Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Dacomet Dariusz Kaczmarek, Andrzej Spychalski Sp.J.

kujawskopomorskie
Fordońska 138 , 85-752 Bydgoszcz

Działalność w zakresie inżynierii i związane z nią doradztwo techniczne

Informacje o firmie

 • Media społecznościowe
  Facebook Linkedin
 • Forma firmy
  SPÓŁKA JAWNA
 • Wpisy w rejestrach długów
  Brak danych
 • Ilość pracowników
  51-250
 • Kapitał zakładowy
  Brak danych
 • Ilość realizacji
  Brak danych
Firma sprawdzona przez inBillo.com

Opinie z sieci: 20

 • Myslacy na gowork pisze 18 stycznia 2022 o 19:09:

  Jak szczury uciekają ze statku to on po prostu tonie. Ktoś kiedyś tak powiedział. A myślę że do utoniecia owego statku przyczyniła się załoga. Pozdrawiam i ratujcie się puki co.

 • Pytanie na gowork pisze 5 grudnia 2021 o 10:35:

  Czy pracownicy w Dacomet dogadują się między sobą?

 • Dojrzewający emocjonalnie na gowork pisze 2 listopada 2021 o 23:05:

  praca marzeń! Zachęcam do podjęcia .nnAPELUJE!nn idą święta czas wybaczania i zadumy, dbajmy o siebie i rodzine, szanujmy sie nawzajem, nie czyńmy nikomu tego czego sami bysmy nie chcielinn FRAGMENT ZACYTOWANY Z ANONIMOWEGO FORUM W SIECI: n,,LeBron masz szanse naprawić sie do wigili , nie zepsuj tego . Dorastam i moze dlatego daję Ci szanse. Zalatw to ze mną jak facet (twarzą w twarz) i mnie przeproś to odpuszcze, daje słowo. Powodzenia w podejmowaniu decyzji.u0022

 • gabik na gowork pisze 31 sierpnia 2021 o 04:01:

  Zachęcam do pracy w dacomet , wszystkie warunki korzystne dla pracownikan(usunięte przez administratora)

 • Pytanie na gowork pisze 26 sierpnia 2021 o 12:08:

  Czy nowo zatrudnione osoby w Dacomet otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

 • C*****A na gowork pisze 3 sierpnia 2021 o 08:28:

  praca wspaniała ! Atmosfera zarobki , nikt nie zwraca uwagi na układy , najlepsza firma w jakiej pracowałem. nnCiekawostka :nNeurolodzy wyróżniają dwa mechanizmy urazu rdzenia kręgowego: uraz zamknięty i penetrujący. W następstwie mechanicznego urazu rdzenia kręgowego, zwłaszcza jego części środkowej dochodzi do wtórnego uszkodzenia tkanki nerwowej (m. in. do niedokrwienia i obrzęku rdzenia). Badanie neurologiczne chorego po urazie rdzenia kręgowego ma na celu przede wszystkim określenie poziomu uszkodzenia oraz stwierdzenie czy jest ono całkowite, czy częściowe. Do oceny stopnia ciężkości urazu rdzenia kręgowego stosowane są: skala Frankela, standardy Amerykańskiego Towarzystwa Urazów Rdzenia Kręgowego oraz skala uszkodzenia ASIA. Neurolodzy wyróżniają kilka charakterystycznych zespołów częściowego uszkodzenia rdzenia: zespół Brown-Sequarda, zespół centralny, zespół tętnicy rdzeniowej przedniej, stłuczenie rdzenia tylne, zespół wstrząśnienia rdzenia.

 • Pytanie na gowork pisze 17 maja 2021 o 11:31:

  Jakie wartości są cenione w Dacomet?

 • fericze na gowork pisze 8 maja 2021 o 12:14:

  @wieloletnia nie odkrylas nic odkrywczego. Pracowalem tam z dwa lata temu i wszyscy juz wiedzieli o nich i o ich sporej ,, sympatiiu0022 do siebie, zgadzam sie ze powinni sie spotykac poza pracą bo to nie miejsce na tak wielkie synpatie

 • Myslacy na gowork pisze 4 maja 2021 o 14:33:

  Widzę że moje komentarze zostały usunięte. Pozostaje pytanie przez kogo. Bo nie wydaje mi się że kogoś obrażono nimi skoro powszechnie wiadomo że roboty tam nie ma a pracownicy z nudów fantazjują co też kierownik robi za zamkniętymi drzwiami z pracownikiem. Czyżby panie brygadzistki poczuły się zawiedzione że nie poprosił je o u0022wsparcieu0022. Czy też nie wiedzą że drzwi są po to aby je zamknąć.A może to pani która sama się zamykała z innym przełożonym i myśli o sobie pisząc ten komentarz. Wieczne narzekanie na sytuację finansową i inne, to śmiechu warte bo zawsze można się zwolnić. Tylko pozostaje pytanie czy gdzie indziej byłby taki luz.

 • Szarlatan na gowork pisze 10 kwietnia 2021 o 23:06:

  Witam.Sama praca na produkcji jest przyjemna ,nietrudna i nie jest monotonna ... o ile w ogóle praca jest.A jak wiadomo nie od dziś pracy za dużo nie ma od dłuższego czasu.Co się dzieje w firmie i jaka jest przyszłość każdy widzi.Atmosfera wśród samych pracowników jest na duży plus i zawsze można liczyć na czyjąś pomoc. No ale tak jak ktoś już poniżej wspomniał jest to firma , którą rządzą układy. Słabo to wygląda w oczach pracowników , którzy dalej pracują albo się przewinęli przez zakład przez kilka lat kiedy to panie brygadzistki z braku podstawowej wiedzy muszą się posiłkować pomocą u doświadczonych pracowników albo hmmm...mężem.Wizerunkowo katastrofa.Ale chyba u0022górzeu0022 to nie przeszkadza.Poniżej często wspominany jest pan kierownik.Można się z niektórymi opiniami zgadzać lub nie.W mojej ocenie zadziwiające jest to , że kierownikiem zostaje ktoś kto nie ma kompetencji bycia kierownikiem.No bo jak kierownikiem może być ktoś kto nie wie czy dany pracownik dobrze pracuje czy źle bo wiedzę na ten temat czerpie od brygadzistów zamiast spojrzeć chociażby w system Elizabeth i statystki pracownika.To co opisuje to jedna kwestia.Osobną jest kultura osobista tego pana.To,że nie potrafi lub nie chce odpowiadać na pytania pracowników odpowiadając zdawkowo lub uciekając jeszcze jakoś można zrozumieć.Ciężko natomiast zrozumieć a tymbardziej zaakceptować zachowanie tego pana kiedy poważnie choremu pracownikowi niejednokrotnie mówi,że jest u0022symulantemu0022. Jeśli to żart to słaby, jeśli to tak na poważnie to pan Adam sam sobie wystawia świadectwo nie tylko jakim jest kierownikiem ale też jakim człowiekiem.Inna cecha pana kierownika to strach.No bo co powiedzieć o sytuacji kiedy daje jakiegoś pracownika np. z montażu na pakownie czy na odwrót i brygadzistom mówi ... że jakby co to on nic nie wiedział, że pracownik jakiegoś działu pracował na innym stanowisku.nTak wiem i wiemy ,że pan Adam uzna to tradycyjnie za hejt i nieprawdę i niczym nasz rząd zareaguje atakiem i w najbliższym czasie pewnie będzie można się spodziewać wypowiedzeń. No bo też wiemy ,że nic tak nie poprawia humoru jak pokazanie kto tu rządzi.nMimo wszystkich opinii jakie by nie były to zarówno Nokia jak i Dacomet będą dalej żyli w przeświadczeniu, że wszystko jest OK. I dobrze bo przecież jakoś to wszystko się jeszcze kręci.A pracownikom życzyć wypada w tym wszystkim dalszej wytrwałości :)

 • Obojętny na gowork pisze 21 marca 2021 o 22:33:

  Witam wszystkich zainteresowanych.Moim zdaniem ostatnią opinię napisała któraś z brygadzistek bo więcej ich niż pracowników którzy jeszcze cokolwiek na hali nr 13coś robią.Współczuję Panu A.L który myślał że niektórych ludzi miał po swojej stronie i są Jego przyjaciółmi a tak szczerze mówiąc to na maxa wykorzystali . Panie L niech Pan zmyka z tego tonącego okrętu bo wszystko co złe wpłynie na Pana konto.Radzę uważać na Państwa B.

 • Obojętny na gowork pisze 21 marca 2021 o 21:49:

  Witam wszystkich zainteresowanych.Moim zdaniem ostatnią opinię napisała któraś z brygadzistek bo więcej ich niż pracowników którzy jeszcze cokolwiek na hali nr 13 coś robią.Biedny A.L który myślał że niektórych ludzi miał po swojej stronie i nie zdaje sobie sprawy jak bardzo go wykorzystali, a najbardziej Państwo B. Wszystkim którzy myślą że ten statek jeszcze płynie życzę głębokich i szerokich wód.

 • Wieloletnia pracownica na gowork pisze 18 marca 2021 o 12:27:

  Pracuję w dacomecie ładnych parę lat i długo zastanawiałam się czy napisać ten komentarz lecz to co dzieję się od jakiegoś czasu jest niepojęte. Jestem zżyta w jakiś sposób z pracą na obiekcie przy ulicy Pilickiej 6, natomiast pewne sprawy wymagają naświetlenia. Zarobki w waszej firmie , dokładniej w firmie pośredniczej (dacomet) , są bardzo słabe o tym jednak każdy wie. Zwalnianie dobrych pracowników i zostawianie ludzi z powodu znajomości układów to też rzecz powszechnie znana jednak jestem zaniepokojona tym że w obecnej chwili jest mniej pracy i co akurat jest normalne zajmujemy się pracami porządkowymi lecz moje zaniepokojenie wynika z tego że pracownica która jest ulubienicą kierownika i zawsze była faworyzowana przez tego Pana , przesiaduję w jego biurzę z zamkniętymi drzwiami po pare godzin podczas gdy starsi stażem pracownicy cieżko pracują przy pracach porządkowych. Absolutnie nikt nie wie co się tam wyprawia , jestem katoliczką i nie mieści się to dla mnie w żadnych ramach moralności ponieważ niewiadomo co może się tam wyprawiać . Bardzo proszę o szybkie działanie w tej sprawie ponieważ wygląda to w oczach innych pracowników nie tylko z naszej firmy , bardzo dwuznacznie oraz mało profesjonalnie.

 • Mariusz89 na gowork pisze 6 marca 2021 o 17:48:

  Witam,nZamierzam aplikować na stanowisko u0022Analityk zgłoszeń serwisowych z j.angielskim i francuskimu0022.nZnam 2 języki + 6 lat doświadczenia w IT.nNa jakie zarobki mogę liczyć na tym stanowisku? (widełki).nProszę o wiadomość.

 • Jules Winnfield na gowork pisze 16 lutego 2021 o 19:40:

  Ezechiel, 25:17. „Ścieżka sprawiedliwych wiedzie przez nieprawość samolubnych i tyranię złych ludzi. Błogosławiony ten, co w imię miłosierdzia i dobrej woli prowadzi słabych przez dolinę ciemności, bo on jest stróżem brata swego i znalazcą zagubionych owiec. I dokonam srogiej pomsty w zaparczywym gniewie, na tych, którzy chcą zatruć i zniszczyć moich braci; i poznasz, że imię gdy wywrę na tobie swoją zemstęu0022

Brak opinii dodanych na Oferro

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Ocena