponownie. Wiadomo również, że bot musi angażować użytkowników stąd należy się przyglądać wskaźnikom związanym z prowadzoną konwersacją, aby tak poprowadzić scenariusz konwersacyjny, który odpowiada językowi swoich odbiorców. Podczas spotkania również zauważono, że zastosowanie botów może być różnorodne – Od prostego newslettera do zaawansowanej konwersacji z seniorem. – Co na pewno wspieraj istniejący trend prowadzenia rozmowy odbiorcy z marką.

Zakres zastosowań chatbotów wg Incredbots.com

Zakres zastosowań chatbotów wg Incredbots.com

W podobnym duchu pokazuje rozwiązanie Oferro portal GoMobi.pl wskazujac na unikalnośc bota  w kontekście istniejących rozwiązań tego typu na rynku. Co ważne, faktycznie na ten moment z świecą szukać rozwiązania, które wspierałoby zwiększenie sprzedaży w e-commerce.

Recenzja chatbota oferro na gomobi.pl

Recenzja chatbota oferro na gomobi.pl

Gomobi.pl zwrócił uwagę, że u podstaw pomysłu stoi możliwość szybkiego wyszukania kodów rabatowych i zniżek na zakupy w sklepach internetowych oraz sklepach stacjonarnych, a autorka razem z zespołem zbudowała bazę ponad 125 000 promocyjnych ofert, które są dopiero początkiem zbioru, jaki Oferro będzie budował współpracując z nowymi sklepami internetowymi. Sama postać bota zwraca uwagę, gdyż od początku projektu zakładany jest jako swego rodzaju osobowość, asystent zakupowy, który w sposób błyskawiczny, bez dodatkowej rejestracji czy instalacji na telefonie, może pomóc dotrzeć do unikalnego kodu rabatowego w danym sklepie internatowym lub stacjonarnym.

Natomiast portal InnPoland skupił się nie na samej osobowści Oferro, czy funkcjonalnościom chatbota. Tylko na osobie pomysłodawczyni – Kindze Dziobiak, która mając 17 lat wpadła na pomysł wykorzystania przyjaznego środowiska do dawania wartości  odbiorcom, by ci jeszcze łatwiej mogli odnaleźć kod czy zniżkę podczas zakupów.

Wywiad z Kingą Dziobiak w InnPoland.pl

Wywiad z Kingą Dziobiak w InnPoland.pl

Dzięki wywiadowi o Bocie dowiedziało się wiele osób, które mogły od razu przetestować pobranie zniżek. Co ważne, ponad 95% osób, które przeczytało o  Oferro dało 5 gwiazdek i było zadowolonych ze sposobu obsługi. Miejmy nadzieję, że wraz ze wzrostem użytkowników korzystających z bota, będzie nadal utrzymywana wysoka satysfakcja.

Mamy nadzieję również, że kojne recenzje będą pochlebne, a ciężka praca zespołu doceniona w postaci społeczności korzystających bota.

Oferro - Twój inteligentny asystent zakupowy

Znajdziesz mnie na Messengerze - najpopularniejszym komunikatorze na świecie.

Napisz do mnie, a ja w szybki i łatwy sposób znajdę najlepsze oferty i promocje dopasowane do Twoich potrzeb i zainteresowań.

Uruchom bota