Lexi-Bud Eugeniusz Tomaszewski

dolnoslaskie
Łomżyńska 43 , 54-101 Wrocław

Naprawa i konserwacja urządzeń elektrycznych

Informacje o firmie

 • Media społecznościowe
  Instagram Facebook
 • Forma firmy
  OSOBA FIZYCZNA PROWADZĄCA DZIAŁALNOŚĆ GOSPODARCZĄ
 • Wpisy w rejestrach długów
  Brak danych
 • Ilość pracowników
  1-10
 • Kapitał zakładowy
  Brak danych
 • Ilość realizacji
  Brak danych
Firma sprawdzona przez inBillo.com

Opinie z sieci: 3

 • Tobi na google_maps pisze 4 sierpnia 2021 o 13:21:

  Duże zadowolenie z usług firmy. Po wstępnej rozmowie telefonicznej, podczas której padły pytania o metraż pomieszczeń, w których montowana będzie klimatyzacji, umówiliśmy się na wizytę, która odbyła się punktualnie, a pan z którym rozmawialiśmy przygotowany. Podczas niej została dokonana dokładna ocena pomieszczeń oraz pomiary. Następnie wspólnie ustaliliśmy, gdzie najlepiej umieścić jednostki wewnętrzne, aby działały efektywnie, którędy poprowadzić kanały, oraz jakie urządzenia wybrać. Propozycje opierały się na tym, jaka wydajność wystarczy do schłodzenia pomieszczeń, bez naciągania na koszta. Dostaliśmy odpowiedź na każde pytanie. Nasze mieszkanie było dość trudne, ponieważ jest małe i zapakowane meblami, mimo to udało się wszystko zgrabnie zaplanować. Po tym, drogą mailową otrzymaliśmy oferty na bazie wcześniejszych ustaleń. Czas oczekiwania był akceptowalny i wynosił 2 tygodnie. Po tym czasie przyszła ekipa, która zamontowała klimatyzację według wcześniejszych ustaleń. Fakturę otrzymaliśmy po skończonym zleceniu. Obecnie klimatyzacja działa bez zarzutu i według założeń. Dodatkowo firma sezonowo udziela rabatu. Polecam i rozdaję kontakt do firmy znajomym.

 • b jun (bj) na google_maps pisze 4 sierpnia 2021 o 13:21:

  Z czystym sumieniem mogę polecić tego kontrahenta! Usługa montażu wykonana fachowo, czysto i w terminie. Kontakt z właścicielem, doradztwo i reaktywność na najwyższym poziomie. Z pewnością jeszcze skorzystam z usług firmy Pana Igora i będę ją polecał

 • Karol Kordus na google_maps pisze 4 sierpnia 2021 o 13:21:

  Wszystko profesjonalnie wykonane, zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami. Czysto, wszystko zabezpieczone podczas montażu. Gorąco polecam.

Brak opinii dodanych na Oferro

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Ocena