Suplementy diety na jesień – sposób na zdrowe i lśniące włosy


Utrzymanie dobrej kondycji skóry i włosów nie zawsze jest łatwe – kosmetyki działające od zewnątrz nie rozwiążą wszystkich naszych problemów, zwłaszcza, jeśli nie mamy czasu na ich regularne stosowanie. Szczególnie w okresie jesienno-zimowym nie tylko skóra i jej wytwory, ale także cały organizm może ulegać osłabieniu w związku z mniejszą podażą pewnych mikroelementów. Niewielka ilość światła słonecznego skutkuje niedoborem witaminy D3, a dieta uboższa o świeże warzywa i owoce sprawia, że potrzebna może być suplementacja witamin z grupy B i niektórych minerałów.

Suplementy diety to środki spożywcze mające uzupełniać braki tego typu składników w diecie – skoncentrowane ich źródła, sprzedawane w postaci tabletek, kapsułek, płynów lub proszków. Do suplementów diety mogą należeć także zioła. Jednym z wartościowych suplementów, które można przyjmować w celu wzmocnienia cebulek włosów, jest np. Vitapil.

https://sklep.nutropharma.pl/product-pol-78-Vitapil-60-tabl-15-taniej.html?utm_source=performance&utm_medium=mailing_CPC&utm_campaign=vitapil_sprzedaz&utm_term%3Futm_source=performance&utm_term=vitapil_15+&utm_content=all


Co znajdziemy w składzie tabletek Vitapil?

Składników, dzięki którym możemy mieć mocne lśniące włosy, znajdziemy w Vitapilu aż 16. Wśród nich na uwagę zasługuje szczególnie biotyna, która w obecności cynku, krzemu i innych witamin z grupy B – B12 i kwasu pantotenowego – pomaga zapobiegać wypadaniu włosów i utrzymać je w jak najlepszym stanie. To dlatego, że biotyna bierze udział w produkcji keratyny budującej włosy oraz reguluje metabolizm skóry głowy i zawartych w niej mieszków włosowych, wpływając na porost włosów i przeciwdziałając łupieżowi i nadmiernej produkcji sebum. Kwas pantotenowy, czyli witamina B5, odpowiada za regenerację skóry oraz porost włosów i ich pigmentację. Podobnie działa witamina B12. Suplement diety Vitapil zawiera także niacynę, która bierze udział w odżywianiu cebulek włosowych i minerały – żelazo, cynk, mangan, krzem, miedź i jod, które są odpowiedzialne między innymi za porost, elastyczność i zapobieganie wypadaniu włosów. Inne cenne substancje, które zawierają suplementy na włosy Vitapil, to drożdże piwne, proteiny sojowe, sproszkowane pędy bambusa, witamina C, PABA (aminokwas) i dwuwinian choliny. Połączenie wyodrębnionych i naturalnych składników pomaga kompleksowo zwalczać problemy z włosami i zadbać o zdrową skórę głowy.


Przystępna cena i widoczne efekty

Suplementy diety wzmacniające włosy powinny nie tylko zawierać wszystkie potrzebne mikroelementy, ale także być dostępne dla szerokiej grupy konsumentów, których budżet nie zawsze pozwala na zakup drogich specyfików. Na szczęście Vitapil odznacza się korzystną ceną – biorąc pod uwagę niewielkie różnice w zależności od sklepu, można dostać 60 tabletek w cenie nieprzekraczającej 32 zł. Jedno takie opakowanie wystarcza na dwa miesiące codziennego przyjmowania – dzienna dawka to jedna tabletka. Suplement diety Vitapil dostępny jest w bardzo wielu aptekach internetowych i stacjonarnych, ze względu na swoją popularność i sprawdzone działanie. Przeglądając opinie wystawiane w sklepach internetowych, szybko zauważymy, że przeważają oceny bardzo dobre – konsumenci zauważają poprawę stanu włosów i chwalą bogaty skład produktu. Zwalcza on zarówno przejściowe problemy związane z okresem jesienno-zimowym, jak i poważniejsze łysienie, o ile nie jest spowodowane zaburzeniami hormonalnymi. Chociaż nie można uważać Vitapilu za cudowny lek, jest to jeden z najskuteczniejszych suplementów na włosy dostępnych na rynku.

Vitapil nie tylko na włosy

Głównym przeznaczeniem tego suplementu diety jest wzmacnianie włosów i skóry głowy, jednak zawarte w nim substancje przyczyniają się także do poprawy stanu cery i paznokci. W związku z tym polecany jest osobom, które borykają się z nadmierną łamliwością paznokci czy z nawracającym trądzikiem. Niektóre mikroelementy, takie jak żelazo i witaminy z grupy B, korzystnie działają na wewnętrzne procesy zachodzące w organizmie, zwłaszcza na układ krwionośny i kostny. Vitapil jest zatem doskonałym wsparciem dla zdrowia – nie tylko rozwiąże zauważane przez nas problemy z włosami, lecz pomoże nam przeżyć kolejny rok w poczuciu młodości i pełni sił do życia.

Chcesz poprawić kondycję swoich włosów? Wypróbuj Vitapil!

Oferro - Twój inteligentny asystent zakupowy

Znajdziesz mnie na Messengerze - najpopularniejszym komunikatorze na świecie.

Napisz do mnie, a ja w szybki i łatwy sposób znajdę najlepsze oferty i promocje dopasowane do Twoich potrzeb i zainteresowań.

Uruchom bota