Energy-Win Sp. z o.o.

kujawskopomorskie
Szubińska 67 , 86-005 Białe Błota

Wykonywanie instalacji elektrycznych

Informacje o firmie

 • Media społecznościowe
  Facebook
 • Forma firmy
  SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
 • Wpisy w rejestrach długów
  Brak danych
 • Ilość pracowników
  Brak danych
 • Kapitał zakładowy
  5 000,00 PLN
 • Ilość realizacji
  Brak danych
Firma sprawdzona przez inBillo.com

Opinie z sieci: 15

 • Małgorzata Gałdyn na google_maps pisze 14 maja 2023 o 04:19:

  Polecam firmę Energy-Win Białe Błota naprawdę warto wybrać wykonawcę pod każdym względem począwszy od kontaktów z Panem Markiem a skończywszy na monterach - instalatorach ekipa kompetentna na każdym etapie wykonawstwa nawet po wykonanej instalacji jestem w stałym kontakcie z monterami Poprostu pełen profesjonalizm 😊😊😊😊😊

 • Adrian Golec na google_maps pisze 14 kwietnia 2023 o 04:19:

  Świetny kontakt oraz doradztwo w istotnych kwestiach. Profesjonalna i szybka realizacja inwestycji. Serdecznie polecam!

 • Dominik Wiśniewski na google_maps pisze 14 kwietnia 2023 o 04:19:

  Zdecydowanie polecam firmę Energy-Win :) 4 miesiące temu nawiązałem kontakt z przedstawicielem firmy Panem Patrykiem Olszewskim, który wykazał się pełnym profesjonalizmem, rzeczowym podejściem i terminowością. Prace zostały wykonane przed przewidywanym wstępnie terminem, bardzo sprawnie i fachowo. Profesjonalne doradztwo techniczne i pomoc w formalnościach biurokratycznych łącznie z wnioskiem o dofinansowanie. Mam nadzieję, że będę miał przyjemność skorzystać w przyszłości z usług tej firmy. Pozdrawiam Pana Patryka i współpracowników firmy Energy-Win.

 • Ewa Nowak na google_maps pisze 14 kwietnia 2023 o 04:19:

  Polecam firmę Energy Win z BB, z której jestem bardzo zadowolony i szczerze polecam. Szukałem firmy z okolic Bydgoszczy i zdecydowałem się na Energy Win, ponieważ oferowała zdecydowanie najkorzystniejszą ofertę biorąc pod uwagę stosunek ceny do mocy. Ponadto bardzo fachowy montaż i cała obsługa inwestycji.

 • Jarosław Martenka na google_maps pisze 14 kwietnia 2023 o 04:19:

  Serdecznie polecam! Zrealizowane dwie instalacje fotowoltaiczne 6,75 kW i 6 kW. Profesjonalne podejście do klienta, szybka realizacja przez zgraną ekipę monterską, prace rozpoczęte i zakończone w umówionym terminie. Fachowe doradztwo oraz pomoc w złożeniu wniosków o dofinansowanie w programie „Mój prąd”

 • Roman Baliniak na google_maps pisze 14 kwietnia 2023 o 04:19:

  Firma godna polecenia, super kontakt. Ekipy monterskie na wysokim poziomie. Sprawny i szybki montaż.(bardzo dobry kontakt z instalatorami po montażach), Pomoc przy załatwianiu biurokracji. Użytkuje PV i PC oraz klimatyzację jeszcze raz polecam. Pozdrawiam.

 • Montezuma Andrus na google_maps pisze 14 kwietnia 2023 o 04:19:

  Firma godna polecenia. Od pierwszego do ostatniego kontaktu pełen profesjonalizm. Odpowiedź na każdy telefon i każdego maila nawet po zakończonym montażu. Doradztwo i montaż na najwyższym poziomie.

 • Marcin Marcin na google_maps pisze 14 kwietnia 2023 o 04:19:

  Mocne 5 gwiazdek za profesjonalizm, terminowość, doradztwo produktu do potrzeb. Dokumentację ogarnęli wzorowo, doskonale doradzili formę finansowania . Serdecznie polecam , na pewno do nich wrócę po następny projekt. Do zobaczenia. Polecam !!!

 • Joanna Kuflewicz na google_maps pisze 14 kwietnia 2023 o 04:19:

  Jestem bardzo zadowolona z doradztwa i fachowej, rzetelnej obsługi. Mało kiedy trafia się na takiego profesjonalistę. Polecam Pana Marka , warto się do niego zgłosić.

 • Filip Ostrowski na google_maps pisze 14 grudnia 2021 o 04:19:

  Serdecznie polecam Energy-Win, jestem bardzo zadowolony ze współpracy. Super kontakt i profesjonalne podejście ze strony Pana Marka od pierwszego dnia. Oferta bardzo konkurencyjna i na super materiałach. Ekipa monterów świetnie daje radę, bo na moim małym dachu łatwo nie było upchnąć 14 paneli 😀. Solidna robota. Rzetelnie, profesjonalnie i na czas!!!! Mało takich firm na rynku. Z Energy-Win współpraca to przyjemność.

 • Krzysztof Dabrowski na google_maps pisze 27 listopada 2021 o 05:08:

  Polecam tą firmę zakładaliśmy dwie instalacje 16 oraz 20kw docelowo będą dwie 40 w naszym gospodarstwie rolnym również współpraca będzie kontynuowana przez Energy Win. Wszelkie formalności były załatwiane przez tą firmę, szybki sprawny montaż.Polecam

 • Andrzej Rohde na google_maps pisze 27 listopada 2021 o 05:08:

  Polecam !!! Energy-Win Fotowoltaika - współpraca i obsługa perfekcyjna, pomoc także w tzw. papierologii :) Analiza wg. moich potrzeb i wybór najlepszego rozwiązania sprawdziła się. Ekipa montująca - to w dzisiejszych czasach ze świecą należy - szukać zgrana i posiadająca wiedzę . Pracuje perfekcyjnie, Dziękuję i polecam innym :)

 • Filip Ostrowski na google_maps pisze 11 listopada 2021 o 09:01:

  Serdecznie polecam Energy-Win, jestem bardzo zadowolony ze współpracy. Super kontakt i profesjonalne podejście ze strony Pana Marka od pierwszego dnia. Oferta bardzo konkurencyjna i na super materiałach. Ekipa monterów świetnie daje radę, bo na moim małym dachu łatwo nie było upchnąć 14 paneli 😀. Solidna robota. Rzetelnie, profesjonalnie i na czas!!!! Mało takich firm na rynku. Z Energy-Win współpraca to przyjemność.

 • Tomek Antoniak na google_maps pisze 9 października 2021 o 09:01:

  Doradztwo na wysokim poziomie. bardzo dobra analiza i określenie naszych potrzeb po prostu profesjonalizm. Usługa wykonana rzetelnie i solidnie wszystko pracuje jak należy. Pomagają również w załatwieniu wszystkich niezbędnych formalności u operatora oraz uzyskanie dotacji. Polecam

 • Anna Bulman na google_maps pisze 9 października 2021 o 09:01:

  Wszystko szybko, sprawnie i na najwyższym poziomie. Jak fotowoltaika to tylko od Energy Win . Albo robią zgodnie ze sztuką na super poziomie albo wcale . Gorąco polecam .

Brak opinii dodanych na Oferro

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Ocena