Nasz Prąd S.A.

dolnoslaskie
Jerzmanowska 8 , 54-519 Wrocław

Wykonywanie instalacji elektrycznych

Informacje o firmie

 • Ilość pracowników
  Brak danych
 • Kapitał zakładowy
  500 000,00 PLN
 • Ilość realizacji
  Brak danych
Firma sprawdzona przez inBillo.com

Opinie z sieci: 35

 • Mariam G na google_maps pisze 21 września 2023 o 04:18:

  Jeżeli ktoś szuka rzetelnej firmy do montażu fotowoltaiki to polecam tę firmę. Daję najwyższą notę za profesjonalizm i terminowość realizacji inwestycji jak również kontakt z opiekunem panem Mariuszem K , który w sposób przejrzysty…

 • Edi na google_maps pisze 23 sierpnia 2023 o 04:18:

  Wszystkim zainteresowanym montażem fotowoltaiki, a niezdecydowanym polecam firmę. Odwiedził nas przedstawiciel Pan Robert, jasno i zwięźle przedstawił ofertę. Wyliczył zapotrzebowanie na energię i załatwił formalności w energetyce.…

 • Paweł Piesior na google_maps pisze 23 czerwca 2023 o 04:18:

  Możemy ocenić 2 etapy: kontakt z przedstawicielem firmy i montaż. Kontakt z przedstawicielem, zwanym opiekunem (w naszym przypadku pan Mariusz K.). Już od dawna nie spotkaliśmy się z takim zaangażowaniem i dobrym kontaktem z…

 • Janek na gowork pisze 31 stycznia 2023 o 14:04:

  Polecam pracę w firmie nasz prąd! Nie sądziłem, że mogę tyle zarobić, a jednak to prawda. Praca na początku wymaga więcej zaangażowania i przygotowania. Ja miałem menadżera, który pomagał mi zrozumieć trudniejsze kwestie. Teraz działam w terenie sam i rozwijam własną strukturę.

 • Asia na gowork pisze 30 stycznia 2023 o 11:18:

  Jestem stosunkowo świeżo po rekrutacji na stanowisko pracownika biurowego. Bardzo zrozumiały i przejrzysty proces rekrutacyjny. Wspaniali ludzie! Ciekawa praca :) Oby tak dalej :)

 • Edyta na gowork pisze 25 stycznia 2023 o 18:36:

  Cześć, przeczytałam właśnie wpis pracownika na temat pracy w biurze, same pozytywy. Wchodzę na stronę i akurat szukają pracownika biurowego. Może ktoś jeszcze się wypowie? Naprawdę jest tak kolorowo? ;))

 • Iwona na gowork pisze 25 stycznia 2023 o 14:35:

  No i wyszło wszystko całkiem dobrze. Działa i generuje całkiem fajny prąd. A teraz przecież i tak nie ma za dobrych warunków na to. Najważniejsze, że działa i cała instalacja ma się dobrze. Panele PV to przy rosnących cenach właściwie jedyna możliwa ucieczka od drożyzny. I jestem zadowolona z wyboru Nasz Prąd, bardzo przyjemna obsługa :)

 • Mariusz na gowork pisze 25 stycznia 2023 o 14:22:

  Wszystko działa. I właściwie o to chodzi. Wykonanie dobre oraz kontakt z biurem wzorowy. Ładnie całość wygląda. Nie ma jakiś dziwnych wygibasów w przewodach czy coś. Schludnie i tak, jak powinno. Podoba się to, co mam.

 • Maniek na gowork pisze 25 stycznia 2023 o 14:21:

  Robota zrobiona, więc jest dobrze. Działa, generuje prąd i wszystko tak jak w projekcie.

 • Damian na gowork pisze 25 stycznia 2023 o 14:06:

  Jestem zadowolona. Najważniejsza dla mnie jest stabilizacja i tutaj, w tej firmie czuję się bezpiecznie. Nigdy nie było problemów z wypłatą, pracodawca wywiązuje się ze swoich zobowiązań. Dodatkowo realizuje swoje cele zawodowe, rozwijam się - nie stoję w miejscu. Dodatkowo praca w branży OZE jest bardzo przyszłościowa.

 • aNITA na gowork pisze 24 stycznia 2023 o 14:53:

  Bardzo podoba mi się to co robię i odpowiadają mi warunki pracy. Dla szukających stabilnej pracy jak najbardziej polecam. Nie mam się do czego przyczepić.

 • Monia na gowork pisze 20 stycznia 2023 o 10:50:

  Nie rozumiem osób, które negatywnie wypowiadają się na temat pracy w firmie Nasz Prąd S.A. Pracuje tutaj już od kilku miesięcy i jestem bardzo zadowolona. Uwielbiam ludzi z którymi pracuje , a tak zgranego zespołu mogą nam tylko pozazdrościć inni. Każdy z nas ma możliwość rozwoju. W końcu znalazłam pracę , do której chodzę z przyjemnością. Polecam :)

 • Kasia na gowork pisze 17 stycznia 2023 o 10:36:

  Bardzo profesjonalna firma. Od początku wszystko było jasno nakreślone więc nie było później niedomówień. Totalnie przejrzysty plan kariery. Wiem co mam robić żeby zarobić, a o to w pracy chodzi. Jestem zadowolona i polecam.

 • Tomek.F na gowork pisze 17 stycznia 2023 o 09:34:

  Jeżeli szukasz spokojnej przystani i pracy, w której będziesz czuł, że się rozwijasz i masz ogromny wpływ na swoje zarobki to nie czekaj! Aplikuj do Nasz Prąd. 1,5 roku temu sam podjąłem taką decyzję i uważam, że to strzał w 10. nEkstra ludzie, jasne warunki współpracy, ciekawy produkt, przyszłościowe perspektywy.

 • Daria na gowork pisze 17 stycznia 2023 o 08:47:

  Jestem wdzięczna firmie za zamontowanie pompy ciepła. Nie wiedziałam do końca jak to działa, jednak rozmowa z przedstawicielem w zupełności wystarczyła. Wszystko na spokojnie wytłumaczył, dobrał odpowiedni sprzęt. Przyjechała ekipa, zamontowała, teraz wszystko działa bez zarzutu.

Brak opinii dodanych na Oferro

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Ocena