Lapp Kabel Sp. z o.o.

dolnoslaskie
Profesjonalna 1 , 55-040 Biskupice Podgórne

Sprzedaż hurtowa niewyspecjalizowana

Informacje o firmie

 • Ilość pracowników
  21-50
 • Kapitał zakładowy
  3 000 000,00 PLN
 • Ilość realizacji
  Brak danych
Firma sprawdzona przez inBillo.com

Opinie z sieci: 20

 • Administrator na gowork pisze 18 stycznia 2023 o 14:05:

  Lapp Kabel Sp. z o.o. poszukuje osoby na stanowisko Inżynier konstruktor. Czy ktoś z Was brał udział w procesie rekrutacji? Napiszcie, jak wyglądała rozmowa kwalifikacyjna!

 • RS na gowork pisze 28 września 2022 o 07:24:

  Czy w Lapp Kabel jest możliwość awansu ??

 • Pytanie na gowork pisze 18 maja 2022 o 09:47:

  Jak duże doświadczenie trzeba mieć, żeby pracować na Inżynier Produktu w Lapp Kabel Sp. z o.o.?

 • Plan B na gowork pisze 27 marca 2022 o 00:33:

  Jeżeli nie przeszedłeś procesu rekrutacyjnego w tej firmie, potraktuj to jako komplement

 • szukam pracy na gowork pisze 2 lutego 2022 o 10:28:

  Czesc, czy w Lapp Kablu mozna pracowac z domu?

 • Pytanie na gowork pisze 1 lutego 2022 o 11:29:

  Czy Lapp Kabel Sp. z o.o. zapewnia kartę multisportu?

 • Strachu na gowork pisze 27 października 2021 o 22:45:

  Dzień Dobry,nProszę o odpowiedź na kilka pytańn- jaki jest system pracy?n- Ile firma zatrudnia pracowników na produkcji?n- jakie są stawki i dodatki (kasa)?n- czy jest możliwość złapania jakichś nadgodzin dodatkowo płatnych?

 • Pytanie na gowork pisze 23 października 2021 o 13:32:

  Czy w Lapp Kabel Sp. z o.o. występują paczki/bony świąteczne?

 • inzynier procesu na gowork pisze 18 września 2021 o 16:29:

  czesc, widzialem na pracuj.pl ofetrte pracy w lappie jako inzynier procesu. czy ktos moze sie wypowiedziec jaka panuje tam atmosfer, jakie sa zarobki i jak z mozliwoscia rozwoju? z gory dzieki za odpowiedzi ;)

 • Pytanie na gowork pisze 30 czerwca 2021 o 12:53:

  Jaki jest styl zarządzania w Lapp Kabel Sp. z o.o.?

 • Kandydat na gowork pisze 16 kwietnia 2021 o 11:50:

  Od dłuższego czasu widnieją ogłoszenia do pracy na magazyn. Szukam pracy i zastanawiam się czy wysłać CV. Może ktoś mi podpowie czy warto, bo trochę mnie zastanawia czemu te ogłoszenia są na pracujpl tak długo?

 • Pytanie na gowork pisze 21 marca 2021 o 11:26:

  Firmy coraz częściej dostrzegają pozytywny wpływ dobrej atmosfery na efektywność pracowników. Czy podobnie jest w Lapp Kabel Sp. z o.o.?

 • casemiro na gowork pisze 3 marca 2021 o 19:35:

  w telegraficznym skrócie - nie polecam pracy w tej firmie (chyba, że ktoś chce się dowiedzieć co mu nie pasuje w pracy)nnmoim skromnym zdaniem firma nie jest przystosowana do rozwoju, sposób prowadzenia przedsiębiorstwa przypomina typowy POLSKI styl. większość pracowników pracuje tam ponad dziesięć lat co tłumaczy przywiązanie do stołków, hermetyczne środowisko i brak możliwości awansu. najważniejszą osobą w firmie jest(usunięte przez administratora)który steruje przedsiębiorstwem z tylnego siedzenia, jeśli trafisz pod jego skrzydła to możesz liczyć na najlepsze możliwe warunki w firmie Lapp Kabel oraz względną ochronę. natomiast jeśli trafisz do działu L to możesz liczyć na nic...(usunięte przez administratora) co do samego procesu zwalniania pracowników to w moim przypadku firma prowadziła rekrutacje do działu (usunięte przez administratora)na moich oczach utrzymując, że będzie to dodatkowa osoba, ze względu na ogrom pracy, po czym ostatniego dnia miesiąca dowiedziałem się, że to był prowadzona rekrutacja na moje miejsce... dodatkowo po drodze tej rekrutacji kierownik 1 i kierownik 2 w mniej lub bardziej udolny sposób próbowali tuszować całą sprawę. taka sytuacja.nn- podwyżki w tej firmie to rzadkość (bardziej obniżki inflacyjne), n- w czasach największej pandemii homeoffice to przywilej dla wybranych, ale ogólnie firma tego nie praktykuje, bo po co.n- brak możliwości awansu, większość osób boi się mówić pewnych rzeczy na głos, sprawy mają być załatwiane tak a nie inaczej, bo tak zostało postanowione, czego nie rozumiesz.n- przepracowane nadgodziny wynagradza się w pizzy.n- karta sportowa jest, ale kosztuje 149 zł.n- panuje (usunięte przez administratora), kolesiostwo i tzw. donoszenie (zwłaszcza przez jednorożców)n- bywa ta, że człowiek pracuje tam 16 miesięcy i nie załapie się ani razu na premie roczne. oczywiście fizycznie jest to możliwe, ale moim zdaniem warto to wspomnieć.n- firma uważa się za korporacje, a zatrudnia około 40 pracowników umysłowych.nnreasumując jeśli ktoś skończył minimalnie ponadprzeciętne studia, ma większe ambicję niż raportowanie przejazdów tirów i przechadzania się po magazynie oraz jest osobą kreatywną to powinien wybrać ta firmę w ostatecznej ostateczności.

 • Ania na gowork pisze 25 stycznia 2021 o 22:56:

  Można dostawać wyplate do ręki?

 • Pracownik na gowork pisze 27 listopada 2020 o 13:36:

  Co innego na rozmowie kwalifikacyjnej, a co innego w praktyce, dotyczy też stawki. Praca w tej firmie to ostateczność. Benefity jakimi firma się chwali to ściema. Karta multisport pełna cena, brak imprez, podwyżek. Jedynie kawa się zgadza bo cytryn to brakuje ????

Brak opinii dodanych na Oferro

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Ocena