Hanplast Energy Sp. z o.o.

kujawskopomorskie
Władysława Paciorkiewicza 3 , 85-862 Bydgoszcz

Sprzedaż detaliczna prowadzona przez domy sprzedaży wysyłkowej lub Internet

Informacje o firmie

 • Ilość pracowników
  6-10
 • Kapitał zakładowy
  50 000,00 PLN
 • Ilość realizacji
  Brak danych
Firma sprawdzona przez inBillo.com

Opinie z sieci: 4

 • Konrad Jendrzejczak na google_maps pisze 7 listopada 2021 o 13:38:

  LUDZIE! OMIJAJCIE TO MIEJSCE! ZŁODZIEJE I OSZUŚCI!!!! WYSYŁAJĄ PRODUKT INNY NIŻ ZAMAWIACIE, NIE CHCĄ GO ZAMIENIĆ!!! PRACUJĄ TAM SAMI NIEKOMPETENTNI LUDZIE! PRZRDSTAWICIEL OBIECUJE CO INNEGO CO INNEGO OKAZUJE SIĘ PRZY ODBIORZE PANELI. KOMUNIKACJA NIE ISTNIEJE. Nie dajcie sie nabrać! FIRMA KRZAK!!!!

 • Adam Ostrowski na google_maps pisze 7 listopada 2021 o 13:38:

  Profesjonalna usługa do pierwszego spotkania bardzo dobry kontakt z klientem . Gorąco polecam firmę.

 • Bogdan L na google_maps pisze 9 lutego 2021 o 08:59:

  Szkoda czasu na tą firmę. Dzwonią obiecują ofertę do 5 dni roboczych, po czym wysyłają e-maila z linkiem do strony www i proszą o potwierdzenie adresu email. To co ja mam kota w worku kupić. Konkurencja w tym samym dniu przesłała mi ofertę, co więcej już podczas rozmowy telefonicznej otrzymałem wstępną wycenę. Dla ścisłości chodziło o instalacje 3 kw. Gratuluję podejścia do klienta.

 • Patryk Perski na google_maps pisze 7 stycznia 2021 o 13:38:

  Szukałem długo właściwej firmy czytając opinie na google, forum oraz grupach w serwisie Facebook. Szukałem informacji o jakości usługi montażu, bo parametry paneli itp łatwo poszukać i porównać. Hanplast zaskoczył mnie na plus, ale od początku. - Brawo za biuro, szybko odbierany telefon i dokumenty wysyłane u0022od rękiu0022. Sprawność i organizacja to mistrzostwo świata. Aż miło. - Montaż, wszystko szczegółowo ustalone i zrobione dokładnie tak jak było mówione bez zmian, poprawek itp. Komponenty wysokiej jakości. Wszystko dokładnie wykonane bez pośpiechu. - jakość paneli jest wysoka, nawet przy dużym zachmurzeniu mam produkcję. Porównując do podobnej instalacji z okolicy mam zawsze od 15 do 24% więcej kWh.

Brak opinii dodanych na Oferro

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Ocena