Air-Com Pneumatyka Automatyka Sp. z o.o. Spółka Komandytowa

dolnoslaskie
Wrocławska 41 , 55-095 Długołęka

Sprzedaż hurtowa pozostałych maszyn i urządzeń

Informacje o firmie

 • Media społecznościowe
  Linkedin Facebook YouTube
 • Forma firmy
  SPÓŁKA KOMANDYTOWA
 • Wpisy w rejestrach długów
  Brak danych
 • Ilość pracowników
  21-50
 • Kapitał zakładowy
  Brak danych
 • Ilość realizacji
  Brak danych
Firma sprawdzona przez inBillo.com

Opinie z sieci: 20

 • UB na gowork pisze 24 stycznia 2024 o 13:40:

  w sieci znalazłam ofertę pracy na stanowisko doradcy techniczno - handlowego ds. sprężarek. firma wymaga od pracownika prawa jazdy kategorii „B”. praca ma charakter stacjonarny, ale wyjazdy też się zdarzają. jak często i czy są to jednodniowe delegacje? czy zapewnione jest wtedy auto służbowe? poinformujcie, jak to wygląda, bo myślę nad aplikacją w to miejsce ;)

 • BQ na gowork pisze 1 stycznia 2024 o 00:17:

  Jak się rozkłada ta praca zdalna w przypadku stanowiska nDoradca Techniczno - Handlowy? Bo tam w ogłoszeniu, na które trafilem, wymagają gotowości do takiej pracy, ale to 100% home office? Nie widzę szczegółów, może ktoś z Was będzie wiedział.

 • Pytanie na gowork pisze 30 listopada 2023 o 08:32:

  Jak długo trwa proces awansu w Air-Com Pneumatyka-Automatyka Sp. z o. o. Sp. k.?

 • HN na gowork pisze 13 listopada 2023 o 03:58:

  WitamnJestem zainteresowana praca dla firmy jako doradca techniczno handlowy. Chciałabym dopytać czy jest może szansa na prace hybrydową, żebym cześć zadań wykonywała z domu ? Można wyrabiać nadgodziny? nNo i przede wszystkim wymagane jest doświadczenie czy wszystkiego nauczą na szkoleniu ??

 • Markus na gowork pisze 29 października 2023 o 19:29:

  Witam, od miesiąca szukają kierownika logistyki. Zanim zaaplikuje chcę się dowiedzieć tu od was czy warto czas poświęcać? Dlaczego szukają na to stanowisko? Nie ma mowy o zarobkach w ogłoszeniu, co jest słabe. Czy tam jest jakaś polityka płacowa? W branży firma ma przeciętne notowania dlatego przyglądam się aircomowi. Te ogłoszenia są wsszystkie sztampowe. Dzięki za odpowiedzi.

 • asdf na gowork pisze 25 września 2023 o 21:44:

  Nad ofertami pracy na stronie firmy fajnie jest wypisane, co oferują, to m.in. umowa o pracę i benefity pozapłacowe. Mógłbym zapytać czy UoP jest od razu na start czy dopiero po okresie próbnym? Jakie benefity oferują? Rzeczywiście można liczyć na możliwości rozwoju, tj. na awanse? :)

 • E na gowork pisze 2 września 2023 o 12:28:

  Cześć, na stronie znalazłem info, że szukają Regionalnego Kierownika Sprzedaży prosperującego w województwie dolnośląskim. Kusi mnie, żeby aplikować chociażby ze względu na ten program rozwojowy, o którym tutaj mowa. Mam tylko pytanie po jakim stażu pracy można przystąpić do takiego programu i awansować? Orientuje się ktoś ile osób pod sobą ma kierownik i jakie plany sprzedażowe są do wykonania podczas miesiąca?

 • Mery na gowork pisze 23 lipca 2023 o 11:31:

  Hej, gdzie polecacie pracę bardziej, w sprzedaży czy marketingu w firmie? Gdzie jest lepsza ekipa i warunki? Mam doświadczenie tu i tu, bardziej ciągnie mnie do marketingu, może ktoś z działu się wypowiedzieć czy to ciekawa praca? Taski są rozwijające? :) Jak przełożeni?

 • Administrator na gowork pisze 22 czerwca 2023 o 13:22:

  Air-Com Pneumatyka-Automatyka Sp. z o. o. Sp. k. jest w trakcie rekrutacji na stanowisko Regionalny Kierownik Sprzedaży. Wziąłeś w niej udział i wiesz, jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna? Napisz, jak wyglądało spotkanie z przedstawicielami firmy. Przekazane przez Ciebie informacje mogą ułatwić decyzję osobom, rozważającym aplikowanie do firmy.

 • M na gowork pisze 2 czerwca 2023 o 10:47:

  Miejsce pracy, o którym chciałbym napisać pozytywną opinię, to firma, która jest naprawdę rozwojowa i stawia na rozwój swoich pracowników. Jest to miejsce, w którym każdy pracownik ma szansę rozwijać swoje umiejętności i zdobywać nowe doświadczenia. Wystarczy chcieć!nnCo wyróżnia tę firmę to fakt, że naprawdę dba o swoich pracowników. Widzę, że firma inwestuje w szkolenia i programy rozwojowe, które pozwalają nam rozwijać nasze umiejętności zawodowe. Dzięki temu mogę stale poszerzać swoją wiedzę i rozwijać się w swojej karierze.nnNiezwykle cenię też atmosferę w tej firmie. Współpraca z innymi pracownikami jest bardzo profesjonalna, a jednocześnie panuje przyjazna atmosfera. Zauważam, że wszyscy są otwarci na współpracę i chętni do dzielenia się wiedzą i doświadczeniem. To naprawdę motywuje mnie do pracy i sprawia, że czuję się doceniany jako pracownik.nnDodatkowo, firma docenia inicjatywę i kreatywność pracowników. Jestem mile zaskoczony, że moje pomysły są wysłuchiwane i biorą udział w procesach decyzyjnych. To sprawia, że czuję się zaangażowany w rozwój firmy i mogę przyczynić się do jej sukcesu.

 • kasia na gowork pisze 28 kwietnia 2023 o 11:24:

  czy sa przyjeciam moze dla kobiet ?

 • Zadowolony na gowork pisze 21 kwietnia 2023 o 10:12:

  Firma prężnie się rozwija i miło się patrzy też na pracowników, którzy rozwijają swoje umiejętności. Do tej pory jestem pełny podziwu rozmowy rekrutacyjnej z p. Beatką - widać pełen profesjonalizm i chęć zaopiekowania się nowym pracownikiem. Polecam wszystkim firmę ze względu na szkolenia oraz wyznaczanie jasnych celów pracownikom. Szefostwo i pracownicy są sympatyczni, ale wiadomo że znajdą się osoby, które nie znają realiów w innych firmach a chcą negatywnie oceniać każdy krok do przodu swojej firmy. Pozdrawiam i czekam z niecierpliwością na kolejną integrację.

 • Barbara na gowork pisze 21 kwietnia 2023 o 08:12:

  Dużo tutaj opinii dotyczących pracy w dziale handlowym, a ja byłabym zainteresowana ich ofertą pracy na pracownika magazynu, czy jest ktoś tu na forum, kto nie jest handlowcem? :p Piszą, że wynagrodzenie jest adekwatne do doświadczenia, mam rozumieć, że jeżeli ogólnie mam 5 lat doświadczenia w pracy w magazynach, to mogę ubiegać się o większą kasę, czy da radę tak wyciągnąć 4,5 netto? Możecie mi powiedzieć jak jest u nich ze sprzętem dla pracownika? Mam na myśli skanery, bo ze swojego doświadczenia wiem, że jeśli skaner jest już mocno zużyty to nie bardzo chce ściągać kody z produktów...

 • Mirek V. na gowork pisze 28 grudnia 2022 o 12:00:

  Hej, widze ze poszukuja kierownika instalacji. Kiedys pisali ze 7k netto, dosc.slabe wymagania (2lata?) teraz brak wynagrodzenia. Kilka innych ogloszen u nich wisi od dawna i jezt ciagle aktualizowana. Czy moze mi ktos napisac jak wyglada u nich praca w rzeczywistosci? Jak wyglada kultura organizacyjna, atmosfera w pracy, obieg informacji, faktyczne narzedzia pracy. Nie wiem czy czas p0swiecac. Bede sie przeprowadzal do Wroclawia. Licze na szczere odpowiedzi. Dziex-

 • Pytanie na gowork pisze 31 lipca 2022 o 10:15:

  Czy urlop w Air-Com Pneumatyka-Automatyka Sp. z o. o. Sp. k. jest płatny 100%?

Brak opinii dodanych na Oferro

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Ocena