Arago Sp. z o.o.

kujawskopomorskie
Jastrzębia 24 , 87-300 Kominy

Wykonywanie instalacji elektrycznych

Informacje o firmie

 • Ilość pracowników
  51-100
 • Kapitał zakładowy
  2 100 000,00 PLN
 • Ilość realizacji
  Brak danych
Firma sprawdzona przez inBillo.com

Opinie z sieci: 83

 • Pytanie na gowork pisze 22 lutego 2024 o 09:10:

  Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem zespołu Arago Sp. z o.o.?

 • anonim na gowork pisze 21 lutego 2024 o 22:36:

  Praca Specjalisty ds. Sieci i Infrastruktury czymś się różni w zależności od tego, czy jest na b2b czy na UOP? Natknąłem się na ogłoszenie jeszcze z tego miesiąca, podają właśnie te 2 rodzaje umowy i zastanawiam się, jak to w praktyce wygląda.

 • @pracownik na gowork pisze 21 lutego 2024 o 18:03:

  Jako pracownik terenowy bardzo polecam arago. Szybkie realizację terminowe wypłaty i mega backup na każdej płaszczyźnie.

 • Tomcio na gowork pisze 3 lutego 2024 o 09:18:

  W grudniu tamtego roku ktoś napisał, że są tutaj bardzo dobrego warunki zatrudnienia i możliwości szybkiego rozwoju. Tylko brak konkretów ... O jakie warunki chodzi i czy faktycznie są tak dobre? Dobre wynagrodzenie jest jednym z nich? Faktycznie można szybko awansować? Dajcie znać

 • Ewa Ewa na gowork pisze 1 lutego 2024 o 21:09:

  Bardzo pożądana firma. Mam pompe od kwietnia ubiegłego roku. Nieprawda że długie terminy. Montaż przebiegł sprawnie, trzech miłych panów jeden milszy od drugiego. Panie w biurze obsługi sprawnie działają. Musiałam z dotacja poczekać bo nie doczytałam o warunkach więc panie po raz drugi wypełnily wniosek za mnie ja tylko podpis i poszło. Obiecałam że jak otrzymam dotację to napiszę ,otrzymałam mail o prawidłowym rozpatrzeniu wniosku. Właśnie czekam na przelew pieniędzy. Jestem super zadowolona pompa śmiga w domu ciepło polecam.

 • Dd lubelskie na gowork pisze 11 stycznia 2024 o 08:42:

  Moji rodzice założyli fotowaltaike przez przedstawiciela tej firmy z Lublina nie dostali obiecanego dofinansowania za to mają sporo do spłaty w banku

 • anonim na gowork pisze 4 stycznia 2024 o 01:45:

  Ktoś wspomniał o możliwości rozwoju, no a ja ogółem patrzę w ogłoszenie na pozycje Ekspert ds. Programów Dotacyjnych i tam podają umowę zlecenie. Nastawiłam się na umowę o pracę, czy z czasem jest możliwość przejścia na nią? Bardzo ważne dla mnie, proszę o informacje.

 • AS na gowork pisze 26 grudnia 2023 o 11:59:

  Bardzo dobre warunki zatrudnienia, możliwość szybkiego rozwoju, kadra zarządzająca na bardzo wysokim poziomie.

 • Nikodem na gowork pisze 22 listopada 2023 o 06:56:

  Perfekcyjna obsługa od samego początku do końca!

 • Dorota na gowork pisze 15 listopada 2023 o 05:22:

  Jak tam po październikowej gali pracowników? :) Tak, odkryłam, że się corocznie spotykacie, kiedy szukałam ofert pracy. Niestety, bezskutecznie:/ Czy jakieś plany kadrowe firmy na nowy rok są znane? Interesują mnie obszary sprzedaży i obsługi klienta.

 • Piotr na gowork pisze 6 listopada 2023 o 18:42:

  Chciałbym podzielić z Państwem opinią o firmie Arago ,bardzo profesjonalna ,merytoryczna i cierpliwa obsługa. Firma wszystko załatwia od początku do końca ,mega profesjonalnie !!! Szczególnie na uznanie zasługuje przedstawiciel firmy Arago Pan Przemysław Borejko . Jego profesjonalizm ,merytoryka i dokładność zasługują na ogromne brawa , Polecam wszystkim tę mega super firmę!!!

 • Pytanie na gowork pisze 31 października 2023 o 08:33:

  Czy braliście udział w rekrutacji na stanowisko Koordynator Biura w Arago Sp. z o.o.? Jak wyglądało spotkanie z przedstawicielem firmy?

 • Laskowski na gowork pisze 1 października 2023 o 08:28:

  Moja opinia do współpracy z Arago jest pozytywna. Zwłaszcza współpracy z agentem Łukaszem Frydrych jak najbardziej pozytywnie. Kontakt bezpośredni i natychmiastowy. Każda wątpliwość rozwiana jak i telefonicznie tak i bezpośrednio w cztery oczy. Jestem zadowolony i polecam. Pozdrawiam

 • Kinia na gowork pisze 20 sierpnia 2023 o 12:57:

  Hej, chciałabym do nich aplikować na stanowisko Project Managera IT, ktoś napisze czy opłaca się do nich aplikować? ;) Z programem CRM pracuje akurat od prawie 10 lat, więc znam ten system od podszewki. Ta praca hybrydowa, którą oferują to ile dni w tygodniu trzeba być w biurze? Gdyby mi się spodobało, to poleciłabym znajomego, wiem że mają program rekomendacji pracowników, rozumiem, że za polecenie kogoś pracownik dostaje określoną sumę pieniędzy, czy coś innego?

 • klientka na gowork pisze 13 lipca 2023 o 15:02:

  brak kontaktu z firmą, nie odbierają telefonu, ani tego co na stronie alni handlowiec nie odpowiada, mam problem bo instalacja przestała działać, dziwny błąd wyświetla się tylko

Brak opinii dodanych na Oferro

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Ocena