Eprosument S.A.

kujawskopomorskie
Grunwaldzka 207 7, 85-451 Bydgoszcz

Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia

Informacje o firmie

 • Ilość pracowników
  11-20
 • Kapitał zakładowy
  1 000 000,00 PLN
 • Ilość realizacji
  Brak danych
Firma sprawdzona przez inBillo.com

Opinie z sieci: 24

 • Wiktoria na gowork pisze 13 grudnia 2022 o 10:54:

  Dla chłopaka szukam info o pracy jako Młodszy projektant fotowoltaiki. Na ich stronie internetowej mają takie ogłoszenie. Co wiecie o szansach na awans? Można z czasem piąć się w górę i mieć lepszą posadę i kasę?

 • $$$$ na gowork pisze 13 grudnia 2022 o 09:12:

  Dzień dobry,nZostawiam Państwu kontakt do świetnej firmy, która ogarnie mi temat nieuregulowanej płatności. Polecam dzwonić nim będzie za późno. nTEL: 571 231 183

 • Administrator na gowork pisze 7 listopada 2022 o 16:41:

  Eprosument S.A. poszukuje pracownika na stanowisko Specjalista Ds. Zakupów. Braliście udział w procesie rekrutacji i zostaliście zaproszeni na rozmowę kwalifikacyjną? Podzielcie się swoimi wrażeniami!

 • Pimpek na gowork pisze 29 września 2022 o 20:04:

  Sama praca niewarta polecenia. Szef humorzasty, Socialu w sumie brak, jak na dzisiejsze standardy to firma nie oferuje nic. Bardzo dużo fałszywych ludzi, którzy robią wszystko żeby uprzykrzyć życie innym.

 • handlowiec na gowork pisze 1 września 2022 o 12:29:

  Ile ludzi, tyle opinii. Czy ktoś z tu obecnych może coś więcej napisać o stanowisku projektanta, na które teraz rekrutują?

 • ByłyPracownik na gowork pisze 19 sierpnia 2022 o 17:01:

  Firma rozwijała się, ale niestety do pewnego momentu. Pracownicy zostają zwalniani z pozornych powodów albo sami odchodzą (co w dobie kryzysu jest mocno zastanawiające). Ogłoszeń o pracę mnóstwo i wiele powtarzających się. Niestety nie wynika to z rozwoju firmy, a z mocnej rotacji pracowników i HRowca działającego jak za czasów Gierka (o ile można go tak nazwać w ogóle). Szefostwo byłoby zadowolone gdyby wszyscy pracowali tam za najniższą krajową, ale niestety to i tak nie uchroni tej firmy przed cofaniem się. Co do atmosfery - zależy na kogo trafisz i gdzie będziesz pracował. Jest kilka osób, które trzymają palec głęboko w czterech literach szefostwa :) Jak masz swoje zdanie i merytorycznie potrafisz je uzasadnić to jesteś najgorszy. Benefity, o których mowa w ofertach pracy w rzeczywistości nie istnieją! Nie polecam.

 • Eproczłowiek na gowork pisze 10 sierpnia 2022 o 15:39:

  Nikomu nie polecam tu trafić chyba że lubi mieć do czynienia z prezesem który ma o sobie wysokie mniemanie jak Lord Farquad ze Shreka a zdanie zmienia co drugi dzień. Facet który nie posiada kompetencji do zarządzania firma i ludźmi. Tylko patrzeć jak statek wraz z kapitanem pójdzie na dno. Atmosfera w firmie taka, że osoby które najszerzej się do Ciebie uśmiechają są najbardziej wredne i fałszywe. Jest tu kilka osób które trzymają głęboko palec wiadomo gdzie i u kogo, obgadywanie na porządku dziennym, prym w tym prowadzi jedna osoba z biura która ma najwiecej do powiedzenia o wszystkich a która ma najwiecej kompleksów i słoma z butów jej wychodzi. Strzelanie z ucha na wszystkich to również umiejetność „najbliższych” osób prezesa, który chłonie ploteczki jak gąbka. Nepotyzm i kumoterstwo oczywiście też są. nPodsumowując firmę jednym zdaniem, nwielką jest mądrością umieć znosić głupotę innych…

 • Bożena na gowork pisze 5 kwietnia 2022 o 17:12:

  Jestem bardzo zadowolona z wykonanych usług. nPocząwszy od przedstawiciela,który przedstawił mi ofertę na montaż fotowoltaiki i pompy ciepła. Niezwykle uprzejmą, kompetentną i operatywna p.Pauline. nMontaż instalacji przeprowadzony był wyjątkowo sprawnie. Bardzo dziękuję p.kierownikowi i jego zespołowi montażystów.Panowie cierpliwie instruowali mnie odnośnie obsługi urządzeń, otrzymałam od kierownika instrukcję obsługi przetłumaczona na j.polski.nPolecam gorąco firmę, która gwarantuje dobrą jakość wyrobów pełna informację o instalacji oraz rzetelne wykonanie

 • Pytanie na gowork pisze 23 marca 2022 o 10:45:

  Na stronie Pracuj.pl zamieszczono 14 listopada kilka aktualnych ofert pracy do firmy Eprosument S.A.. Poszukiwana jest osoba do pracy jako Specjalista Ds. Zakupu. Co sądzicie o warunkach pracy zaproponowanych przez pracodawcę?

 • Pytanie na gowork pisze 12 grudnia 2021 o 10:41:

  Eprosument S.A. poszukuje osoby na stanowisko Specjalista Ds. Zakupu. Czy ktoś z Was brał udział w procesie rekrutacji i chciałby podzielić się wrażeniami?

 • Bartłomiej Nieckarz na google_maps pisze 10 listopada 2021 o 09:22:

  Instalacja fotowoltaiczna jak najbardziej na plus oraz pomoc przy dofinansowaniu, natomiast gorzej z pompą ciepła. Sama funkcjonalność została wyjaśniona po łebkach. Serwisant nie może dojechać od ponad miesiąca. Utrudniony kontakt z koordynatorem. Na początku myślałem, że to profesjonalna firma, teraz z każdym dniem moja opinia jest coraz gorsza, zaczynam żałować, że wybrałem tę firmę.

 • Kris Chris na google_maps pisze 8 października 2021 o 09:22:

  Ze wszystkich firm najlepiej przygotowana oferta .Przedstawiciel przygotował wizualizację i wyjaśnił wszystkie sprawy techniczne .Polecam.

 • Mirosław Marynowski na google_maps pisze 7 września 2021 o 14:39:

  Właśnie dzisiaj dokonano odbioru instalacji fotowoltaicznej. Firma bardzo solidna zarówno pod względem doradczym i wykonawczym. Pracownicy począwszy od doradcy techniczno - handlowego, przez monterów, elektryka po kierownika odbioru wykazali się wielką fachowością i profesjonalnością, a przy tym bardzo pracowici z wielką kulturą. Firma godna polecenia a pracownicy godni naśladowania.

 • Geronimo na gowork pisze 30 sierpnia 2021 o 12:13:

  Nie polecam pracy w tej firmie. Warunki średnie, wymóg własnej działalności gospodarczej i związanych z tym kosztów o czym dowiedziałem się na rozmowie w firmie po przejechaniu 700 km. Nie dotrzymali terminu odpowiedzi co świadczy o braku szacunku do potencjalnych współpracowników.

 • Jaras na gowork pisze 1 sierpnia 2021 o 14:09:

  Nikomu tej firmy nie polecam,i nie polecę. Prosiłem by wniosek do energetyki został złożony chociaż w dniu aktywacji.nUmowa jest,pieniądze przelane na konto firmy a wniosek do energetyki??? podobno został złożony dwa tygodnie po aktywacji urządzenia????.Okres letni a ja czekam,kto traci ja czy oni,niech sobie w d-pę wsadzą przepraszam,inwestor oczekuje poważnego traktowania.

Brak opinii dodanych na Oferro

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Ocena