Elraf Rafał Runo

dolnoslaskie
Ciernie 36a , 58-160 Świebodzice

Wykonywanie instalacji elektrycznych

Informacje o firmie

 • Media społecznościowe
  Rzetelna Firma Facebook
 • Forma firmy
  OSOBA FIZYCZNA PROWADZĄCA DZIAŁALNOŚĆ GOSPODARCZĄ
 • Wpisy w rejestrach długów
  Brak danych
 • Ilość pracowników
  11-50
 • Kapitał zakładowy
  Brak danych
 • Ilość realizacji
  Brak danych
Firma sprawdzona przez inBillo.com

Opinie z sieci: 21

 • Bożena na gowork pisze 13 listopada 2022 o 08:10:

  Czyli nowi pracownicy są tutaj doceniani. Ale to chyba dotyczy każdego? wiadomo na jakie docenienie można tu liczyć? chodziło o jakieś konkretne podwyżki?

 • Łukasz na google_maps pisze 1 lipca 2022 o 06:22:

  Polecam!

 • Pytanie na gowork pisze 4 maja 2022 o 16:48:

  Czym w Elraf Instalacje I Pomiary Elektryczne Rafał Runo zachęcają przyszłych pracowników? Jakie mają dodatki?

 • Marek „Mike” Kondracki na google_maps pisze 14 kwietnia 2021 o 07:34:

  Fachowo, na czas, gwarancja jakości zapewniona.

 • Ryszard Duszyński na google_maps pisze 14 grudnia 2020 o 07:34:

  Bardzo profesjonalna firma. Bogate doświadczenie w robotach elektro-energetycznyck oraz teletechnicznych. Bardzo otwarci na nowe technologie. Właściciel firmy Rafał to człowiek z doświadczeniem zdobytym przy realizacji bardzo wielu poważnych inwestycji. Z całą stanowczością jako wielokrotny usługobiorca polecam ELRAF jako solidne i wiarygodne przedsiębiorstwo.

 • Pytanie na gowork pisze 23 stycznia 2020 o 14:15:

  Czy Elraf Instalacje I Pomiary Elektryczne Rafał Runo praktykuje u0022luźne piątkiu0022?

 • Matylda na gowork pisze 24 października 2019 o 18:52:

  Panie Danielu , a co może Pan powiedzieć o formie nagradzania pracowników ? Czy istnieje taka forma czy w ogóle takiej nie ma. nMam tu na myśli premie za niechorowanie , premie świąteczne . Jeszcze chciałbym się dowiedzieć jak wygląda charakter pracy. Czy praca składa się ze stałego wymiaru i czy są za to wypłacane nadgodziny , 50; 100 - praca w nadgodzinach i w soboty. Pozdrawiam

 • Daniel klawek na gowork pisze 18 października 2019 o 16:02:

  Pracuje w firmie i jak widzę te wpisy na temat firmy i Pana Rafała to nie mogę. Po pierwsze atmosfer w formie jest luźna,szef traktuje swoich pracowników dobrze. Podchodzi do wszystkich z uśmiechem na twarzy. Po drugie zarobki jak na Wałbrzych są bardzo dobre i zawsze na czas szef nigdy nie zwleka z wynagrodzeniem. Po trzecie szef zawsze wyciąga pomocną rękę do każdego pracownika. A te bzdury pisane na Pana Rafała i na firmę to oszczerstwa. POZDRAWIAM WSZYSTKICH CO PISZĄ TE WSZYSTKIE BZURA NA TEMAT FIRMY I PANA RAFAŁA JEŻELI JESTEŚ TAKI MOCNY TO CZEMU NIE NAPISZESZ SWOJEGO IMIENIA ALBO NIE PRZYJDZIESZ NA FIRMĘ I NIE POWIESZ SZEFOWI PROSTO W OCZY A JAK PRACUJESZ W FIRMIE TO MASZ OKAZJĘ CODZIENNIE RANO POWIEDZIEĆ JAK SZEF PODAJĘ CI RĘKĘ. Ja jako pracownik jestem zadowolony z pracy i atmosfery jaka panuje w firmie. Pozdrawiam szefa

 • JJ na gowork pisze 18 września 2019 o 19:13:

  Pracuje w firmie ale zdecydowanie nie polecam spore rotacje płaca marna atmosfera kiepska

 • Elraf Pracodawca na gowork pisze 21 grudnia 2018 o 07:10:

  Wszystkiego najlepszego z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia dla moich byłych jak i obecnych pracowników, a także dla tych nieszczęśników którzy odnaleźli swoje szczęście na tym portalu.nŻyczę wam, aby wszystkie dni w roku były tak piękne i szczęśliwe jak ten wigilijny wieczór.nAby Wasze twarze i twarze Waszych najbliższych zawsze rozpromieniał uśmiech,a gwiazda Betlejemska prowadziła Was ku szczytom.

 • St Art na google_maps pisze 14 grudnia 2018 o 07:34:

  Jedna z lepszych firm tego typu, jakie znam! Serio! Potrzebujesz fachowego, rzetelnego i uczciwego elektryka? Wal, jak w dym! Naprawdę, profesjonalizm najwyższych lotów, od projektu, poprzez wykonawstwo, po odbiór. Na pewno nie przerośnie ich duża budowa, na pewno nie zostawia Cię w środku roboty, z rozgrzebaną instalacją. Na pewno nie naciągną Cię na niepotrzebne wydatki. Raczej nie dadzą się też wciągnąć w prowizorki typu u0022zrób pan panie byle było...u0022 Jak coś firmują swoim logo, możesz być pewny, że będzie zrobione dobrze. Mało tego, możesz potem zawsze liczyć na wsparcie i pomoc w razie awarii, modernizacji, rozbudowy. No, po prostu rzetelna firma, polecam, jak nie wiem co. Korzystam od dłuższego czasu, od robótek drobniejszych, po grube. Nigdy nie byłem niezadowolony.

 • vv na gowork pisze 27 października 2018 o 11:20:

  Czytam te opinie i nie wiem śmiać się czy płakać,pracowałem w firmie wiele lat wykonywałem instalacje na kluczowych obiektach w rozwoju firmy,nigdy nie spotkałem się z uwagami na temat wykonawstwa wręcz przeciwnie,możne teraz się to zmieniło ale nie sadze by Rafał na to nie zareagował.Praca w zimnie zgoda to są budowy wiec nie zawsze jest ciepło,wynagrodzenie płatne na czas,zawsze można negocjować podwyżkę ale trzeba coś umieć,a ze płatna najniższa krajowa masa firm tak robi.Picie za mojej kadencji nikogo za picie nie zwolniono,choć i tacy się trafiali wiadomo brak monterów na rynku,eliminowali się sami ,prawda nikt nikogo na sile nie trzymał,a ze dochodziło do sprzeczek to chyba normalne zawsze jest różnica zdań na pewno sporo można by poprawić i to z obu stron,ale wystarczy porozmawiać nieraz wyrażałem swoje zdanie i często Rafał przyznawał mi racje słowem ja na firmę nie narzekam,a ze ode szlem porostu znalazłem lepsza ofertę robię to samo za lepsze wynagrodzenie,ale nie widzę powodu do pisania bzdur,podejrzewam ze te bzdury pisze jedna osoba która w pracy wiecznie bawiła się telefonem niewiele robiła.Pozdrawiam Rafała i chłopaków z którymi pracowałemnnMoje sugestie dla Elraf Instalacje I Pomiary Elektryczne Rafał Runo:nNie patrzeć na bzdurne wpisy zawsze rozmawiać wszystko można załatwić,a jak ktoś chce pracować możne zyskać doświadczenie bo firma ma bogata ofertę robót w sam raz aby się czegoś nauczyć zwłaszcza dla tych młodych którzy teraz tam są zatrudnieni Rafał ma swoje plusy jak i minusy ale zawsze był otwarty na rozmowę i sugestie chyba ze aż tak się zmienił w co wątpię.

 • Zdzisław Koselski na gowork pisze 6 października 2018 o 06:14:

  Polecam Firmę pana(usunięte przez administratora)za wykonanie kompleksowej instalacji elektrycznej w moim domku jednorodzinnym. Byłem na etapie szukania osoby kompetentnej, która wykonałaby instalacje w moim domku, po poprzednim fachowcu zostały mi tylko niedokończone fragmenty instalacji Pan Rafał ze swoimi pracownikami doprowadził tą instalacje do stanu końcowego oraz dostarczył mi protokoł z pomiarów ku mojemu zdziwieniu. Mogę rówież powiedzieć ze na etapie rozmów zleciłem zrobienie instalacji odgromowej oraz domofonowej. Z tego co tu czytam naprawdę nie wierze własnym oczom jakie bzdury wypisują ludzie na temat Pana Rafała. Biorąc pod uwagę jakość wykonanych robot mogę z czystym sercem polecić firmę El-Raf.

 • Janusz na gowork pisze 2 października 2018 o 21:51:

  Firmę poznałem gdy wykonywała u nas wymianę instalacji klatki schodowej.I co mogę powiedzieć to zdecydowanie nie polecam,prace wykonywał starszy Pan i kilku młodych pracowników o fachowości i jakości ich pracy nie można nic dobrego powiedzieć.Totalni bałaganiarze,byliśmy bardzo zdziwieni bo u znajomych ta samom prace wykonywała ta sama firma,ale inni pracownicy,na pytanie gdzie robi tamta ekipa uzyskaliśmy informacje ze już nie pracują bo się zwolnili. Dziwne ze pracodawca pozwala odchodzić fachowcom a zostawia paprokow

 • Leszek na gowork pisze 23 sierpnia 2018 o 09:46:

  @Karol, kierowanie się emocjami przy pisaniu opinii jest niestety częstą praktyką. Warto zawsze mieć na uwadze, że praca w każdej firmie wiąże się tak samo z wadami jak i zaletami. Czasami ogólna opinia o firmie to wypadkowa tych dwóch czynników. Jak jest według Ciebie w przypadku Elrafu? n@Tomek, czy możesz powiedzieć nam coś na temat benefitów pozapłacowych w firmie? Czy pracownicy otrzymują je na konkretne okazje, na przykład na święta czy wakacje? A może benefity te są przewidziane tylko dla najbardziej zaangażowanych pracowników?

Brak opinii dodanych na Oferro

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Ocena