Centrum Pomp Ciepła Karol Bronkalla

kujawskopomorskie
Bałtycka 66 , 85-707 Bydgoszcz

Wykonywanie instalacji wodno-kanalizacyjnych, cieplnych, gazowych i klimatyzacyjnych

Informacje o firmie

 • Media społecznościowe
  Facebook
 • Forma firmy
  OSOBA FIZYCZNA PROWADZĄCA DZIAŁALNOŚĆ GOSPODARCZĄ
 • Wpisy w rejestrach długów
  Brak danych
 • Ilość pracowników
  1-10
 • Kapitał zakładowy
  Brak danych
 • Ilość realizacji
  Brak danych
Firma sprawdzona przez inBillo.com

Opinie z sieci: 10

 • maciej duczyc na google_maps pisze 10 lipca 2022 o 17:42:

  Firma wyróżnia się profesjonalizmem, i może to wydać się dziwne ale jest słowna i wywiązuje się z ustalonych zobowiązań.. Polecam każdemu wymagającemu klientowi.

 • Jaś Fasola na google_maps pisze 16 czerwca 2022 o 16:32:

  Bardzo profesjonalnie podejście do klienta indywidualnego, pomoc przy doborze, oczywiście pomoc przy załadunku klimatyzatora, do niestety za małego auta 😃, dobre ceny, bardzo pozdrawiam właściciela i będę polecał sklep,na pewno jeszcze zrobię zakupy…

 • Karolina Welsandt na google_maps pisze 14 marca 2022 o 17:42:

  Fachowość i pełen profesjonalizm od doradztwa w doborze odpowiedniej pompy ciepła aż po montaż. W dodatku w konkurencyjnej cenie. Kiedy trzeba było zmienić ustawienia pompy, Pan Karol zjawił się nawet u0022po godzinach u0022 nie zostawiając nas z…

 • Michal Mierzejewski na google_maps pisze 14 lutego 2022 o 17:42:

  Zdecydowanie nie polecam, co więcej dawno nie spotkałem się z tak infantylnym zachowaniem jak w firmie prowadzonej przez p. Karola . Po pojawieniu się problemu p. Karol nabrał wody w usta, przestał odbierać telefon którego numer został…

 • Beata Sporna na google_maps pisze 15 listopada 2021 o 14:42:

  Z czymś takim, jak żyję 60 lat, jeszcze się nie spotkałam. Na serwis czekałam od grudnia 2020 do września 2021. I żałuję, że się doczekałam :( Po u0022serwisieu0022 sterownik nie działa, a Pan Bronkalla domaga się przelewu za brak efektów swojej pracy, odmawia naprawy usterki i w dodatku, czyni to używając wulgaryzmów, obelg i posuwa się do szantażu. Oczywiście wystąpiłam do firmy Ariston o zmianę serwisanta, dołączając sceeny żenującej korespondencji z tym Panem. Ostrzegam, jeśli nie chcecie marznąć, kapać się w zimnej wodzie i być jeszcze obrzucani wulgaryzmami - omijajcie tę firmę i Pana Bronkalla z daleka.

 • Magdalena Sobacinska na google_maps pisze 15 grudnia 2020 o 14:42:

  Stanowcze NIE dla tego Pana. Brak profesjonalizmu i kultury osobistej. Zgłaszam sprawę do Ariston i nie tylko. Nie będę opisywała całej zaistniałej sytuacji, ale przytoczę jedno z wypowiedzianych zdań przez tego u0022fachowcau0022 : u0022proszę grzeczniej, bo jak się pompa zepsuje to nie przyjadę szybko i będzie Pani siedziała w zimnieu0022. Było jeszcze kilka zerwanych połączeń telefonicznych. Ostrzegam przez zakładaniem pomp ciepła firmy Ariston w woj.kuj-pom dopóki nie zmieni się serwisant.

 • Paweł G. na google_maps pisze 15 grudnia 2020 o 14:42:

  Niestety pomimo polecenia mi Pana Karola przez inną osobę, nie mogę przesłać pozytywnej opinii ws. montażu klimatyzacji. P. Karol najpierw zwlekał z wysłaniem wyceny, po kilku telefonach wysłał omyłkowo wycenę dla innego klienta, a końcowo kontakt z nim się urwał, pomimo wcześniejszych zapewnień i wielokrotnych telefonów zarówno na komórkę, jak i do biura. Jeśli nawet nie był Pan zainteresowany realizacją usługi, wystarczyło zadzwonić i o tym poinformować - oszczędziłbym dużo czasu i od razu poszukałbym innego fachowca. Mimo wszystko pozdrawiam i mam nadzieję, że ta opinia przyczyni się do poprawy jakości obsługi klienta w Państwa firmie.

 • Teresa Kowalska na google_maps pisze 13 grudnia 2020 o 08:35:

  Slabo a nawet bardzo, po wizycie w sklepie uzgodniono wizyte w domu na ogledziny co bedzie potrzebne do mojej instalacji. Nikt nie pojawil sie , nikt nawet nie zadzwonil a po moim dwukrotnym telefonie nawet nikt nie oddzwonil. Powazna firma?

 • Aleksandra N na google_maps pisze 13 grudnia 2020 o 08:35:

  Korzystałam z usług sklepu internetowego. Zamówienie zostało wysłane tego samego dnia. Przedmiot był doskonale zabezpieczony i zgodny z opisem.

 • Marian S na google_maps pisze 13 grudnia 2018 o 08:35:

  Niepoważne podejście, 2 krotnie umówiona wizyta i człowiek nie zadzwonił i nie pojawił się na uzgodnione spotkanie - strata czasu (pomijając już fakt, że chciał zaliczkę 100zł za wycenę - z czym się jeszcze nie spotkałem u żadnego z fachowców budowlanych)

Brak opinii dodanych na Oferro

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Ocena