Bezpłatny audyt fotowoltaiczny – Edison

Bezpłatny audyt fotowoltaiczny – Edison

Bezpłatny

Zamówiono sztuk: 7

Kategoria:
  Dostawa - nie dotyczyDOSTAWA
  14 dni na odstąpienie od umowy - nie dotyczyZWROTY

Edison Energia to spółka oferująca kompleksową usługę wykonania instalacji fotowoltaicznej. Firma wykonuje szereg czynności w trosce o komfort Klienta, począwszy od konsultacji, poprzez uzyskanie finansowania, projekt, montaż i przyłączenie instalacji do sieci elektroenergetycznej. Działanie firmy ukierunkowane jest na spełnienie potrzeb nawet najbardziej wymagającego Klienta, zarówno indywidualnego jak i biznesowego.

Opis

Oferujemy bezpłatny audyt fotowoltaiczny z naszym Doradcą, który:

  • oceni możliwości montażowe instalacji fotowoltaicznej,
  • dokona analizy zapotrzebowania energetycznego Twojego gospodarstwa domowego
  • powie z jakich dotacji i ulg możesz skorzystać oraz jakie są możliwości sfinansowania inwestycji
  • pracujemy na terenie całej Polski

Panele fotowoltaiczne to inwestycja, która zwraca się już po ok 7 latach. Ceny prądu nigdy nie były wyższe, a coroczne podwyżki są mocno odczuwalne na naszym budżecie domowym. Decydując się na własną instalację fotowoltaiczną staniesz się niezależny od tych zmian.

Proces instalacji w 6 krokach:

1. Konsultacja czyli bezpłatny audyt fotowoltaiczny.
2. Finansowanie – pomagamy w otrzymaniu finansowania instalacji fotowoltaicznej – staramy się aby miesięczna rata kredytu nie przekracza kwoty miesięcznego rachunku za prąd.
3. Projekt – przygotowany tak aby pasował do unikalnego profilu energetycznego i potrzeb Twojego domu.
4. Montaż – profesjonalny montaż oraz audyt powykonawczy, który zapewnia bezpieczeństwo działania instalacji fotowoltaicznej.
5. Podłączenie – nasi doświadczeni pracownicy złożą wszystkie niezbędne dokumenty w Twoim imieniu.
6. Opieka – 24h na dobę 7 dni w tygodniu oraz specjalna aplikacja umożliwia stałe monitorowanie pracy Twojej instalacji fotowoltaicznej.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Bezpłatny audyt fotowoltaiczny – Edison”

Dostawa i płatność nie dotyczy tego produktu.

Reklamacja nie dotyczy tego produktu.

Zwrot nie dotyczy tego produktu.

Edison Energia to spółka oferująca kompleksową usługę wykonania instalacji fotowoltaicznej. Firma wykonuje szereg czynności w trosce o komfort Klienta, począwszy od konsultacji, poprzez uzyskanie finansowania, projekt, montaż i przyłączenie instalacji do sieci elektroenergetycznej. Działanie firmy ukierunkowane jest na spełnienie potrzeb nawet najbardziej wymagającego Klienta, zarówno indywidualnego jak i biznesowego. Edison Energia gwarantuje dostęp do nowoczesnej i zaawansowanej technologii oraz materiałów edukacyjnych, aby ułatwić Polakom podjęcie świadomej decyzji o posiadaniu źródła inteligentnej energii. Spółka posiada w swojej ofercie również pompy ciepła, które są nowoczesnym i ekologicznym sposobem na ogrzanie budynku. Firma zrzesza pracowników, którzy z pasją i doświadczeniem wspierają transformację energetyczną.

Spółka Edison Energia została wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego 26 sierpnia 2019 roku. Około półtora roku po rozpoczęciu działalności, firma zamontowała ponad 8000 instalacji fotowoltaicznych w całej Polsce, dołączając do grona liderów rynku fotowoltaiki w kraju. Spółka dynamicznie się rozwija, powiększa obszar działania, wprowadza nowe produkty do swojej oferty oraz ulepsza obsługę Klienta.

Edison Energia przyznaje klientom wyjątkową 25-letnią gwarancję sprawności instalacji fotowoltaicznej poprzez produkcję takiej ilości energii, która określona jest w projekcie instalacji. W innym przypadku, zwraca różnicę widoczną na rachunku za energię elektryczną. Firma współpracuje wyłącznie z wiodącymi i sprawdzonymi producentami sprzętów fotowoltaicznych. Spółka posiada w swojej ofercie między innymi rozwiązania oparte o optymalizatory mocy, które maksymalizują produkcję energii w trudnych warunkach i zwiększają bezpieczeństwo użytkowania instalacji fotowoltaicznej. Po zakończeniu prac montażowych, jakość wykonania mikroinstalacji potwierdza niezależna grupa audytorów, którzy sprawdzają instalację pod kątem aż 50 rygorystycznych wymogów.

Decydując się na współpracę z Edison Energia, Klient otrzymuje wsparcie i pomoc na każdym etapie procesu realizacji instalacji fotowoltaicznej. Firma pomaga klientowi w uzyskaniu finansowania instalacji na korzystnych warunkach dzięki unikatowym produktom finansowym. Każdy klient otrzymuje indywidualny projekt instalacji fotowoltaicznej, ponieważ rozwiązania technologiczne są dopasowywane do warunków montażowych i zapotrzebowania energetycznego w domu klienta. Spółka uczestniczy w dopełnieniu formalności związanych z przyłączeniem mikroinstalacji do sieci dystrybutora energetycznego oraz otrzymania dotacji z państwowych programów wsparcia na zakup fotowoltaiki lub pompy ciepła.

Edison Energia S.A. w zamian za swoje osiągnięcia otrzymała statuetkę Złotego Orła oraz tytuł Firmy Roku 2020. Spółka posiada również Certyfikat Rzetelna Firma, Firma Godna Zaufania i Firma Godna Zaufania Gold.