Świat Książki. Promocja na wyprawkę szkolną

Wielkimi krokami zbliża się początek roku szkolnego. To najwyższa pora na skompletowanie wyprawki szkolnej dla swojego dziecka. W tym artykule przygotowałem zestawienie najciekawszych promocji na artykuły szkolne przygotowane przez Świat Książki.


P.S. Dorzucam też zniżkę na meble dziecięce! 🙂

 

Piórnik szkolny

Do niezbędnych artykułów szkolnych zaliczyć trzeba z pewnością piórniki. Wybór piórnika dla przedszkolaka czy ucznia szkoły podstawowej to nie lada wyzwanie, zwłaszcza, że producenci przybory te oferują w niezwykle szerokiej gamie wariantów, wzorów oraz kolorów. Piórniki szkolne mają istotne znaczenie przede wszystkim dla dzieci z młodszych klas, które z wielkim entuzjazmem wypełniają je rozmaitymi kolorowymi przyborami. Do najmodniejszych niewątpliwie należą te, które przedstawiają m.in. bohaterów kultowych bajek.

 

 

Worek na obuwie

Worek na obuwie to także element, o którym należy pamiętać podczas zakupów do szkoły. Buty na zmianę i strój na WF pakowany do reklamówek, które się za jakiś czas podrą i zgubią nie jest dobrym rozwiązaniem. Kupując swojemu dziecku worek na obuwie i strój sportowy, unikniesz niedogodności. Worki ściągane są u góry, wyposażone w podwójny sznurek, dzięki czemu można je założyć jako plecak. Bogactwo wzorów i kolorów pozwala na dobranie takiego worka, które dziecko chętnie będzie nosić.

 

 

Plecak szkolny

Tornister szkolny jest najważniejszy w wyprawce szkolnej, zgodzicie się ze mną? To w nim dziecko codziennie nosi książki, zeszyty i przybory szkolne. W poprzednim artykule napisałem czym kierować się przy wyborze dobrego tornistra dla dziecka. Plecaki dla dzieci powinny być nie tylko wytrzymałe, ale też wygodne i dopasowane do pleców. Solidny, usztywniany plecak jest produktem uniwersalnym, który przyda się Twojemu dziecku zarówno w szkole, jak i poza nią. Plecaki ozdobione postaciami z kreskówek uprzyjemnią pobyt w szkole i sprawią, że Twoje dziecko nie będzie musiało ani na chwilę rozstawać się z ulubionymi bohaterami.

 

 

Kredki i artykuły piśmiennicze

Kredki to z pewnością pierwsze narzędzia od których zaczynaliśmy naszą przygodę z rysowaniem. Trudno jest znaleźć osobę, która nie posiadałaby w swoim młodzieńczym życiu choć jednego kompletu kredek ołówkowych. Aktualnie oferta kredek poszerzona jest o świecowe, pastelowe czy akwarelowe. Twojemu dziecku kredki przydadzą się na lekcjach plastyki, a także w domu, do rysowania i pobudzania kreatywności.

 

 

Przybory szkolne

Przybory szkolne są kolejnym z najważniejszych elementów wyprawki. Wybór odpowiednich artykułów szkolnych nie jest zadaniem łatwym. Po pierwsze dlatego, że akcesoria szkolne muszą podobać się dziecku, a jednocześnie być wysokiej jakości i należycie spełniać swoją rolę. Przybory szkolne muszą również posiadać cechy ergonomiczne. To właśnie dzięki nim dziecko będzie mogło np. szybciej nauczyć się pisać, wypracować właściwe nawyki podczas pisania, czy mniej męczyć się przy pisaniu czy wycinaniu.

 

 

Wyprawka do szkoły przygotowana? Plecak wybrany, zeszyty i przybory szkolne spakowane? 🙂 Pamiętaj również o tym, by zapewnić dziecku odpowiednie warunki do nauki w domu.

 

Meble z kolekcji Amazon

 

Biurko powinno mieć dostosowaną wysokość do wzrostu dziecka. Prawidłowa pozycja podczas siedzenia przy biurku ma wpływ nie tylko na postawę dziecka, lecz także korzystnie oddziałuje na zwiększenie koncentracji podczas nauki. Ergonomiczne, wygodne krzesło do biurka dla dziecka to także niezbędny element wyposażenia pokoju dziecięcego. Warto o tym pomyśleć i zapewnić dziecku przestrzeń do nauki w domu. Aktualnie firma Meble Wójcik wprowadziła promocję w wysokości 10% na meble dla dzieci.

 

Może akurat ktoś z Was planuje wymianę biurka dla dziecka?

 

 

 

 

Oferro - Twój inteligentny asystent zakupowy

Znajdziesz mnie na Messengerze - najpopularniejszym komunikatorze na świecie.

Napisz do mnie, a ja w szybki i łatwy sposób znajdę najlepsze oferty i promocje dopasowane do Twoich potrzeb i zainteresowań.

Uruchom bota