Wyjazdy zorganizowane, rodzinne i last minute z Lidl Podróże

Biuro podróży Lidl oferuję wszystkim zainteresowanym bogate i pełne wrażeń wyjazdy wakacyjne po regionach naszego kraju, Europie oraz świecie. W swojej ofercie posiada niezwykle różnorodny wybór miejsc turystycznych, które zadowolą każdego podróżnika.

Szczególnym aspektem, wyróżniającym tę agencję pośród innych, jest dostosowanie wycieczek do potrzeb indywidualnych klienta. Lidl organizuje wyjazdy rodzinne, dla dzieci, seniorów, wycieczki objazdowe, all inclusive i wiele innych. Tak, aby tempo i plan podróży odpowiadały każdemu z osobna. Wszelkie te wyjazdy znajdują się w ofercie wakacji 2019 i objęte są dużymi rabatami. Umożliwia to zwiedzenie wymarzonych miejsc po naprawdę atrakcyjnych cenach. Zachęcam zatem do bliższego przyjrzenia się zaletom oferty biura podróży Lidl.

 

 

 


Wycieczki objazdowe

Jest to oferta dla tych, którzy pragną spędzić wakacje w aktywny sposób, zobaczyć wiele ciekawych zabytków, poznać historię i kulturę danych miejsc. Oferowane są wycieczki np do.: Turcji, Włoch, Francji, Australii, Argentyny. Dostępne są także podróże tematyczne związane ze zwiedzeniem rejonów winiarski, czy średniowiecznych zamków. Ich ceny są niezwykle różnorodne i dostosowane do wszelkich możliwości finansowych. Ponadto większość wycieczek posiada atrakcyjne rabaty, nawet do 55%. Biuro podróży ze szczególną dbałością  i profesjonalizmem organizuje specjalne grupy podróżnicze, odpowiadające wiekowi i potrzebom uczestników. Jest to idealna okazja dla tych, którzy pragną spędzić wakacje z rodziną, z przyjaciółmi, czy po prostu przeżyć przygodę w pojedynkę. Dodatkowo, wyjątkowość tej oferty, związana jest z troską o pełen komfort uczestników wycieczek objazdowych. Podróże odbywają się w wygodnych autokarach z klimatyzacją. Wszystkie miejsca zakwaterowania są uprzednio sprawdzone przez pracowników biura i odznaczają się wysokim standardem.

Znalezione obrazy dla zapytania wycieczki objazdowe autokarem


Wakacje All inclusive

Lidl podróże oferuje także niezwykle tanie oferty wakacji All inclusive do takich miejsc jak: Hiszpania, Malta, Bułgaria, Cypr, Grecja i wiele innych. Dostępne są w nich wszelkiego rodzaju udogodnienia i rozrywki specjalnie z myślą o osobach, którym marzą się błogie wczasy. Wszystkie miejsca są dokładnie sprawdzone i dostosowane do najrozmaitszych potrzeb. Dostępne są smaczne posiłki, przekąski, napoje, wycieczki po okolicznych miejscowościach, zaopatrzenie sportowe, rekreacyjne, edukacyjne i kulturowe. A to wszystko w cenie jednego pakietu. Biuro podróży Lidl posiada także interesujące oferty wyjazdów rodzinnych, dzięki którym wszyscy członkowie będą mogli w pełni wykorzystać ten czas na odpoczynek. Wszelkie miejsca goszczące turystów, zadbały o to, aby rodzice nie musieli martwić się o organizowanie czasu wolnego swoim pociechom. Są one bogate w takie atrakcje dla dzieci jak: place zabaw, zjeżdżalnie, czy brodziki. W wielu ośrodkach znajdują się także animatorzy zabaw oraz nianie.

Znalezione obrazy dla zapytania all inclusive


Wakacje aktywne i sportowe

Każdy z nas ma różne potrzeby wobec spędzania czasu na wakacjach. Niektórzy chcą po całym roku pracy odpocząć i zrelaksować się, inni pragną zwiedzić wymarzone regiony świata. Jednakże są też tacy którzy wolą ten czas wykorzystać w aktywny sposób. Wychodząc naprzeciw różnorodnym potrzebom, w ofercie Lidl Podróże znajdują się także takie wyjazdy, które umożliwiają skorzystanie z aktywnych form rozrywki. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, biuro organizuje podróże do ośrodków bardzo dobrze zaopatrzonych w sprzęty sportowe, boiska, czy korty. Znajdują się również takie pakiety, dzięki którym można odbyć rafting po rzece albo popływać kajakiem po jeziorze. Co ciekawe, istnieje także możliwość wyjechania na wczasy odchudzające. Na takich wyjazdach uczestnicy mają okazję poprawić swoją sylwetkę pod okiem specjalistów od odżywiania i instruktorów sportowych. Ponadto są to bardzo tanie wakacje, biorąc pod uwagę ilość i jakość oferowanych atrakcji.

 

Znalezione obrazy dla zapytania wakacje aktywne


Ostatnia szansa – oferty last minute

Oferty wakacje 2019 obejmują także podróże last minute, które wyróżniają się przede wszystkim atrakcyjnymi cenami. Aktualnie istnieją jeszcze wolne miejsca na nadbałtycki rejs, z możliwością zwiedzenia słynnych stolic, takich jak: Ryga, Sztokholm, czy Helsinki. Są to atrakcyjne oferty za jedyne 999 zł za osobę. Dla tych co wolą bardziej egzotyczne regiony poleca się wycieczki do Ameryki Południowej, a konkretniej do Argentyny, Brazylii i Urugwaju. Uczestnicy będą mieli szansę zwiedzić te odległe kraje i poznać ich kulturę oraz historię. Biuro Podróży Lidl stara się, aby oferty last minute były różnorodne pod względem oferowanych miejsc i kosztów. Dlatego dostępne są takie oferty jak: rejs po Morzu Śródziemnym czy weekendowy odpoczynek w SPA. Można wykupić również podróż po malowniczych zakątkach Rumuni, Słowacji i Węgier.

 

Jeśli chcesz zapoznać się z ofertą wycieczek i wyjazdów Lidl Podróże, kliknij w link i oddaj się błogiej aurze podróży. 🙂

 

Oferro - Twój inteligentny asystent zakupowy

Znajdziesz mnie na Messengerze - najpopularniejszym komunikatorze na świecie.

Napisz do mnie, a ja w szybki i łatwy sposób znajdę najlepsze oferty i promocje dopasowane do Twoich potrzeb i zainteresowań.

Uruchom bota