Multisun Sp. z o.o. Spółka Komandytowa

dolnoslaskie
Zakrzowska 21 , 51-318 Wrocław

Działalność w zakresie specjalistycznego projektowania

Informacje o firmie

 • Media społecznościowe
  YouTube Linkedin Facebook
 • Forma firmy
  SPÓŁKA KOMANDYTOWA
 • Wpisy w rejestrach długów
  Brak danych
 • Ilość pracowników
  2-10
 • Kapitał zakładowy
  Brak danych
 • Ilość realizacji
  Brak danych
Firma sprawdzona przez inBillo.com

Opinie z sieci: 11

 • Pytanie na gowork pisze 11 czerwca 2022 o 09:35:

  Na jakie wynagrodzenie można liczyć w firmie Multisun Sp. z o.o.? 5 czerwca na portalu Pracuj.pl pojawiło się ogłoszenie na stanowisko Elektryk. Ktoś z Was aplikował?

 • Hmm na gowork pisze 5 lutego 2022 o 20:51:

  Czy ktoś zna powód dlaczego pracownicy ostatnio masowo zwalniają się z tej firmy? pozdro

 • ALena na gowork pisze 1 lutego 2022 o 18:48:

  Firma stabilna, rozwojowa. W ramach usług pojawiają się nowe technologie a dla pracowników możliwości rozwoju. Pozytywna atmosfera i dobre warunki pracy zachęcają do wieloletniej współpracy :-)

 • Andrew na gowork pisze 11 stycznia 2022 o 17:51:

  Praca w najlepszym zespole w słusznym, słonecznym celu!

 • Administrator na gowork pisze 10 stycznia 2022 o 06:00:

  Witam. Mam kilka pytań odnośnie specyfiki współpracy w firmie. Czy pracodawca daje bony na święta? Dziękuje za pomoc.

 • Irek Szot na google_maps pisze 24 listopada 2021 o 12:15:

  Od samego początku współpracy z Panem Jakubem , świetna komunikacja pod względem jakichkolwiek pytań z mojej strony . Bardzo dobra dbałość o klienta , bezpośredni kontakt i dyspozycyjność o każdej porze dnia . Serdecznie Polecam , bo naprawdę warto!

 • Wojciech Gajewski na google_maps pisze 8 listopada 2021 o 12:15:

  Firma bardzo profesjonalna, produkujemy prąd od 5 października, uzyski rewelacyjne nawet w pochmurne dni. Ekipa montażystów zgrana i profesjonalna cały montaż w 2dni. Czysto i bez szkód.

 • Bob Lio na google_maps pisze 8 września 2021 o 12:15:

  Jeżeli ktoś myśli o zamontowaniu instalacji fotowoltaicznej, to ta firma jest strzałem w dziesiątkę! Nie spotkałem się jeszcze z tak uprzejmą i profesjonalną obsługą klienta. Nad całym procesem czuwał Pan Jakub, mieliśmy częsty kontakt telefoniczny i nigdy nie było z tym problemu, widać, że firmie zależy na kliencie! Montaż przebiegł sprawnie i profesjonalnie. Ekipa montażowa posprzątała po sobie nie zostawiając śladów. Firma godna zaufania POLECAM !!!

 • JETPOL Poland na google_maps pisze 7 czerwca 2021 o 13:07:

  Wszystko zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami. Praca punktualnie rozpoczęta, zakończona przed czasem. Montaż instalacji przebiegał bardzo sprawnie. Panowie montażyści otwarci na wszelkie sugestie i prośby ze strony zleceniodawcy. Pani obsługująca inwestycję od strony formalno - papierkowej bardzo uprzejma, pomocna i życzliwa. Jestem na prawdę bardzo pozytywnie zaskoczony tak rzetelną obsługą. Jeśli przyjąć, że sprzęt będzie się sprawował tak, jak przebiegała współpraca z Multisun -em to mogę stwierdzić, że zostałem szczęśliwym prosumentem :-). Podsumowując na bazie swoich doświadczeń, POLECAM z całą mocą i odpowiedzialnością.

 • janusz studnicki na google_maps pisze 7 grudnia 2020 o 13:07:

  Instalacja fotowoltaiczna o mocy 6,5 KWp oraz montaż klimatyzacji w dwóch pomieszczeniach i paneli podczerwieni. Całość inwestycji została zrealizowana w ustalonym terminie. Pracownicy firmy wykazali się bardzo dużą fachowością, sumiennością podczas wykonywanych czynności. Firmę ocenia celująco pod każdym elementem, od doradztwa poprze montaż i załatwianie wszystkich potrzebnych dokumentacji. Doradca dostępny na każdy telefon i w stu procentach słowny. Wszystko co ustalono w całości bez żadnych problemów zostało zrealizowane. W związku, że byłem bardzo zadowolony z usług firmy Wrocławskiej, po założeniu fili w Poznań Szczepankowo skorzystałem z dalszych usług. Doradca ten sam a fachowość nawet na jeszcze wyższym poziomie. W listopadzie zwiększyłem moc instalacji do 8,125 KWp i zamontowałem dodatkowo klimatyzację w sypialni. Wszystko funkcjonuje bez najmniejszych zarzutów. W ciągu roku instalacja wyprodukowała energię o mocy 7,5 KWh ( trzeba zaznaczyć, że produkcja generalnie była z instalacji o mocy 6,5 KWp ). W tej chwili złożyłem zamówienie na zwiększenie mocy o następne 1,625 KWp do mocy 9,75 KWp. Firma w 100% godna polecenia. Chcę zaznaczyć, że realizacja powyższej inwestycji miała miejsce w miejscowości Strykowo gm. Stęszew.

 • Tim Bo na google_maps pisze 7 grudnia 2020 o 13:07:

  Jestem bardzo zadowolony z wyboru firmy MULTISUN Wielkopolska do montażu instalacji fotowoltaicznej. Firma została mi polecona przez inne zadowolone osoby. Przede wszystkim przedstawiciel firmy p. Wojciech Gruszka rzeczowo wyjaśnia wszelkie aspekty związane z instalacją, nie wciska na siłę rozwiązań, które się nie sprawdzą w danym miejscu. Ekipa montująca działała sprawnie, terminowo. Nie pozostawiła po sobie bałaganu. Cena instalacji na bardzo przyzwoitym poziomie biorąc pod uwagę wysoką jakość zastosowanych paneli i osprzętu. Osobiście mogę z czystym sumieniem polecić tą firmę. Tomasz

Brak opinii dodanych na Oferro

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Ocena