Ergos Sp. z o.o.

kujawskopomorskie
Sądowa 14 , 87-300 Brodnica

Wykonywanie instalacji elektrycznych

Informacje o firmie

 • Ilość pracowników
  1-10
 • Kapitał zakładowy
  60 000,00 PLN
 • Ilość realizacji
  Brak danych
Firma sprawdzona przez inBillo.com

Opinie z sieci: 34

 • Administrator na gowork pisze 26 grudnia 2022 o 14:28:

  Brodnica to dobre miejsce dla osób szukających pracy jako Marketing Manager? Co powiecie o pracy w firmie ERGOS Sp z o.o.?

 • Mateusz na gowork pisze 9 grudnia 2022 o 06:31:

  Pracuję w firmie ERGOS od niedawna, jednak to, co rzuca się w oczy to niesamowity profesjonalizm współpracowników i ich chęć, aby firma się rozwijała, a obsługa klientów była na najwyższym możliwym poziomie. Atmosfera w biurze jest świetna - w razie potrzeby pomocy nie zostawia się pracownika samemu sobie i każdy jest chętny do pomocy i znajdzie czas na wyjaśnienie danego zagadnienia. Kontakt z szefostwem nie jest ograniczony, jak w większości firmach i można liczyć także na pomoc z ich strony. Zdecydowanie polecam pracę w tej firmie, bo daje możliwości rozwoju nie tylko zawodowego ale także osobistego.

 • Kinga na gowork pisze 7 grudnia 2022 o 06:59:

  Miła atmosfera, zawsze uśmiechnięci i pomocni współpracownicy. Profesjonalnie urządzone biuro i bardzo dobre warunki finansowe.

 • ma_adam na gowork pisze 24 listopada 2022 o 10:22:

  Ilu pracowników zatrudnia firma Ergos?

 • Aleksandra na gowork pisze 24 października 2022 o 13:02:

  Hydraulika? Nie zauważyłam. Natomiast chyba właśnie wygasło ogłoszenie o pracę dla Marketing Project Managera. Proszę o sygnał, czy na pewno stanowisko zostało obsadzone? W firmie jest cały dział marketingu, czy to jednoosobowe stanowisko do spraw...? I jakie są zarobki?

 • Jarek Jolkowski na google_maps pisze 22 października 2022 o 04:01:

  Polecam firmę i doradcę Wojciecha Gołąb (tel. 603 584 500). Pełen profesjonalizm, bardzo szybko, doradztwo, pkmoc na kazdym etapie - od pierwszego spotkania po włączenie instalacji, zawsze dokładnie i rzetelnie a wszystko w atrakcyjnej cenie. Dziękuję 👌…

 • Piotr Rączkowiak na google_maps pisze 22 października 2022 o 04:01:

  Firma warta polecenia.Profesjonalne doradztwo doradcy z Grudziądza Pana Wojciecha Gołąb( tel. 603-584-500) i wykonawstwo na najwyższym poziomie.Bardzo dobry kontakt z firmą na każdym etapie, szybkie pozyskanie dokumentów od operatora Energa oraz NFOŚiGW niezbędnych w programie Mój Prąd

 • Administrator na gowork pisze 19 października 2022 o 16:55:

  ERGOS Sp z o.o. poszukuje pracownika na stanowisko Hydraulik. Aplikowałeś na ofertę i wiesz, jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna? Napisz, co sądzisz o spotkaniu z przedstawicielami firmy. Przekazane przez Ciebie informacje mogą ułatwić decyzję osobom, rozważającym pracę w przedsiębiorstwie.

 • Cezary Niebrzydowski na gowork pisze 19 października 2022 o 09:18:

  Właśnie odjechała ekipa montujaca fotowoltaike. Brawo dla firmy. Począwszy od fachowego doradcy Pana Przemysława Różyckiego poprzez monterów , duży profesjonalizmu .nSzybko, sprawnie, prowesjonalnie.nZdecydowanie polecam!!!!!

 • Mateusz W. na gowork pisze 12 października 2022 o 11:39:

  Atmosfera w biurach Ergos sprzyja efektywnej pracy. nDuże i małe projekty. Brak problemów z komunikacją. Osoby z duża wiedzą, gotowe do pomocy. nJak najbardziej polecam ambitnym osobom chcącym się rozwijać! nnBardzo dobra kawa.

 • Administrator na gowork pisze 1 października 2022 o 16:27:

  Poszukiwano osoby na stanowisko Przedstawiciel Handlowy. Czy ktoś był w firmie ERGOS Sp z o.o. na rozmowie kwalifikacyjnej? Czy można zarobić 26800 PLN?

 • cezary bartoszko na google_maps pisze 22 września 2022 o 04:01:

  Wczoraj został zakończony. montaż pompy ciepła która zakupiliśmy w firmie Ergos.Polecamy ta firmę.Doradztwo Pana Mateusza Bobinskiego oraz ekipa montaowa Pan Mateusz i Paweł-pełny profesjonalizm.Polecam.

 • Karolina na gowork pisze 31 sierpnia 2022 o 14:07:

  Bardzo dobre warunki, pozytywna atmosfera pracy i otwarty zespół, zawsze chętny do pomocy. Po stronie przełożonych również pełne zrozumienie oraz chęć wsparcia w każdej sytuacji. Polecam, zachęcam do złożenia CV.

 • Grzegorz na gowork pisze 9 lipca 2022 o 13:24:

  Szybka, sprawna i fachową realizacja zadania, pozytywnie na 100%, po wykonaniu usługi bezproblemowy kontakt z firmą,polecam -firma godna zaufania

 • Rafał na gowork pisze 18 marca 2021 o 16:44:

  Firma bardzo profesjonalna i rzetelna. Wszystko załatwione sumiennie od początku projektu do końca realizacji. Wszystkie sprawy formalne(zgody, zezwolenia, cała papierkowa robota) załatwione przez Ergos .Realizacja wykonana na takim poziomie, że inne firmy powinny się od nich uczyć: fachowości, rzetelności i przede wszystkim podejścia do klienta. Montaż instalacji wykonany w ustalonym czasie, bez nerwów. Wszystko na czas i działa perfekcyjnie.Wielka radość, że są jeszcze takie firmy i tacy fachowcy.Pozdrowienia dla szefa, doradcy i ekipy montażowej.

Brak opinii dodanych na Oferro

 • Łukasz pisze 20 września 2023 o 08:15:

  Polecam oczywiście

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Ocena