Bezpłatny audyt fotowoltaiczny – 3S Group

Bezpłatny audyt fotowoltaiczny – 3S Group

Bezpłatny

Zamówiono sztuk: 1

Kategoria:
  Dostawa - nie dotyczyDOSTAWA
  14 dni na odstąpienie od umowy - nie dotyczyZWROTY

3S Group to firma, która dzięki rzetelności, terminowości i profesjonalizmie każdego dnia zyskuje uznanie i zaufanie klientów w całej Polsce. W codziennej pracy towarzyszy nam jeden wspólny cel, aby ekologia i możliwość dbania o środowisko była dostępna dla każdego, dzięki naszym rozwiązaniom ekologia staje się nie tylko opłacalna, ale jest w zasięgu ręki każdego z naszych klientów. Ofertę tworzymy wspólnie z klientami tak aby dopasować ją pod konkretne wymagania, oczekiwania oraz możliwości.

Opis

Ekspert podczas audytu:

 • oceni możliwości montażowe instalacji fotowoltaicznej,
 • dokona analizy zapotrzebowania energetycznego Twojego gospodarstwa domowego,
 • powie z jakich dotacji i ulg możesz skorzystać oraz jakie są możliwości sfinansowania inwestycji.

ZYSKAJ Z FOTOWOLTAIKĄ

 • Niskie rachunki – domowa elektrownia fotowoltaiczna to gwarancja znacznego obniżenia rachunków, możemy zniwelować je praktycznie do zera.
 • Darmową energię – w momencie, w którym panel produkuję energię, a w domu jest zużycie, w pierwszej kolejności pobierana jest energia słoneczna, a dopiero potem płatna – możliwe jest to dzięki licznikowi dwukierunkowemu.
 • Inwestycję, która może zwrócić się szybciej, niż myślisz.
 • Niezależność – budując domową elektrownię fotowoltaiczną, stajesz się niezależny i nie musisz już obawiać się wzrostu cen.
 • Energię przyjazną dla środowiska.

DLACZEGO 3S GROUP?

 • Gwarantujemy pełną kontrolę nad projektem, przy wypełnieniu minimum formalności.
 • Dajemy Ci Gwarancję Absolutną na długie 25 lat.
 • Przeprowadzimy rzetelną analizę Twoich potrzeb.
 • Jesteśmy firmą stworzoną z myślą o kliencie – nieustanie badamy potrzeby rynku, aby móc zaoferować najlepsze rozwiązania do Twojego domu.
 • Realizujemy swoje projekty tylko i wyłącznie przy pomocy własnych ekip instalatorów, dzięki czemu mamy pełną kontrolę nad przebiegiem realizacji zlecenia.
 • Mamy doświadczenie w branży energetycznej ze szczególnym naciskiem na źródła energii odnawialnej – OZE.

Proces instalacji W 3S Group oferujemy więcej niż tylko montaż paneli, nasi klienci mogą liczyć na kompleksową usługę, którą można podzielić na 5 następujących etapów:

 1. Spotkanie z naszym doradcą bezpośrednio u Ciebie na miejscu instalacji.
 2. Pomoc w doborze optymalnych rozwiązań.
 3. Załatwienie niezbędnych formalności.
 4. Zajęcie się trzema najistotniejszymi kwestiami: projektem, umową i finansowaniem.
 5. Montaż instalacji fotowoltaicznej oraz załatwienie formalności związanych z wymianą licznika na dwukierunkowy.

Teraz możesz cieszyć się z darmowej energii elektrycznej. Pamiętaj, że oferujemy Gwarancję Absolutną na 25 lat*, dzięki której nie musisz martwić się, że w razie usterki lub awarii, zostaniesz sam z problemem – masz wsparcie naszych techników.

Usługa dla Domu, Firm oraz Rolnictwa

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Bezpłatny audyt fotowoltaiczny – 3S Group”

Dostawa i płatność nie dotyczy tego produktu.

Reklamacja nie dotyczy tego produktu.

Zwrot nie dotyczy tego produktu.

Firma 3S Group została założona w 2018.

3S Group to zespół profesjonalistów, którzy z pasją działają na rynku energii odnawialnej. Dzięki współpracy z największymi renomowanymi producentami podzespołów instalacji fotowoltaicznych, mamy dostęp do bardzo szerokiego portfolio produktów najwyższej jakości w konkurencyjnych cenach. Zawsze reprezentujemy interesy naszych klientów, dlatego w odpowiedzi na ich oczekiwania możemy dopasować najlepsze rozwiązanie do konkretnych potrzeb. 3S Group to firma, która dzięki rzetelności, terminowości i profesjonalizmie każdego dnia zyskuje uznanie i zaufanie klientów w całej Polsce. W codziennej pracy towarzyszy nam jeden wspólny cel, aby ekologia i możliwość dbania o środowisko była dostępna dla każdego, dzięki naszym rozwiązaniom ekologia staje się nie tylko opłacalna, ale jest w zasięgu ręki każdego z naszych klientów. Ofertę tworzymy wspólnie z klientami tak aby dopasować ją pod konkretne wymagania, oczekiwania oraz możliwości. W dobie ogromnych wzrostów cen energii elektrycznej w Polsce instalacja fotowoltaiczna daje Tobie i Twojej rodzinie gwarancję niezależności energetycznej na minimum 25 lat! Postępujący wzrost cen energii elektrycznej przestanie mieć dla Ciebie znaczenie! Działamy w oparciu o zasadę 3S SMART-SOLAR-SOLUTIONS. Każdy z naszych certyfikowanych doradców fotowoltaicznych razem z klientem analizuje jego specyficzne potrzeby, aby móc dobrać produkt, który będzie dla niego najlepszym rozwiązaniem.