Bezpłatny audyt fotowoltaiczny – Rayhold

Bezpłatny audyt fotowoltaiczny – Rayhold

Bezpłatny

Zamówiono sztuk: 8

Kategoria:
  Dostawa - nie dotyczyDOSTAWA
  14 dni na odstąpienie od umowy - nie dotyczyZWROTY

Oferujemy bezpłatny audyt fotowoltaiczny z naszym Doradcą, który:

  •  oceni możliwości montażowe instalacji fotowoltaicznej,
  •  dokona analizy zapotrzebowania energetycznego Twojego gospodarstwa domowego
  •  powie z jakich dotacji i ulg możesz skorzystać oraz jakie są możliwości sfinansowania inwestycji
  • pracujemy na terenie całego województwa Małopolskiego

Opis

Proponując Państwu, rozwiązania pozyskiwania energii elektrycznej wprost ze słońca, stawiamy na kompleksowość. Zapewniamy pakiet usług mających na celu profesjonalną pomoc na każdym etapie użytkowania instalacji, aby w pełni korzystać z oferowanych przez nią możliwości, a także aby odciążyć Was z wszelkich formalności związanych m.in. z przyłączeniem instalacji do sieci czy też pozyskaniem finansowania.

Krok 1 – Konsultacja z Ekspertem
Krok 2 – Przygotowanie oferty i planu realizacji
Krok 3 – Pomoc w uzyskaniu dofinansowania
Krok 4 – Wsparcie w uzyskaniu kredytowania
Krok 5 – Montaż instalacji
Krok 6 – Wsparcie w procesie przyłączenia do sieci
Krok 7 – Szkolenie z obsługi instalacji fotowoltaicznej
Krok 8 – Wsparcie serwisowe

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Bezpłatny audyt fotowoltaiczny – Rayhold”

Dostawa i płatność nie dotyczy tego produktu.

Reklamacja nie dotyczy tego produktu.

Zwrot nie dotyczy tego produktu.

Jesteśmy firmą realizującą profesjonalny montaż instalacji fotowoltaicznych. W ramach naszej działalności oferujemy audyt i analizę cieplną budynków, wdrażanie konkretnych projektów oraz wsparcie w pozyskaniu ich finansowania aby pomóc Państwu w uzyskaniu domu najbardziej optymalnego termicznie i energetycznie.

Tworzymy zespół skoncentrowany na wdrażaniu nowoczesnych i efektywnych rozwiązań systemowych, mających na celu zoptymalizowanie budownictwa do poziomu, który pozwoli mu na samodzielną produkcje energii i ciepła. Przyczynia się to nie tylko do zmniejszenia rachunków za prąd i uniezależnienia od wzrostów cen rynkowych energii elektrycznej ale i realnego wpływu na poprawę jakości otaczającego nas powietrza.

Rayhold to połączenie kilkunastoletniego doświadczenia w branży budowlanej, elektrycznej oraz OZE. Firma powstała z połączenia pasji członków naszego zespołu, którzy swoją praktykę dziś zamieniają na realne działania aby współtworzyć rewolucję rynku budowlanego w przyszłości. Realizacja wielu inwestycji na terenie naszego kraju i poza jego granicami, pozwoliła nam dokładnie zrozumieć ewoluujące oczekiwania, rozpoznać ich długofalowe skutki i wykorzystać tę wiedzę do tworzenia zaawansowanych, bezpiecznych i skutecznych projektów.

Satysfakcja i wysoka jakość współpracy z Rayhold stanowi o nas samych, dlatego na bieżąco monitorujemy efektywność naszych kanałów komunikacji i zadowolenie Klientów. Wykwalifikowani i pomocni pracownicy to jeden z filarów naszej działalności. W swoim zespole stawiamy na przyjazną atmosferę pracy, zaufanie i wsparcie w realizacji kluczowych celów. To samo oferujemy naszym Klientom. Rozpoznanie wspólnych wartości i budowanie trwałych relacji na poziomie „pracownik-pracownik” oraz „klient-pracownik” jest naszą domeną.

Materiał własny firmy Rayhold.