Wakacje z Lidl Podróże? Oferty wyjazdów na lato 2019

Wakacje i sezon urlopowy w pełni. Biura podróży prześcigają się w coraz to lepszych ofertach wyjazdowych i walczą o klientów. Od niedawna na rynku istnieje także Biuro Lidl Podróże. Na czym to polega?

W ramach projektu Lidl Podróże możemy odwiedzić najpiękniejsze zakątki Polski i świata. Gdzie dokładnie można pojechać? Ile będzie to kosztowało? Odpowiedź na te pytania w dalszej części artykułu. 😉

 

 

Czym jest Lidl Podróże?

Lidl Podróże to bezpieczna platforma rezerwacyjna z unikalnymi ofertami wyjazdowymi w świetnej cenie. Platforma oferuje wycieczki, których nie znajdziesz nigdzie indziej. Nowe oferty pojawiają się co 2 tygodnie i dają możliwość wyjazdu na 6 kontynentów! Rezerwacja wyjazdu odbywa się w 100% online, bez potrzeby wychodzenia z domu. Lidl Podróże gwarantuje także dobrą cenę i bezpieczną rezerwację.

Z ofertą podróżniczą Lidla możesz się również zapoznać na stronie lidl-podroze.pl. Klienci poszukujący wypoczynku w konkretnym miejscu mogą skorzystać z wygodnej wyszukiwarki ofert. Zaś ci, którzy nie są do końca zdecydowani, gdzie chcą jechać mogą skorzystać z zaproponowanych kategorii, m.in. Last minute, All inclusive, Rejsy/Egzotyka, Dla Seniora i Objazdowe.

 

Lidl Podróże – przegląd ofert

Ofert wyjazdów jest naprawdę dużo, mamy w czym wybierać. Z Lidl Podróże możemy pojechać zarówno na weekendowy wypad w Polsce czy Europie, jak i polecieć na dwa tygodnie na drugi koniec świata, np. do Meksyku czy Bangkoku. Ci, którzy uwielbiają zwiedzać miasta, mogą udać się na romantyczny wyjazd do Wenecji, spędzić weekend w Paryżu lub Rzymie. Osoby ciekawe świata i lokalnych kultur mogą skorzystać z wycieczki do Chin w pakiecie z profesjonalną lekcją gotowania potraw kuchni chińskiej. Z szerokiego wachlarzu ofert każdy powinien wybrać coś dla siebie i dla rodziny.

 

 

Ile kosztuje wyjazd z Lidl Podróże?

To zależy, ceny wyjazdów są zróżnicowane. Koszt wycieczki bowiem zależy od długości i miejsca wyjazdu, a także od rodzaju wyżywienia i dodatkowych udogodnień. Wyjazdy weekendowe będą kilkukrotnie tańsze niżeli tygodniowy wyjazd za granicę. Przykładowo, 3 noce All inclusive w Lloret de Mar wynoszą od 1 079 zł za osobę, a wyjazd do Chin połączony z kursem gotowania kosztuje od 4 399 zł za osobę. Weekendowy pobyt w Zakopanem to koszt ok od 389 zł za osobę. Lidl Podróże oferuje konkurencyjne ceny pobytów, niekiedy dużo niższe niż te oferowane przez inne biura podróży.

 

Oferty Lidl Podróże to wyjazdy posiadające zróżnicowanie cenowe i lokalizacyjne. Są pełne emocji, odkrywania i przede wszystkim dobrej zabawy. Jeśli jesteś zainteresowany niezwykłym wyjazdem w atrakcyjnej cenie, zachęcam Cię do sprawdzenia oferty. 😉

 

Sprawdź ofertę

 

P.S. Daj mi koniecznie znać gdzie wybierasz się na urlop! Napiszcie też, czy jesteście zwolennikami wyjazdów z biurem podróży, czy wolicie zaplanować wakacje od A do Z po swojemu. 😉

Oferro - Twój inteligentny asystent zakupowy

Znajdziesz mnie na Messengerze - najpopularniejszym komunikatorze na świecie.

Napisz do mnie, a ja w szybki i łatwy sposób znajdę najlepsze oferty i promocje dopasowane do Twoich potrzeb i zainteresowań.

Uruchom bota