Eprosument S.A.

kujawskopomorskie
Grunwaldzka 207 7, 85-451 Bydgoszcz

Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia

Informacje o firmie

 • Ilość pracowników
  11-50
 • Kapitał zakładowy
  1 000 000,00 PLN
 • Ilość realizacji
  Brak danych
Firma sprawdzona przez inBillo.com

Opinie z sieci: 15

 • Pytanie na gowork pisze 12 grudnia 2021 o 10:41:

  Eprosument S.A. poszukuje osoby na stanowisko Specjalista Ds. Zakupu. Czy ktoś z Was brał udział w procesie rekrutacji i chciałby podzielić się wrażeniami?

 • Bartłomiej Nieckarz na google_maps pisze 10 listopada 2021 o 09:22:

  Instalacja fotowoltaiczna jak najbardziej na plus oraz pomoc przy dofinansowaniu, natomiast gorzej z pompą ciepła. Sama funkcjonalność została wyjaśniona po łebkach. Serwisant nie może dojechać od ponad miesiąca. Utrudniony kontakt z koordynatorem. Na początku myślałem, że to profesjonalna firma, teraz z każdym dniem moja opinia jest coraz gorsza, zaczynam żałować, że wybrałem tę firmę.

 • Kris Chris na google_maps pisze 8 października 2021 o 09:22:

  Ze wszystkich firm najlepiej przygotowana oferta .Przedstawiciel przygotował wizualizację i wyjaśnił wszystkie sprawy techniczne .Polecam.

 • Mirosław Marynowski na google_maps pisze 7 września 2021 o 14:39:

  Właśnie dzisiaj dokonano odbioru instalacji fotowoltaicznej. Firma bardzo solidna zarówno pod względem doradczym i wykonawczym. Pracownicy począwszy od doradcy techniczno - handlowego, przez monterów, elektryka po kierownika odbioru wykazali się wielką fachowością i profesjonalnością, a przy tym bardzo pracowici z wielką kulturą. Firma godna polecenia a pracownicy godni naśladowania.

 • Geronimo na gowork pisze 30 sierpnia 2021 o 12:13:

  Nie polecam pracy w tej firmie. Warunki średnie, wymóg własnej działalności gospodarczej i związanych z tym kosztów o czym dowiedziałem się na rozmowie w firmie po przejechaniu 700 km. Nie dotrzymali terminu odpowiedzi co świadczy o braku szacunku do potencjalnych współpracowników.

 • Jaras na gowork pisze 1 sierpnia 2021 o 14:09:

  Nikomu tej firmy nie polecam,i nie polecę. Prosiłem by wniosek do energetyki został złożony chociaż w dniu aktywacji.nUmowa jest,pieniądze przelane na konto firmy a wniosek do energetyki??? podobno został złożony dwa tygodnie po aktywacji urządzenia????.Okres letni a ja czekam,kto traci ja czy oni,niech sobie w d-pę wsadzą przepraszam,inwestor oczekuje poważnego traktowania.

 • Jaras na gowork pisze 31 lipca 2021 o 20:24:

  Firma z polecenia,24.06.2021 dokonany został odbiór,innymi słowy została przeprowadzona aktywacja. To dlaczego do energetyki zgłoszenie zrobili dopiero 06.07.2021??? przecież mogłem zrobic to sam.Dostali kasę na czas i mają wszystko w d-pie.Co mnie obchodzi że pani zajmująca się zgłoszeniami poszła na urlop?,ktoś powinien jej obowiązki przejąc. NIE POLECEM,firma nastawiona tylko na kasę. Czyli dwa tygodnie (okres letni) mam w d-pie,czy ich to obchodzi? to ja tracę nie oni. MASAKRA

 • Justyna na gowork pisze 6 kwietnia 2021 o 08:35:

  Ciekawi mnie, jak się pracuje w tej firmie zajmującej się fotowoltaiką. Moim zdaniem najlepiej jest poznać doświadczenia osób zatrudnionych w firmie, dlatego postanowiłam napisać tutaj. Najbardziej interesuje mnie kwestia atmosfery. Jak ją oceniacie?

 • Monika Szczepańska na google_maps pisze 9 grudnia 2020 o 11:34:

  Sprawdzony instalator ( ponad 600 zrealizowanych instalacji), fachowe doradztwo, profesjonalny i szybki montaż, pomoc w uzyskaniu dofinansowania i załatwieniu formalności. Polecam!

 • artur kwiatkowski na google_maps pisze 8 grudnia 2020 o 09:22:

  Solidna firma. Profesjonalni pracownicy. Duże doświadczenie. Polecam ;)

 • Agnieszka Olszewska na google_maps pisze 7 grudnia 2020 o 14:39:

  Już prawie miesiąc odkąd mam założona fotowoltaikę. Zdecydowałam się na instalację gruntową, z której jestem zadowolona. Współpracę z Eprosument oceniam jak najlepiej. Solidini, terminowi i dokładni. Do tego potrafią doradzić w każdym momencie realizacji projektu, a także w kwestii dofinansowania. Pracownicy są cierpliwie i odpowiadają na wszystkie pytania. Dodam, że mają własną ekipę i nie bazują na podwykonawcach. Kontakt z firmą oceniam na 5 (nawet po opłatach, zawsze dostępni dla klienta), kwestię dofinansowania załatwiają w imieniu klienta i mają do tego oddelegowaną osobę (Pani Paulina). Jak chodzi o cenę, to uważam że jest ona odpowiednia co do jakości i materiałów. Są firmy, które robią propozycję bez uwzględnienia niektórych robót takich jak wykopanie miejsca pod kable. Nie żałuję swojej decyzji i współpracy z Eprosument. Dodatkowo zdecydowałam się zlecić im również założenie powietrznej pompy ciepła (ten dział mają we Włocławku). Od tygodnia jestem po jej założeniu i tutaj też nie mam do czego sie przyczepić. Nawet teraz odpowiadają na moje pytania, których jest zawsze dużo zwłaszcza przy nowych rzeczach.

 • Norbert na gowork pisze 24 sierpnia 2020 o 18:21:

  Ostatnio tak spokojnie zrobiło się na forum, z jakiegoś powodu?

 • Zainteresowany na gowork pisze 19 sierpnia 2020 o 14:21:

  Ktos tam pracuje? Jakie opinie o planach sprzedazy i warunkach umowy?

 • Misiek na gowork pisze 22 marca 2020 o 12:12:

  Jakie są prowizje dla handlowców za sprzedaż paneli słonecznych?

 • Administrator na gowork pisze 21 marca 2020 o 06:00:

  Każda opinia się liczy! Napiszcie co wiecie o zatrudnieniu w firmie Eprosument S.A. w miejscowości Włocławek, czekamy na wieści od obecnych i byłych pracowników!

Brak opinii dodanych na Oferro

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Ocena