Koma Sp. Z. O. O. Sp. z o.o.

dolnoslaskie
Piastowska 56 , 59-220 Legnica

Wykonywanie instalacji wodno-kanalizacyjnych, cieplnych, gazowych i klimatyzacyjnych

Informacje o firmie

 • Media społecznościowe
  Instagram Facebook
 • Forma firmy
  SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
 • Wpisy w rejestrach długów
  Brak danych
 • Ilość pracowników
  Brak danych
 • Kapitał zakładowy
  5 000,00 PLN
 • Ilość realizacji
  Brak danych
Firma sprawdzona przez inBillo.com

Opinie z sieci: 3

 • Karina Kostanecka na google_maps pisze 13 maja 2021 o 09:01:

  Zainstalowano nam zbiornik ciepłej wody do pompy ciepła z gruntowym wymiennikiem ciepła, która ogrzewała tylko dom. Wcześniejszy instalator zamontował dodatkową pompę ciepła powietrzną na wodę użytkową, która nie zaspakajała w pełni naszych potrzeb, a dodatkowo jeszcze zaistniała w niej jakaś usterka, której od prawie 1.5 roku nikt nie naprawił. Jak się okazało to była zupełnie niepotrzebna inwestycja ponieważ teraz pompa do której fachowcy z firmy u0022KoMau0022 zainstalowali zbiornik daje nam tyle ciepłej wodę ile trzeba. Szkoda, że budując dom nie nawiązałam współpracy z tą firmą, ponieważ oszczędziła bym sobie nerwów, ok 10 tys. zł. Dodatkowo Pan Adam znalazł nam fachowców od rekuperacji i pompy Helioterm oraz Tweetop, ponieważ instalator, który kompleksowo wykonywał pracę w naszym domu u0022zwinął żagleu0022 zostawiając nas bez obsługi. Dodam, że wcześniej szukałam przedstawicieli wyżej wymienionych firm i nikt do nas nie chciał przyjechać bo nie instalowali sprzętu w naszym domu. Wiem, że mało kto chce poprawiać po kimś robotę, ale dla Pana Adama i jego ekipy nie było problemu. Praktycznie w przeciągu tygodnia był u nas i zaczął działać (przykładowo na inną firmę czekam już od ponad pół roku). Ponad to na piętrze mieliśmy niedogrzane pokoje i jak się okazało rozdzielacze od ogrzewania podłogowego nie działały jak trzeba i po wymianie mamy znowu w domu ciepło. Dziękuję bardzo i polecam.

 • Test Test na google_maps pisze 13 kwietnia 2021 o 09:01:

  Bardzo polecam firmę. Usługi przez nią wykonywane są rzetelne , fachowe i w terminie. Przy wszelkich wątpliwościach firma doradza i proponuje najlepsze rozwiązania.

 • MATRIX na google_maps pisze 13 stycznia 2020 o 09:01:

  Firma godna polecenia, usługa została wykonana według moich oczekiwań, cena za usługę rozsądna, czas wykonania i słowność wykonawcy na piątkę. Porównując firmy na rynku, które robią łaskę za ogromne pieniądze.

Brak opinii dodanych na Oferro

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Ocena