Atum Sp. z o.o.

dolnoslaskie
Aleksandra Ostrowskiego 7 , 53-238 Wrocław

Pozostałe pozaszkolne formy edukacji, gdzie indziej niesklasyfikowane

Informacje o firmie

 • Ilość pracowników
  21-50
 • Kapitał zakładowy
  100 000,00 PLN
 • Ilość realizacji
  Brak danych
Firma sprawdzona przez inBillo.com

Dotacje z UE: 1

Projekt
Wartość
Udział własny
Projekt:
Zdobądź rynek pracy dzięki nowym kwalifikacjom, kompleksowe wsparcie mieszkańców ZIT WrOF w zakresie kształcenia zawodowego
Wartość:
4 250 400,00 zł
Udział własny:
637 560,00 zł

Opinie z sieci: 5

 • Th3SnooP13 na google_maps pisze 10 lipca 2021 o 09:24:

  Bezpłatny audyt, fajnie przygotowany projekt i dobrze wykonana instalacja z niezbędnymi pomiarami. Czas realizacji i kontakt z firmą - idealny

 • Maksymilian Pawłowski na google_maps pisze 9 czerwca 2021 o 08:10:

  Z czystym sumieniem moge polecić ATUM Instalacje. Fotowoltaika zainstalowana szybko, bez żadnych komplikacji. Ekipa przyjechała do montażu na czas i z pełną skrupulatnością zajęła się pracą, a w razie pytań byli dla mnie dostępni, tak samo jak obsługa przez biuro. Jestem zadowolony ze współpracy z ATUM.

 • Jacek Jurczak na google_maps pisze 9 czerwca 2021 o 08:10:

  Panowie, dzięki za instalację w Kątach Wrocławskich! Szybko umówiony audyt i sprawne przygotowanie projektu z wykonanym montażem. Pomiary na zakończenie bez zarzutów, jestem zadowolony. Polecam!

 • alexo 1091 na google_maps pisze 9 maja 2021 o 08:10:

  Skorzystałem z firmy ATUM Instalacje i szczerze mogę powiedzieć, że byłem pod wrażeniem wykonanego audytu, propozycji wycen w kilku różnych wariantach oraz samym montażem. Wybrałem ATUM, ponieważ są firmą, która od kilku lat działa na rynku szkoleniowym, a ich specjaliści, to osoby uczące przyszłych instalatorów - nie pomyliłem się, bo w samym podejściu do klienta i rozmowy było widać ogromny przeskok względem innych firm instalacyjnych. Miałem swojego opiekuna inwestycji i mogłem uzyskać odpowiedź na każde moje pytanie. Pełen profesjonalizm!

 • Administrator na gowork pisze 23 marca 2020 o 06:00:

  Co wiecie o firmie Atum Sp. z o.o. w mieście Wrocław? Nadal czekamy na nowe sprawozdania. Może pojawi się osoba aktualnie pracująca, która będzie chciała powiedzieć nam coś o pracy u nich?

Brak opinii dodanych na Oferro

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Ocena