Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Dacomet Dariusz Kaczmarek, Andrzej Spychalski Sp.J.

kujawskopomorskie
Fordońska 138 , 85-752 Bydgoszcz

Działalność w zakresie inżynierii i związane z nią doradztwo techniczne

Informacje o firmie

 • Media społecznościowe
  Linkedin Facebook
 • Forma firmy
  SPÓŁKA JAWNA
 • Wpisy w rejestrach długów
  Brak danych
 • Ilość pracowników
  51-250
 • Kapitał zakładowy
  Brak danych
 • Ilość realizacji
  Brak danych
Firma sprawdzona przez inBillo.com

Opinie z sieci: 20

 • Pytanie na gowork pisze 8 stycznia 2023 o 09:59:

  Czy Dacomet organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

 • Luiza na gowork pisze 29 grudnia 2022 o 21:33:

  To nie jest firma to jest pośrednictwo pracy , tym co alfons między klientem a kurwą.Szanujący się fachowiec nie powinien nawet myśleć o współpracy z takim pośrednikiem.

 • Helena na gowork pisze 29 grudnia 2022 o 06:47:

  pisali kiedyś coś na temat redukcji załogi czyli jak to ostatecznie wyszło? ile osób pracowało tok temu a ile teraz? i praca na chwilę obecną to jak jest teraz zorganizowana, wiadomo?

 • Myslacy na gowork pisze 18 stycznia 2022 o 19:09:

  Jak szczury uciekają ze statku to on po prostu tonie. Ktoś kiedyś tak powiedział. A myślę że do utoniecia owego statku przyczyniła się załoga. Pozdrawiam i ratujcie się puki co.

 • Pytanie na gowork pisze 5 grudnia 2021 o 10:35:

  Czy pracownicy w Dacomet dogadują się między sobą?

 • Dojrzewający emocjonalnie na gowork pisze 2 listopada 2021 o 23:05:

  praca marzeń! Zachęcam do podjęcia .nnAPELUJE!nn idą święta czas wybaczania i zadumy, dbajmy o siebie i rodzine, szanujmy sie nawzajem, nie czyńmy nikomu tego czego sami bysmy nie chcielinn FRAGMENT ZACYTOWANY Z ANONIMOWEGO FORUM W SIECI: n,,LeBron masz szanse naprawić sie do wigili , nie zepsuj tego . Dorastam i moze dlatego daję Ci szanse. Zalatw to ze mną jak facet (twarzą w twarz) i mnie przeproś to odpuszcze, daje słowo. Powodzenia w podejmowaniu decyzji.u0022

 • gabik na gowork pisze 31 sierpnia 2021 o 04:01:

  Zachęcam do pracy w dacomet , wszystkie warunki korzystne dla pracownikan(usunięte przez administratora)

 • Pytanie na gowork pisze 26 sierpnia 2021 o 12:08:

  Czy nowo zatrudnione osoby w Dacomet otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

 • C*****A na gowork pisze 3 sierpnia 2021 o 08:28:

  praca wspaniała ! Atmosfera zarobki , nikt nie zwraca uwagi na układy , najlepsza firma w jakiej pracowałem. nnCiekawostka :nNeurolodzy wyróżniają dwa mechanizmy urazu rdzenia kręgowego: uraz zamknięty i penetrujący. W następstwie mechanicznego urazu rdzenia kręgowego, zwłaszcza jego części środkowej dochodzi do wtórnego uszkodzenia tkanki nerwowej (m. in. do niedokrwienia i obrzęku rdzenia). Badanie neurologiczne chorego po urazie rdzenia kręgowego ma na celu przede wszystkim określenie poziomu uszkodzenia oraz stwierdzenie czy jest ono całkowite, czy częściowe. Do oceny stopnia ciężkości urazu rdzenia kręgowego stosowane są: skala Frankela, standardy Amerykańskiego Towarzystwa Urazów Rdzenia Kręgowego oraz skala uszkodzenia ASIA. Neurolodzy wyróżniają kilka charakterystycznych zespołów częściowego uszkodzenia rdzenia: zespół Brown-Sequarda, zespół centralny, zespół tętnicy rdzeniowej przedniej, stłuczenie rdzenia tylne, zespół wstrząśnienia rdzenia.

 • Pytanie na gowork pisze 17 maja 2021 o 11:31:

  Jakie wartości są cenione w Dacomet?

 • fericze na gowork pisze 8 maja 2021 o 12:14:

  @wieloletnia nie odkrylas nic odkrywczego. Pracowalem tam z dwa lata temu i wszyscy juz wiedzieli o nich i o ich sporej ,, sympatiiu0022 do siebie, zgadzam sie ze powinni sie spotykac poza pracą bo to nie miejsce na tak wielkie synpatie

 • Myslacy na gowork pisze 4 maja 2021 o 14:33:

  Widzę że moje komentarze zostały usunięte. Pozostaje pytanie przez kogo. Bo nie wydaje mi się że kogoś obrażono nimi skoro powszechnie wiadomo że roboty tam nie ma a pracownicy z nudów fantazjują co też kierownik robi za zamkniętymi drzwiami z pracownikiem. Czyżby panie brygadzistki poczuły się zawiedzione że nie poprosił je o u0022wsparcieu0022. Czy też nie wiedzą że drzwi są po to aby je zamknąć.A może to pani która sama się zamykała z innym przełożonym i myśli o sobie pisząc ten komentarz. Wieczne narzekanie na sytuację finansową i inne, to śmiechu warte bo zawsze można się zwolnić. Tylko pozostaje pytanie czy gdzie indziej byłby taki luz.

 • Wieloletnia pracownica na gowork pisze 18 marca 2021 o 12:27:

  Pracuję w dacomecie ładnych parę lat i długo zastanawiałam się czy napisać ten komentarz lecz to co dzieję się od jakiegoś czasu jest niepojęte. Jestem zżyta w jakiś sposób z pracą na obiekcie przy ulicy Pilickiej 6, natomiast pewne sprawy wymagają naświetlenia. Zarobki w waszej firmie , dokładniej w firmie pośredniczej (dacomet) , są bardzo słabe o tym jednak każdy wie. Zwalnianie dobrych pracowników i zostawianie ludzi z powodu znajomości układów to też rzecz powszechnie znana jednak jestem zaniepokojona tym że w obecnej chwili jest mniej pracy i co akurat jest normalne zajmujemy się pracami porządkowymi lecz moje zaniepokojenie wynika z tego że pracownica która jest ulubienicą kierownika i zawsze była faworyzowana przez tego Pana , przesiaduję w jego biurzę z zamkniętymi drzwiami po pare godzin podczas gdy starsi stażem pracownicy cieżko pracują przy pracach porządkowych. Absolutnie nikt nie wie co się tam wyprawia , jestem katoliczką i nie mieści się to dla mnie w żadnych ramach moralności ponieważ niewiadomo co może się tam wyprawiać . Bardzo proszę o szybkie działanie w tej sprawie ponieważ wygląda to w oczach innych pracowników nie tylko z naszej firmy , bardzo dwuznacznie oraz mało profesjonalnie.

 • Mariusz89 na gowork pisze 6 marca 2021 o 17:48:

  Witam,nZamierzam aplikować na stanowisko u0022Analityk zgłoszeń serwisowych z j.angielskim i francuskimu0022.nZnam 2 języki + 6 lat doświadczenia w IT.nNa jakie zarobki mogę liczyć na tym stanowisku? (widełki).nProszę o wiadomość.

 • Jules Winnfield na gowork pisze 16 lutego 2021 o 19:40:

  Ezechiel, 25:17. „Ścieżka sprawiedliwych wiedzie przez nieprawość samolubnych i tyranię złych ludzi. Błogosławiony ten, co w imię miłosierdzia i dobrej woli prowadzi słabych przez dolinę ciemności, bo on jest stróżem brata swego i znalazcą zagubionych owiec. I dokonam srogiej pomsty w zaparczywym gniewie, na tych, którzy chcą zatruć i zniszczyć moich braci; i poznasz, że imię gdy wywrę na tobie swoją zemstęu0022

Brak opinii dodanych na Oferro

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Ocena