Wago Elwag Sp. z o.o.

dolnoslaskie
Piękna 58A , 50-506 Wrocław

Produkcja aparatury rozdzielczej i sterowniczej energii elektrycznej

Informacje o firmie

 • Ilość pracowników
  101-200
 • Kapitał zakładowy
  4 000 000,00 PLN
 • Ilość realizacji
  Brak danych
Firma sprawdzona przez inBillo.com

Opinie z sieci: 60

 • Uwaga! H.B. na gowork pisze 1 lutego 2023 o 19:00:

  Uważajcie na Bartka i jego koleszke. Chodzą razem przezbrajać i naprawiać maszyny. W ogóle nie kompetentni ludzie. Tacy znawcy, że świat nie widział... u0022Doświadczeniu0022... Oby tylko dopi*******. Dzieciaki. Psują atmosferę! nJedna z liderek jest nie miła, wredna i wtedy dopieka i to pod wpływem, niektórych pracownic. Które pracują tam u0022na stałeu0022- zatrudnione przez WAGO. Po prostu są Ci lepsi, których się gładka po główkach... i Ci gorsi, których można przeczołgać jak szmatę po podłodze...nBrawo dla tych którzy nie mają własnego rozumu.

 • betoniarka na gowork pisze 27 stycznia 2023 o 21:33:

  Ten wątek na goworku powinien się nazywać Hejted wago hala C, ponieważ większość wpisów jest właśnie na tą hale co w sumie mnie nie dziwi.nPani liderko Anno, jak już jest Pani taką służbistką i czepia się tego że nasza hala podgrzewa jedzenie 5 minut przed przerwą, do czego tylko Pani ma problem bo nigdy nikt nie zwrócił nikomu w tym temacie uwagi, to może zwróci Pani uwagę na to że większość osob palących wychodzi 5 minut przed planowaną przerwą 5cio minutową i tym samym ich przerwa trwa 10 minut? Może również zauważy Pani to że co 30 minut dziewczyny idą robić sobie kawę nie w czasie przerw gdzie w regulaminie jest jasno napisane że od tego są przerwy. Rozumiemy że przerasta Panią władczość stanowiska liderskiego, ale nie warto się czepiać ludzi o zwykłe rzeczy. Trochę zawiało hipokryzją z Pani strony ponieważ sama na Pani była na kantynie w tym czasie.

 • Chetny na gowork pisze 25 stycznia 2023 o 16:22:

  Na jaką stawke można liczyć jako operator maszyn i urządzeń ? Czy są to zarobki w okolicach 4 k netto ?

 • Martyna na gowork pisze 3 stycznia 2023 o 21:48:

  Uważam, że ocenę roczna powinni nam wręczyć liderzy i aneksy do podpisu też liderzy, ale wyliczenia pełnych wypłat przed podwyżka i po podwyżce powinny być zamknięte w kopertach albo powinni je wręczać kierownicy produkcji.nBardzo często liderzy komentują stawki godzinowe monterów i często rozpowiadają kto ile zarabia .nUważam że całość wyliczenia wypłat powinno kończyć się na kadrach.

 • Żenua na gowork pisze 8 grudnia 2022 o 17:10:

  (usunięte przez administratora) Kolejna sprawa: co to za politykowanie na firmowym forum? Politykuj sobie jeden z drugim po pracy, a nie na firmowym forum pracowniczym. Wstyd, ale takie wpisy doskonale pokazują jakich mamy fajnych przełożonych i kim dla nich są pracownicy.

 • Pracownik na gowork pisze 28 listopada 2022 o 20:34:

  Jestem zadowolona z pracy:)

 • Rozczarowana na gowork pisze 23 listopada 2022 o 13:19:

  Lider ktory zaszczuwa pracownika sprawia ze pracownik robi mniej bo nie chce mu sie nawet pracowac do tego psuje atmosfere i pozytywny klimat w firmie. Bardzo duzo jest liderow pozytywnych ale jesli sie trafi na zla osobe to jest to tragedja nie chce sie pracowac mimo ze praca nie jest zla staje sie udreka przez osoby ktorym sie podlega to sie nazywa (usunięte przez administratora)istnieje w wago kwestia szczescia gdzie sie trafi

 • Monika M. na gowork pisze 3 listopada 2022 o 08:51:

  Wago Wroblowice - wrreszcie zatrudnili normalnych pracowitych chłopaków z obsługi taśmy na zmianę A.M. - tylko niech pracodawca da godziwe wynagrodzenie im bo kiedyś słyszałam, że to stanowisko jest najmniej zarabiające w całej firmie.

 • ABC na gowork pisze 2 listopada 2022 o 08:22:

  Raz na ruski rok człowiek chce coś z tego cateringu, przychodzi a za ladą pustka. Brawo.

 • Ania. na gowork pisze 20 września 2022 o 10:12:

  Dzień doby:) a ja z innej beczki w związku z tym, że wiem jak dużo ludzi czyta tą stronę pragnę z całego serca podziękowaćnautomatom u których nigdy nie pracowałam, winscie dziewczynom z produkcji i wielu innym osobą za bezinteresownąnpomoc finansową, w szczególności moim kochanym laseczką i liderką z 285 za zorganizowanie całej akcji .Ania i Damian nPs .Pierwszy kawał Damiana w szpitalu po pobraniu krwi Damian zadaje mi pytanie:nMamo jak nazywa się rodzina wampira? Krewni:)

 • Ręce opadają hala C na gowork pisze 17 września 2022 o 13:33:

  Widzę ,że w końcu gniew staje się silniejszy od strachu. I bardzo dobrze, w końcu może dostrzeże ktoś ten tonący statek, bo już nawet szczury zaczynają uciekać. Na produkcji codziennie słyszy się ,że ktoś rozgląda się za pracą , dopuścili nawet do tego że, kontrolerki ,które pracowały od lat i walczyły o swoje stołki w czasach gdy zwalniali połowę kontroli, one w tej chwili same uciekają . Ale nikomu nie to robi różnicy, jest tyle Pań z Ukrainy , że mogą zastąpić nasze pracownice. Pytanie na jak długo? Bo na rynku jest spora konkurencja ,często z lepsza stawka. Z czystą wypłata bez stresu, że za jednego bubla nie dostaniesz premii tylko kiepska godzinowkę i będziesz wybierać czy masz kupić dziecku buty czy kurtkę? Czy firma poczeka do ostatniego pracownika zanim ktoś coś zrobi?

 • Hala C na gowork pisze 14 września 2022 o 05:28:

  Ten komentarz kieruje do pani Elwiry i do pani Joanny TWI, bo wiem że czytacie opinie na wasz temat i bardzo wam się to nie podoba ale może w końcu czas się obudzić i spojrzeć na siebie w lustrze i przeanalizować swoje zachowanie? Pani Joanno, komentarze które słyszymy od pani są zbędne bo każdy wie jak jest na hali C i nikt tutaj nie pisze nic co jest nieprawdziwe. Pani Elwiry kiedy pani wreszcie zrozumie, że pani Joanna swoim mieszaniem, donoszeniem, plotkami itp zniszczyła całkowicie pani autorytet? Całe wago o was mówi i z was się śmieje, nikt wam tego nie powie w oczy bo ludzie na hali C są zastraszeni i boją się mówić prawdę, mam nadzieję że kiedyś w końcu znajdzie się osoba która zrobi z tym porządek i ludzie w końcu znów zaczną chcieć przychodzić tutaj do pracy.

 • Qwerty na gowork pisze 1 września 2022 o 19:01:

  Witam.nDostałem propozycję pracy w firmie Wago jako Technik produkcji, utrzymanie ruchu, czy ktoś mógłby przedstawić Swoją opinię, czy warto?

 • Ruba na gowork pisze 12 sierpnia 2022 o 07:38:

  Cześć! Czy ktoś ze zmiany A dojeżdża może autem z Psiego Pola?

 • Były pracownik na gowork pisze 24 kwietnia 2022 o 11:16:

  Pracowałam w tej firmie ale zrezygnowałam ponieważ pewne osoby mi bardzo dokuczały zgłosiłam sprawę do liderki i nie otrzymałam pomocy nadal mnie pewne osoby dokłuczały czyli pracownice. Jeszcze do tego siedziałam na jednnym stanowisku pracy przychodziły nowe osoby to ich po czasie uczyli na innych stanowisjach a ja nadal na tym samym miejscu. Przy okazji przy tej jednej pracy mój palec byl zakrwawiony obolały zglosiłam to osobie kóra zastępowała liderkę i odpowiedź otrzymałam u0022że nie umie mi pomuc i nie moze nic zeobiću0022 a ja z tyn palcem bolacym pracowałam. Powiem tyle pracownice to tylko tam zajmują sie obgadywaniem i obrażaniem innych. Nie wytrzynałam tej presji na mnie co robiły. Płaca dobra tylko tylealw koleżenswo w cale. Nie polecam tej firmy. Bardzo sie cieszę ze odeszłam z tam tąd.

Brak opinii dodanych na Oferro

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Ocena