Przedsiębiorstwo Produkcyjno – Usługowe Mirs Sp. z o.o.

dolnoslaskie
Kasztanowa 3 , 56-400 Spalice

Produkcja konstrukcji metalowych i ich części

Informacje o firmie

 • Media społecznościowe
  Brak danych
 • Forma firmy
  SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
 • Wpisy w rejestrach długów
  Brak danych
 • Ilość pracowników
  51-250
 • Kapitał zakładowy
  50 000,00 PLN
 • Ilość realizacji
  Brak danych
Firma sprawdzona przez inBillo.com

Dotacje z UE: 1

Projekt
Wartość
Udział własny
Projekt:
Zakup nowoczesnego oprogramowania oraz innowacyjnych środków trwałych przez Przedsiębiorstwo Produkcyjno Usługowe MIRS sp. z o.o. drogą do poprawy konkurencyjności firmy
Wartość:
349 320,00 zł
Udział własny:
252 420,00 zł

Opinie z sieci: 20

 • Pytanie na gowork pisze 14 stycznia 2023 o 10:14:

  Wiesz, jak wygląda wynagrodzenie początkowe, które oferuje P.P.U. MIRS dla potencjalnych kandydatów? Na Pracuj.pl pojawiło się ogłoszenie na stanowisko Pracownik Produkcji.

 • były pracownik na gowork pisze 4 października 2022 o 15:48:

  Miałem okazję pracować na jednej z inwestycji. W jednym baraku biuro inżyniera, magazyn sprzętu, szatnia i jadalnia dla pracowników. Część u0022biurowau0022 składała się z biureczka, przestarzałego, ciągle zacinającego się komputera, dwóch krzeseł (z czego jedno rozpadające się). Żadnej szafki, regału na papiery, przez co wszystko walało się na podłodze, włącznie z umowami i dokumentami. O jakimś czajniku, żeby zrobić sobie herbaty czy kawę i stolik, przy którym można usiąść i zjeść śniadanie można było zapomnieć. Pracownicy fizyczni jedli gdzie popadnie. Kierownik robót odpowiedzialny za inwestycję wpadał od czasu do czasu, ale poza przywiezieniem wierteł i tarczy, raz na czas wpisu do dziennika i (usunięte przez administratora) uśmiechów prawie się w tą budowę nie angażował. Nawet nie szedł na plac zobaczyć, co się dzieje, spytać o problemy. Współpraca z wytwórnią w Spalicach była męczarnią. Mimo, że wysyłało się zapotrzebowania, jakie elementy są konieczne, aby skończyć etap i sprzedać robotę, to na budowę przyjeżdżały przypadkowe elementy, a na to, co było potrzebne czekało się tygodniami. Później tłumaczenie się przed szefostwem, dlaczego nie można wystawić protokołu przerobowego. Mimo obecności na dużej inwestycji brak było nawet tak podstawowych sprzętów jak odkurzacz przemysłowy czy dmuchawa, trzeba było prosić się po innych wykonawcach. Niwelatory pamiętały chyba jeszcze III Rzeszę. Nie było własnych szalunków celem zrobienia podlewek pod konstrukcję.nDostawało się telefon służbowy z darmowymi minutami. Jak wygadałeś darmowe minuty, to później to, co wygadałeś, odtrącano ci od pensji. Pensja stała, niezależnie od tego ile natłukłeś sobót i nadgodzin. Spalice oczywiście pracowały sobie od 7 do 15 i fajrant. Część robotników, zwłaszcza tych starszych, znała się na robocie i robiła sumiennie, część to były gamonie, nienadające się do niczego, ale szef żądał takiego samego przerobu od jednych, jak i od drugich, choć był to absurd. O wszystkich niedociągnięciach kierownik robót/dyrektor techniczny/prezes byli informowani, ale udawali głuchych, a później potrafili (usunięte przez administratora) za coś, co im wcześniej zgłosiłeś. Jeżeli nic się tam nie zmieniło - odradzam iść tam do pracy jako inżynier.

 • Pytanie na gowork pisze 27 maja 2022 o 10:39:

  Czy w P.P.U. MIRS występują paczki/bony świąteczne?

 • Dorota na gowork pisze 27 maja 2022 o 05:36:

  Jaka jest zależność kto dostaje bony na święta a kto nie???

 • Pytanie na gowork pisze 6 marca 2020 o 08:16:

  Czy w P.P.U. MIRS jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

 • Bml na gowork pisze 5 marca 2020 o 10:42:

  Witam w tej firmie pracuja w większości alkoholicy ludzie przed emerytura i po malo jest mlodych ludzi rejestrowany jestes za najnisza krajową a reszte pod stołem co najlepsze jesli zachorujesz chociaz 1 dzien i pójdziesz na l4 dostaniesz tylko podstawe najniszej krajowej zeruja na ludziach dlatego juz tam nie pracuje trzymaja pijaczkow i dorabiaja sie na nich ogolnie praca nie jest ciezka i zla ale jesli chodzi o wynagrodzenia i te sprawy to zlodziejstwo

 • Maku na gowork pisze 2 marca 2020 o 19:42:

  Kto tu trafi to pracuje latami.

 • Basia na gowork pisze 14 stycznia 2020 o 11:02:

  @michał a ile wynoszą te bony ?

 • Pytanie na gowork pisze 7 października 2019 o 10:55:

  Czy w P.P.U. MIRS są paczki/bony świąteczne?

 • Gienek na gowork pisze 26 września 2019 o 17:44:

  Polecam tylko pracowitym i sumiennym. Tacy tu zarobią nieźle.

 • KMJ na gowork pisze 24 września 2019 o 12:42:

  Współpracuje z firmą MIRS od kilku lat i jestem bardzo zadowolona ze współpracy z nimi i nie zgadzam się z hejtem poniżej. Zrealizowałam z tą firmą już kilka inwestycji tj. Jaworzyna Śl., Zielona Góra, Żórawina. Moje faktury były płacone w terminie. Wszystkich niezadowolonych proszę o zastanowienie się czy faktycznie wywiązywali się z zapisów umowy.

 • Tobiasz na gowork pisze 20 września 2019 o 10:18:

  @pracownik Jakieś informacje o umowie i zarobkach byłyby mile widziane.

 • pracownik na gowork pisze 20 września 2019 o 09:51:

  Polecam wszystkim. Firma działa od 30 lat. Sam pracuję tu ponad 15.

 • Robol na gowork pisze 25 października 2018 o 08:17:

  Jeśli chodzi w współpracę w ramach podwykonawcy to istna tragedia. Żadna faktura nie była zapłacona na czas, a próby dodzwonienia się do kogokolwiek kończyły się fiaskiem. Jedna wielka żenada.nnMoje sugestie dla P.P.U. MIRS:nJak się bierzecie za robotę to płaćcie na czas ludziom, którzy ją dla was wykonują.

 • Administrator na gowork pisze 11 lutego 2018 o 14:53:

  Od jakiegoś czasu nie pojawiła się żadna opinia dotycząca P.P.U. MIRS. Jak aktualnie wygląda praca w niej?

Brak opinii dodanych na Oferro

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Ocena