Luxon Sp. z o.o.

dolnoslaskie
Kwiatowa 45 , 55-330 Krępice

Produkcja elektrycznego sprzętu oświetleniowego

Informacje o firmie

 • Ilość pracowników
  51-100
 • Kapitał zakładowy
  111 000,00 PLN
 • Ilość realizacji
  Brak danych
Firma sprawdzona przez inBillo.com

Opinie z sieci: 20

 • Pytanie na gowork pisze 8 sierpnia 2022 o 09:58:

  Jak szefostwo w Luxon Sp. z o.o. traktuje ludzi?

 • Pracownik Luxon na gowork pisze 7 sierpnia 2022 o 14:31:

  Polecam pracę w Luxonie, miła atmosfera w pracy, można liczyć na wsparcie ze strony innych pracowników. Praca nie jest lekka, ale za to ciekawa.

 • Ja na gowork pisze 13 maja 2022 o 10:53:

  Witam,nMam pytanie:Czy na produkcji praca jest na jedną czy na dwie zmiany?I czy szukacie pracowników?Pozdrawiam

 • Embargo na gowork pisze 4 maja 2022 o 17:10:

  Czy firma dalej otwarcie przyznaje się do współpracy z partnerami z Rosji? Czy ostatnio kierunek ten zamarł tak ze co poniektórzy w firmie nie mają co robić?

 • Pytanie na gowork pisze 7 kwietnia 2022 o 15:30:

  Czy Luxon Sp. z o.o. ma ściśle ustalone godziny pracy?

 • Zespół Luxon LED na gowork pisze 18 lutego 2022 o 12:02:

  Pewnie wszyscy wiemy na jakiej zasadzie działają wpisy/opinie internetowe, szczególnie te, które są anonimowe. Bardzo trudno z nimi dyskutować. Dlatego poniżej opisujemy generalne reguły, do których niezmiennie odwołujemy się w Luxon LED.nnLudzie w naszej firmie zawsze byli i zawsze będą na pierwszym miejscu. Nie mamy wątpliwości, że bez ludzi sukces jest niemożliwy, że bez ludzi firma to tylko budynek. Mamy wielkie szczęście, że na naszym pokładzie znaleźli się ludzie super kompetentni i tacy, dla których kultura naszej firmy jest zrozumiała i wartościowa.nnZapewniamy naszym pracownikom porządek i bezpieczeństwo prawne, działamy w określonych przez prawo ramach, dbamy o aspekty formalne współpracy.nnRozstania z ludźmi, zwolnienia zdarzają się u Nas rzadko i kiedy już dochodzi do zwolnienia Pracownika to znaczy, że były ku temu ważne powody. Decyzja o zwolnieniu jest zawsze poprzedzona rozmowami, wyjaśniamy sytuację, szukamy rozwiązania i porozumienia.nnNasze środowisko pracy jest tak szybkie jak autostrada! Zdajemy sobie sprawę z tego, że praca w Luxon LED nie jest dla każdego. Szukamy do naszego zespołu ludzi, którzy dobrze czują się w dynamicznym i zmiennym środowisku, którzy lubią wyzwania i nowości. Lojalnie informujemy, że w najbliższym czasie nie będziemy zwalniać tempa :)nnZespół Luxon LED.

 • Były pracownik na gowork pisze 14 lutego 2022 o 17:04:

  Nie polecam! nnJeśli jednak ktoś zdecyduje się tam aplikować to radzę dobrze i dokładnie ustalić zakres obowiązków oraz wynagrodzenie na rozmowie kwalifikacyjnej ponieważ potem możecie usłyszeć: u0022wszystko się szybko u nas zmieniau0022 - ale przyszłego pracownika nie raczą o tym poinformować. Na rozmowie mówili jedno i zaproponowali pewną kwotę, jak zadzwonili z propozycją pracy mówili co innego i proponowali już niższą pensję a finalnie w pierwszym dniu pracy wyszły jeszcze lepsze niuanse. nnOkazało się, że na umowie jest jeszcze mniej niż się umawialiśmy (rzekomy błąd). Brak obiecanych premii po okresie próbnym (na co przełożona zareagowała u0022a zapomniałam Ci powiedzieć ale od nowego roku już ich nie mau0022 - niewiadomo czy w ogóle były bo inni pracownicy robili duże oczy jak o nie pytałam) nnNa rozmowie robili testy językowe, proponowali podszkolenie jednego z języków na potrzeby stanowiska - potem okazało się, że z językami nie będę miala nic a nic wspólnego w codziennej pracy. nnPrzypadkiem dowiedziałam się, że moje stanowisko ma docelowo obejmować obowiązki o których słowem na rozmowie nie wspomnieli a które w dość istotnym stopniu wpłynęłyby na decyzję podjęcia pracy z mojej strony. Ciągle mieszanie, co powinnam robić, co będę a czego nie, nikt nie wiedział co będzie obejmować moje stanowisko. Koniec końców jak poprosiłam o jasny zakres obowiązków i opis stanowiska żeby wiedzieć na czym stoję i co ja faktycznie powinnam robić to otrzymałam wypowiedzenie. nnZupełny brak profesjonalizmu i szacunku.nUdają nieformalna atmosferę i tzw. u0022luzu0022 (usunięte przez administratora)W firmie obowiązują u0022wartościu0022 wypisane na ścianie - ale działają one tylko od strony pracownika, firma jako pracodawca nie musi się do nich stosować bo z uczciwością to raczej są na bakier. Pracownik,który poprosił o zakres obowiązków i opis stanowiska został nazwany u0022mało elastycznymu0022 i zwolniony z dnia na dzień. nnPrzełożona, z którą próbowałam porozmawiać o obowiązkach jak człowiek z człowiekiem, spróbować coś ustalić, dojść do porozumienia od razu poszła donieść na mnie wyżej, że coś jest nie tak,przedstawiając sprawę jako problem z mojej strony (usunięte przez administratora)oskonały przykład ich sposobu zarządzania zespołem,braku profesjonalizmu, kompetencji i przede wszystkim szacunku. nnRadzę się poważnie zastanowić przed aplikowaniem do tej firmy.

 • Pytanie na gowork pisze 26 grudnia 2021 o 11:46:

  Czy nowo zatrudnione osoby w Luxon Sp. z o.o. otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

 • ... na gowork pisze 21 marca 2021 o 06:25:

  Miałam składać cv do Luxon, ale po dziwnych pytaniach tu na stronie chyba dobie odpuszczę

 • Pytanie na gowork pisze 26 lutego 2021 o 12:09:

  Jak długo czekaliście na odzew z Luxon Sp. z o.o.? Oddzwaniają zawsze?

 • Pytanie na gowork pisze 17 listopada 2020 o 12:42:

  Czy pracownicy Luxon Sp. z o.o. chętnie uczestniczą w różnych formach integracji?

 • Daniel na gowork pisze 12 października 2020 o 08:37:

  Czy firma wprowadziła jakieś obostrzenia żeby zabezpieczyć pracowników w związku z panująca epidemią?

 • Marcin na gowork pisze 2 września 2020 o 08:53:

  Jakie są zarobki netto na start w Firmie w dziale prodkucja?

 • Pytanie na gowork pisze 8 sierpnia 2020 o 13:45:

  Firmy coraz częściej dostrzegają pozytywny wpływ dobrej atmosfery na efektywność pracowników. Czy podobnie jest w Luxon Sp. z o.o.?

 • Pracownik luxon na gowork pisze 30 marca 2020 o 21:53:

  Firma rozwijająca się nastawiona na ludzi z ambicjami(usunięte przez administratora) wypłata dla umów o pracę terminowo, dla pozostałych różnie, kiedy robisz coś dobrze klepią po plecach i mówią że jesteś najlepszy, kiedy sobie nie radzisz szybko eliminują pracownika.(usunięte przez administratora)Pracuje tam wielu zdolnych ludzi którzy w normalnej firmie mogliby zarabiać ze dwa razy więcej, oraz mieli by dużo większe możliwości rozwoju, tylko mam wrażenie że za bardzo przyzwyczaili sie do pochlebstw;) Jeżeli zamierzasz zostać tam przedstawicielem handlowym zaplanuj założenie działalnosci i wykorzystanie swojego auta oraz przyzwyczaj się do pracy po godzinach, dla osób ktorzy mają rodzinę i chcą mieć spokoj na urlopie odpada. Urzeknie Cię na pierwszy rzut oka atmosfera w pracy, ale po kilku miesiącach okaże się że w(usunięte przez administratora)kryje się co innego, myślę że słowo wydajność ???? gerenalnie po kilku latach pracy tam i słuchania tego wszystkiego cieszę się ze zmiany pracodawcy, lepiej jest czasami usłyszeć prawdę od normalnego szefa niż takiego który klepie Cię ciągle po ramieniu obiecując górę złota aż do momentu w którym nie staniesz się realistą i sam zdasz sobie sprawę że pewne rzeczy się nie zmienią.

Brak opinii dodanych na Oferro

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Ocena