http://www.t-mobile.pl/pl/oferta_specjalna/100gb-z-modemem?utm_content=Mailing&id_wydawcy=5339245&epi=&dclid=CKfIqsay8OMCFceLsgodIWMILw

Za ofertami operatorów sieci komórkowych nie sposób nadążyć. Wyścig o najlepszą promocję czy atrakcyjniejsze pakiety trwa. Przeglądając najświeższe oferty na sierpień 2019 znalazłem dwie interesujące oferty od operatora T-Mobile.

 

Pierwsza z nich dotyczy telefonu Huawei P Smart 2019 za złotówkę

 

HUAWEI P SMART 2019 – recenzja

Huawei P Smart 2019 jest modelowym przykładem smartfona, który ma duży ekran, a przy tym jest kompaktowy i wygodnie leży w dłoni. Ekran FullView o rozdzielczości Full HD+ oraz przekątnej 6,21″ odwzorowuje obraz w naturalnych proporcjach.

Przy projektowaniu smartfona inżynierowie zadbali także o solidne zabezpieczenia. Czytnik linii papilarnych umożliwia błyskawiczne odblokowanie telefonu. Równie szybko działa funkcja Face Unlock.

Huawei P Smart 2019 oferuje dwa tylne aparaty. Matryca w głównym obiektywnie wynosi 13 MP, a w drugim – odpowiedzialnym za gromadzenie i przetwarzanie danych z głębi pola oraz tworzenie efektu bokeh – 2 MP. Aparat zainstalowany na froncie smartfona oferuje 8 MP i przeznaczony jest do zdjęć selfie.

Przejrzałem również kilka opinii o tym modelu smartfona i spotyka się on z aprobatą techniczną. Zatem jeśli ktoś chciałby zmienić telefon, to warto zerknąć na ofertę od T-Mobile.

 

Druga oferta dotyczy internetu mobilnego bez limitu za 49 zł miesięcznie.

 

INTERNET MOBILNY

Najważniejszą cechą internetu mobilnego jest swoboda dostępu do sieci w dowolnym miejscu w Polsce. Możesz zabrać go ze sobą gdziekolwiek tylko chcesz i kiedy chcesz.

Aktualna oferta T-Mobile dotyczy 100 GB internetu bez limitu prędkości z urządzeniem Alcatel Link Zone za 1 zł, które wedle potrzeb można zmienić na inne. W ofercie istnieje również możliwość wyboru dodatkowych usług, np. pakiet Netflixa lub faktura online.

Jest to ciekawa propozycja dla osób, które często podróżują lub pracują zdalnie z różnych miejsc w Polsce. Za 49 zł miesięcznie T-Mobile oferuje dostęp do 100 GB internetu bez limitu prędkości.

 

Oferro - Twój inteligentny asystent zakupowy

Znajdziesz mnie na Messengerze - najpopularniejszym komunikatorze na świecie.

Napisz do mnie, a ja w szybki i łatwy sposób znajdę najlepsze oferty i promocje dopasowane do Twoich potrzeb i zainteresowań.

Uruchom bota