Ekovo Sp. z o.o.

dolnoslaskie
Graniczna 8AA , 54-610 Wrocław

Produkcja elektrycznego sprzętu gospodarstwa domowego

Informacje o firmie

 • Media społecznościowe
  Instagram Linkedin Facebook
 • Forma firmy
  SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
 • Wpisy w rejestrach długów
  Brak danych
 • Ilość pracowników
  1-10
 • Kapitał zakładowy
  8 000,00 PLN
 • Ilość realizacji
  Brak danych
Firma sprawdzona przez inBillo.com

Opinie z sieci: 25

 • Julka na gowork pisze 11 stycznia 2023 o 11:54:

  Dzień dobry. Pojawiło się ogłoszenie na stanowisko pracownika biurowego, czy ktoś może napisać kilka słów czy warto i czy w grę wchodzi obliga klienta, jak to wygląda? Pozdrawiam

 • Administrator na gowork pisze 11 września 2022 o 12:24:

  EKOVO Sp. z o.o. prowadzi rekrutację na na stanowisko Monter Instalacji Elektrycznych. Średnie wynagrodzenie na rynku na tym stanowisku to 11100 PLN. Czy Waszym zdaniem to uczciwa stawka?

 • Gosia na gowork pisze 24 sierpnia 2022 o 04:23:

  Jak wyglądają zarobki w Ekovo? Czy jest to opłacalna praca w dzisiejszych czasach ?

 • Wancerzów na gowork pisze 16 lipca 2022 o 06:19:

  13,07,2020 r. Tego dnia w moje kotłowni został zamontowany kocioł 9 kW. Do podjęcia decyzji o zainstalowaniu alternatywnego kotła c.o. zmusiła mnie sytuacja na rynku węgla, ponieważ do tej pory ogrzewałem dom ekogroszkiem. Rozważałem kilka wariantów. Czynniki jakie brałem pod uwagę to: koszt inwestycji, prostota montażu i demontażu kotła, nieskomplikowana obsługa i oczywiście koszty eksploatacji oraz maksymalne uniezależnienie się od zawirowań na rynku wszelkiej maści energii (węgiel, drewno, gaz, inne). Dom który ma być ogrzewany został wybudowany w latach 60-tych ubiegłego wieku, powierzchnia około 80 m. kw. Budynek został kilkanaście lat temu ocieplony, okna wymienione, instalacja c.o. w miedzi, grzejniki stalowe. Prowadząc analizę dostępnych na polskim rynku kotłów kotłów trafiłem w internecie na ofertę firmy EKOVO. Była to jedna z kilku firm do których zadzwoniłem z zapytaniem o informację dotyczącą oferowanych przez nich produktów. nnI wtedy zaczęła się moja znajomość z firmą EKOVO. nnJako jedyni oddzwonili po kilkunastu dniach. Bez natarczywości, po daniu mi czasu do namysłu, przeszliśmy do oceny możliwości zainstalowania tych kotłów w tym budynku, jak i kosztów z tym związanych, jak i również przyszłych kosztów eksploatacji. Następnym etapem była wizyta przedstawicieli EKOVO w naszym domu celem dokonania audytu i podpisania umowy. nnW środę 13 lipca po wcześniejszym kontakcie telefonicznym w godzinach popołudniowych zawitało do nas dwóch panów celem montażu kotłów. I tu relacja mojej żony (ja w tym czasie byłem nieobecny): Panowie weszli, przedstawili się i natychmiast zajęli się montażem, zero papierosów, dyskusji, zbędnych wycieczek. Po około czterech godzinach dokładnie wszystko po sobie posprzątali, w obecności żony i dorosłego syna przeprowadzili próbę urządzenia, instruktaż obsługi i pokazali wszystkie wykorzystane materiały do montażu. Na kartce wypisali zalecenia i uwagi dotyczące zmian w starej instalacji. Panowie zostawili również nr.tel. do siebie oferując wszelką pomoc dotyczącą eksploatacji kotła w sezonie grzewczym. Może mamy już swoje lata, ale takie podejście do klienta wywołuje u nas jeszcze zdziwienie. I czasami prowadząc rozmowę telefoniczną z Paniami z EKOVO, nie wiem czy jeszcze jestem klientem czy już członkiem jakiejś wspólnoty. Mogę powiedzieć tylko tyle, oceniając dotychczasową współpracę - GORĄCO POLECAM FIRMĘ EKOVO

 • Maria na gowork pisze 3 lipca 2022 o 12:54:

  Byłam na rozmowie rekrutacyjnej na stanowisko biurowo-administracyjne. Rozmowa przebiegła w miłej atmosferze i na wszystkie pytania dostałam jasną odpowiedź. Cały proces przebiegł sprawnie. Polecam :)

 • Zxc na gowork pisze 24 czerwca 2022 o 22:49:

  Jak wygląda praca w tej firmie? Jak z atmosfera i zarobkami? Czy są jakieś benefity i cze jest możliwość awansu?

 • Administrator na gowork pisze 4 czerwca 2022 o 12:43:

  Czy Elektryk jest możliwy w firmie EKOVO Sp. z o.o.? Ktoś z pracujących się wypowie?

 • Paweł Kowalczyk na google_maps pisze 10 maja 2022 o 18:01:

  W lipcu mija dwa lata użytkowania zestawu ogrzewania bazującego na dwóch kotłach Phoenix po 4.5 KW i jestem bardzo zadowolony. Bardzo wysoki poziom profesjonalizmu, świetne doradztwo oraz wykonawstwo. Gorąco polecam.

 • Pytanie na gowork pisze 16 kwietnia 2022 o 09:29:

  Czy nowo zatrudnione osoby w EKOVO Sp. z o.o. otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

 • kaśka na gowork pisze 11 marca 2022 o 20:58:

  na jakie wynagrodzenie może liczyć nowo zatrudniona osoba na stanowisku administracyjno- biurowym?

 • Krzysztof Budnyy na google_maps pisze 24 grudnia 2021 o 18:01:

  Polecam, firma ma dobre wsparcie telefoniczne , udzielają porad nawet w weekendy .

 • Pytanie na gowork pisze 21 grudnia 2021 o 08:16:

  Jak dużo osób pracuje na stanowisku Elektryk w firmie EKOVO Sp. z o.o.?

 • Ryszard paździor na google_maps pisze 29 listopada 2021 o 07:40:

  Najlepsza firma w Polsce szok wtym co robią profesjonalizm pod każdym względem polecam

 • Patryk Szubiński na google_maps pisze 13 listopada 2021 o 07:40:

  Polecam tą firmę! Jestem bardzo zadowolony ze sprawnej i fachowej obsługi oraz dobrej proporcji jakości produktu i montażu do ceny. Uczviwa firma, obsługa Super.

 • Pytanie na gowork pisze 18 sierpnia 2021 o 10:47:

  Ile jest zmian w EKOVO Sp. z o.o.?

Brak opinii dodanych na Oferro

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Ocena