Telewizja satelitarna i internet – jaką ofertę wybrać?

Stoisz przed wyborem usług telewizji i Internetu i zastanawiasz się jaką ofertę wybrać? Wybór nie jest łatwy. Z jednej strony chcemy otrzymać najlepszą jakość i sporą ilość kanałów dla całej rodziny, a z drugiej strony nie chcemy za to przepłacać.

Coraz więcej osób szukając ofert telewizji wybiera pakiety 2w1 – telewizję i Internet. Wybierając dwie usługi u jednego operatora ograniczamy ilość formalności i często zyskujemy niższą cenę. Nie od dziś wiadomo, że w pakiecie się opłaca.

 

oferro-telewizja-internet

W niniejszym artykule podzielę się swoimi wnioskami i spostrzeżeniami na temat ofert telewizji i Internetu. Podpowiem czym kierować się przy wyborze pakietów.

 

Jak odróżnić dobrą ofertę, od tej mniej korzystnej?

Moim zdaniem najlepsza oferta powinna charakteryzować się:

  • Atrakcyjną ceną
  • Zaufanym i sprawdzonym operatorem
  • Nowoczesną i konkurencyjną ofertą
  • Wysoką jakością usług

 

Czym kierować się przy wyborze oferty?

Dla wielu odbiorców przy wyborze usług istotna jest cena, inni natomiast zwracają uwagę na liczbę dostępnych kanałów i tych w wersji HD. Podejmując decyzję warto porównać oferty, ponieważ często za niewielką dopłatą możemy dostać szereg dodatkowych usług. Może to być najnowszy dekoder, router WiFi lub dostęp do platformy filmów i seriali. Niekiedy w zależności od wyboru pakietu możliwa jest modyfikacja czasu trwania umowy. W ofertach telewizji można wybierać i przebierać pomiędzy ilością kanałów i dodatkowych możliwości. Oferty Internetu też różnią się między sobą szybkością.

 

Mój wybór – telewizja i Internet Vectra

Vectra jest jednym z największych w Polsce operatorów telewizji kablowej. Operator oferuje niepowtarzalne pakiety, zarówno cyfrowe, jak i analogowe. Szeroki wybór ilości kanałów umożliwi Ci dopasowanie oferty pod swoje preferencje. Przez cały okres trwania umowy firma Vectra zapewnia również serwis dekoderów. Klienci decydujący się na droższe pakiety zyskują dodatkowo dostęp do programów w serwisie TV Online. Vectra VOD zapewnia także dostęp do najnowszych produkcji w momencie, w którym mamy ochotę je obejrzeć – wystarczy nacisnąć jeden przycisk na pilocie.

Na stronie operatora zaopatrzyć się można także w dekodery HD i oraz PVR HD z nagrywarką, dzięki którym zawsze będziemy na bieżąco z ulubionymi programami i nowościami. Dla wymagających, Vectra oferuje Pakiety Premium, wśród których każdy znajdzie coś idealnego dla siebie.

Oczywiście to wszystko może być połączone z dostępem do Internetu. Firma przygotowała wyjątkowe pakiety zapewniające szybkie i stabilne łącze – jednak wybór szybkości zależy od Ciebie.

 

Aktualnie firma Vectra oferuje mega promocję dla nowych klientów – 69,99 zł miesięcznie za pakiet  Internetu o prędkości światłowodowej do 600 Mb/s.

Jeśli chcecie otrzymać propozycję oferty od wirtualnego Konsultanta, kliknijcie w przycisk poniżej. 🙂

 

Porozmawiamy i postaram się dobrać najlepszą ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.

 

Oferro - Twój inteligentny asystent zakupowy

Znajdziesz mnie na Messengerze - najpopularniejszym komunikatorze na świecie.

Napisz do mnie, a ja w szybki i łatwy sposób znajdę najlepsze oferty i promocje dopasowane do Twoich potrzeb i zainteresowań.

Uruchom bota