Ekovo Sp. z o.o.

dolnoslaskie
Graniczna 8AA , 54-440 Wrocław

Produkcja elektrycznego sprzętu gospodarstwa domowego

Informacje o firmie

 • Media społecznościowe
  YouTube Facebook Instagram
 • Forma firmy
  SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
 • Wpisy w rejestrach długów
  Brak danych
 • Ilość pracowników
  1-10
 • Kapitał zakładowy
  8 000,00 PLN
 • Ilość realizacji
  Brak danych
Firma sprawdzona przez inBillo.com

Opinie z sieci: 25

 • Alicja na gowork pisze 5 stycznia 2022 o 14:11:

  Praca w przemiłej atmosferze, zadania są ściśle określone, tak jak zasady panujące w firmie. Wypłaty zawsze na czas:-)

 • Tadeusz na gowork pisze 3 stycznia 2022 o 12:23:

  Jesteśmy bardzo zadowoleni ze wspópracy z firmą EKOVO z Wrocławia .Instalacja wykonana dokładnie profesjonalnie I działa bez zastrzeżeń. Dziękujemy i polecamy.

 • Czlowiek X na gowork pisze 30 grudnia 2021 o 06:41:

  W teorii: rodzinna firma, rodzinna atmosfera, tralala.nw praktyce: wszystkiego żądajcie na umowie, inaczej nawet w najdrobniejszej sprawie zostanie to wykorzystane na waszą niekorzyść. Nie warto ufać.n(usunięte przez administratora)

 • Pytanie na gowork pisze 21 grudnia 2021 o 08:16:

  Jak dużo osób pracuje na stanowisku Elektryk w firmie EKOVO Sp. z o.o.?

 • Agata na gowork pisze 19 listopada 2021 o 10:58:

  Praca z wielkim stresem, nie wiadomo co będzie jutro, okresowe zachcianki przez inne pracowniczki, brak planu dnia i planu sprzedaży, oszczędność na wszystkim, firma co sprzedaje ogrzewanie w biurze zimno. n(usunięte przez administratora)

 • Kandydat na gowork pisze 7 listopada 2021 o 10:14:

  Dramat, podnoszą sobie ocenę opiniami ‚klientów’. Byłam na rozmowie w tej firmie na stanowisko administracyjne. Rozmowa najgorsza na jakiej byłam, mnóstwo NIEODPOWIEDNICH PYTAŃ, których żaden pracodawca nie powinien zadać pracownikowi.(usunięte przez administratora) Rozmowa odbyła się na początku roku gdzie sytuacja była niepewna wiec usłyszałam, ze nie wiedzą kiedy beda zatrudniać i na jaka umowę ponieważ sami jeszcze tego nie wiedza ???? a nie chcą zatrudniać i zaraz zwolnić przez covid (po co w takim razie proces rekrutacji?). Poszukiwali różnych pracowników administracyjnych i jak zapytałam o szczegóły to usłyszałam, że to wyjdzie w praniu, bedą dopasowywać stanowisko do umiejętności. Dodatkowo na koniec usłyszałam, żeby przypominac o sobie po rozmowie, najlepiej pisać na whatsappie pytania co do firmy żeby właściciel widział, ze mi zależy (tylko pytania o co, skoro nie wiadomo na jakie stanowisko konkretnie szukają? Mam pytać o montaż kotła?). Po rozmowie nie odbierałam telefonu od tego ‚pracodawcy’. Szkoda czasu naprawdę. Poza tym dziwne, ze po takim czasie dalej szukają osób, czyżby taka rotacja?? ;) - polecam kandydatom poczytać starsze komentarze bo najnowsze widać, że nie są prawdziwe. Nie zdziwiłbym się gdyby właściciel kazał je napisać ;)

 • Pytanie na gowork pisze 18 sierpnia 2021 o 10:47:

  Ile jest zmian w EKOVO Sp. z o.o.?

 • Pytanie na gowork pisze 9 maja 2021 o 09:58:

  Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w EKOVO Sp. z o.o.?

 • Krzysztof na gowork pisze 27 kwietnia 2021 o 15:50:

  Dziękuję firmie EKOVO Sp. z o.o. za sprawne wykonanie instalacji c.o. i montaż 2 kotłów FENIX. Jestem zadowolony z wykonania instalacji, szkolenia i współpracy z dwoma panami z Państwa firmy w dniach 21-23 kwietnia 2021 r. Panowie wykonujący montaż wykazali się dużą wiedzą, profesjonalizmem i właściwym podejściem do klienta.Polecam wszystkim moim znajomym Waszą firmę.Z poważaniem Krzysztof z m. Racławice.

 • Mariola na gowork pisze 23 kwietnia 2021 o 16:05:

  Witam bardzo dziękuję za szybką reakcję na moje zgłoszenie Panowie bardzo szybko fachowo i kompetentnie naprawili awarie .Super fachowcy .

 • Klient na gowork pisze 26 marca 2021 o 11:11:

  Profesjonalne podejście do klienta, zarówno na etapie wstępnej informacji, następnie oferty i realizacji inwestycji. Terminowa i bardzo fachowa instalacja kotłów indukcyjnych i zbiornika c.w.u. Serwis przygotowany na potencjalne techniczne u0022niespodziankiu0022 u klienta. W szczególności cenna u0022opiekau0022 powykonawcza, zakończona wymianą sterownika na nowy, z oprogramowaniem zapewniającym ciągłą pracę układu po chwilowych zanikach napięcia. Instalacja kotłów pracowała przez okres zimowy bez zastrzeżeń, spełniając nasze oczekiwania. Rozmowy telefoniczne prowadzone przez bardzo miły personel. Wyczerpujące odpowiedzi na zapytania mailowe. Powyższe upoważnia do wystawienia opinii za całokształt - SUPER!!!n W oczekiwaniu na kolejne udoskonalenie, czyli możliwość sterowania instalacją przez internet ... pozdrawiam. jk

 • Mariola na gowork pisze 24 marca 2021 o 11:48:

  Od dwóch lat korzystam z ogrzewania jestem super zadowolona kontakt nie jest utrudniony a osoba Pani odbierająca tel jest miła grzeczna i służy fachową pomocą POLECAM firmę która wykonuje rzetelnie swoje uslugi

 • Klient na gowork pisze 18 marca 2021 o 11:38:

  Składamy serdeczne podziękowania Zarządowi i Pracownikom Spółki EKOVO za montaż i dobre doradztwo kotłów indukcyjnych.Kotly powyższ spelniaja wszystkie normy których oczekiwaliśmy.Jako użytkownicy polecamy powyższe kotły do ogrzewania pomieszczn-uzytkownik-Jan (usunięte przez administratora)

 • Rafał na gowork pisze 15 marca 2021 o 10:19:

  Witam, nJestem bardzo zadowolony z wykonanej usługi, montaż paneli i falownika poszedł sprawnie. Ekipa była zorganizowana i efektywna, jako jedyni budowlańcy zachowali porządek i po sobie posprzątali. nKontakt z biurem nie stanowi problemu, a odpowiedzi na moje pytania są wyczerpujące. n nPozdrawiam Rafał

 • Zbigniew na gowork pisze 15 marca 2021 o 09:57:

  Bardzo dziękuję za super wykonaną usługę i super Fachowców.nJestem bardzo zadowolony z przeprowadzonego szkolenia i pracy urządzenia.nnPozdrawiam Zbyszek

Brak opinii dodanych na Oferro

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Ocena