Hanplast Sp. z o.o.

kujawskopomorskie
Władysława Paciorkiewicza 3 , 85-862 Bydgoszcz

Produkcja opakowań z tworzyw sztucznych

Informacje o firmie

 • Media społecznościowe
  Brak danych
 • Forma firmy
  SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
 • Wpisy w rejestrach długów
  Brak danych
 • Ilość pracowników
  51-100
 • Kapitał zakładowy
  1 178 000,00 PLN
 • Ilość realizacji
  Brak danych
Firma sprawdzona przez inBillo.com

Opinie z sieci: 40

 • :) na gowork pisze 7 grudnia 2022 o 19:42:

  Byłam tam na szkoleniu. Szkoliły mnie dwie baby Pani A. i druga też Pani A.nNa szkoleniu było mówione ze może się nam czasem trafić monotonna praca bo zależy to od jakiej maszyny nas przydzielą, więc po przerwie chciałyśmy się z koleżanką zamienić. Gdy się zamieniłyśmy to odrazu nas wycofano a spytałam się babki dlaczego nie możemy się zamienić to odpowiedziała że nie można, ja powiedziałam że Pani ze szkolenia mówiła nam ze mamy się wymieniać jeśli chcemy więc ta po nią zadzwoniła. Przyszla Pani ze szkolenia i mówi mi ze nic takiego nie mówiła i nie można się zmieniać, zwróciła mi też uwagę o to że spóźniam się z przerw. Przerwy są po 10min (gdzie nie powinno tak być, w kodeksie pracy są przerwy 15min), wygląda to tak że zejście na stołówkę z hali zajmuje 3min i drugie 3min powrotu więc przerwy tak naprawdę wychodzi mi 4min i się sprzeciwiłam ze nie będę siedzieć 4min tylko 10min bo chce normalnie zjeść. Oczywiście nie było to w żaden sposób mówione jakimś dziwnym tonem, normalnie z Panią ze szkolenia obgadaliśmy temat ja się zapytałam jak to wygląda dokładniej bo jestem tu pierwsze dni i mam prawo nie wiedzieć. Po rozmowie wróciłam normalnie do pracy było wszystko ok. Na koniec dnia było małe zebranko jak zawsze z osobami na szkoleniu, oczywiście ta Pani z którą przeprowadzałam rozmowę się nie zjawiła i rozmawialiśmy z drugą Panią którą wyzwala mnie od kłamców i (usunięte przez administratora) Też przed zebraniem spytałam się paru dziewczyn dla pewności czy rzeczywiście było mówione ze można się zmieniać ze sobą na maszynach i one to potwierdziły. Na koniec pracy zadzwoniła do mnie agencja z informacją ze firma nie chce ze mną już współpracować bo niby okłamuje lidera. Druga sprawa jest taka, że z tymi ukraincami na robocie jest coraz gorzej, traktowani są lepiej od Polaków. Gdy zapytano mnie na koniec dnia jak minęła praca i powiedziałam o jednej sytuacji z panią którą pracowałam w ogóle mnie baba nie wysłuchała udając że mnie nie słyszy poczym zapytała się ukrainca jak minął dzień, on odpowiada używając nawet wulgarnych słów ze on nie umie czytać po polsku i jest mu źle a baba ze szkolenia się tak tym przejęła i zaczęła go bardzo miło traktować. DWIE BABY ZE SZKOLENIA PANI A I PANI A SĄ NAJGORSZYMI OSOBAMI KTORE SPOTKALAM W JAKIEJKOLWIEK PRACY A DOSWIADCZENIA W FIRMACH MAM BARDZO DUZE. NIE POLECAM TEJ FIRMY

 • Administrator na gowork pisze 23 października 2022 o 15:59:

  W firmie Hanplast poszukiwani byli pracownicy na stanowisko Project Manager. Czy ktoś brał udział w procesie rekrutacyjnym? Jakie warunki zaproponowano?

 • Administrator na gowork pisze 29 września 2022 o 18:26:

  Poszukuję pracy na stanowisku Ustawiacz. Zainteresowała mnie ta oferta pracy na Ustawiacz. Czy jest tu ktoś, kto ma doświadczenia z firmą Hanplast i może się nimi podzielić? Czy pracodawca oferuje benefity pozapłacowe?

 • Brak słów na gowork pisze 25 września 2022 o 12:33:

  Zmuszanie do nadgodzin! Chore zachowanie kierownika z brygady 2 grozi że jak się nie przyjdzie na nadgodziny to zabierze premie.nKobieta skończyła pracę o 22 a nią następnego musiała przyjść do pracy na 6 rano (tylko 8h przerwy ) chore

 • Pytanie na gowork pisze 10 września 2022 o 13:17:

  Czy Hanplast organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

 • On89 na gowork pisze 28 lipca 2022 o 19:31:

  Nie polecam ! 2400 zł netto ! Jeśli robisz po 12 h to dostaniesz te marne 2900 do 3200 i jeszcze cię oszukają i powiedzą że to system błędy robi . Też przy okazji radzę się nauczyć po ukraińsku mówić ......

 • Pytanie na gowork pisze 1 czerwca 2022 o 13:15:

  Jak dużo osób pracuje na stanowisku Księgowa w firmie Hanplast?

 • armando na gowork pisze 19 maja 2022 o 20:14:

  Tak wygląda praca na produkcji. Nie zauważyłem żeby ktoś z mechaników bądź elektryków się żalił. Zawsze jest tak że Ci którzy mają najmniej do zaoferowania to najwięcej się udzielają. Jeżeli komuś nie odpowiada ta praca to niech się zwolni a nie wypisuję na forum swoje żale. nPozdrawiam Emeryta Leszka

 • Kinga na gowork pisze 27 kwietnia 2022 o 01:54:

  Witam pytam się o kierownika magazynu. Czy on ma na imię Michał?

 • Skupiony na gowork pisze 27 marca 2022 o 10:52:

  Spędziłem w Hanplascie 8 lat. W tym czasie firma bardzo się zmieniła, znacząco się rozrosła co jest oczywiście na plus ale podejście do pracowników (również atmosfera pracy) poszło niestety w negatywną stronę. Teraz większośc osób działa na zasadzie, że u0022jakoś to bedzieu0022 więc jak Tobie zależy to musisz zapieprzac za innych. A wypłatę dostajecie taką samą. Wynagrodzenie rzadko kiedy się zgadzało (zależy od działu, ponieważ ostatnie wyplaty były okej). Sporo osób po 10tym szło z korektą. Na hali krążyła już negatywna plotka na ten temat. Pomimo zdobytych nowych umiejętności i powiększenia zakresu obowiazków ciężko dostać podwyżkę. Zmiana firmy na plus.

 • On000 na gowork pisze 13 lutego 2022 o 13:21:

  Nie polecam tam pracować za te śmieszne pieniądze ( 2600 zł ) . Dużo wymagają a mało płacą . Ludzie muszą po 12h robić żeby z premią wyjść te 3000 tyś zł . Śmiech na sali . nMądry człowiek tam nie pójdzie robić lub się zwolni po 3 dniach i poszuka sobie lepszej pracy .

 • Zainteresowany na gowork pisze 5 stycznia 2022 o 14:17:

  Witam. Chciałbym wiedzieć jak wygląda praca w dziale Utrzymania Ruchu, jako Technik Utrzymania Ruchu. Jak atmosfera w tym dziale i jakie zarobki na start oferują. Z góry dziękuję za odpowiedź.

 • Wiesław R na gowork pisze 3 stycznia 2022 o 16:33:

  Firma jest Super płaci wypłaty zgodnie z umową nadgodziny są płacone co do jednej minuty , monitoring jest 24 H na dobę aby pracownicy czuli się bezpiecznie w zakładzie . Szkolenia są wykonywane co dwa tygodnie dla pracowników . Paczki dla pracowników są zawsze na święta duże talony pieniężne wszyscy pracownicy mają jak w bajce.nPrezes cały czas myśli o Nas opiekuje się nami ostatnio dodał wszystkim pracownikom do opłat domowych takich jak gaz oraz opłaty za pobór prądu jest jak ojciec mało jak ojciec , dziadek i mamusia razem wzięci jest naprawdę super, mało tego na rok 2022 dopłaca jeszcze do czynszu 50 % dla pracowników co maja umowę na stałe oraz daje pod koniec roku 13 pensję !!!nW żadnym zakładzie w Polsce nie ma tak dobrze jak tutaj .

 • Kris na gowork pisze 23 lipca 2021 o 06:25:

  Witam chcę aplikować do Hanplastu do działu utrzymania ruchu jako elektryk. Jaka jest tam atmosfera i jaka praca? Czy 4.5 tys na rękę można tam dostać.?

 • Produkcja na gowork pisze 2 lutego 2021 o 19:13:

  Jak wygląda praca na produkcji? Jaka atmosfera itp.?

Brak opinii dodanych na Oferro

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Ocena