Luxen – Daniel Kozłowski

kujawskopomorskie
Widok 24a 26, 87-720 Ciechocinek

Wykonywanie instalacji elektrycznych

Informacje o firmie

 • Media społecznościowe
  Facebook Instagram
 • Forma firmy
  OSOBA FIZYCZNA PROWADZĄCA DZIAŁALNOŚĆ GOSPODARCZĄ
 • Wpisy w rejestrach długów
  Brak danych
 • Ilość pracowników
  1-10
 • Kapitał zakładowy
  Brak danych
 • Ilość realizacji
  Brak danych
Firma sprawdzona przez inBillo.com

Opinie z sieci: 10

 • Klaudia Grzegorzewska na google_maps pisze 31 października 2023 o 09:56:

  Ogromne podziękowania za szybką i sprawną instalację paneli solarnych. Panowie bardzo pomocni i profesjonalni. Telefon do Pana Daniela dostaliśmy z polecenia, a opinie w internecie mówią same za siebie. Zaufaliśmy tej firmie i nie zawiedli nas. Zero stresu, przyjemna współpraca, a fotowoltaika pracuje jak należy, nawet przy tej pogodzie w kratkę. Jesteśmy bardzo zadowoleni, to jedna z lepszych inwestycji. Podziękowania dla całego zespołu!!!

 • Małgorzata na google_maps pisze 31 października 2023 o 09:56:

  Daniel wspaniały człowiek , kompetentny o bardzo rozszerzonej wiedzy . Fakt faktem nie zakładał u mnie fotowoltaiki co bardzo żałuję iż wcześniej nie znałam pana Daniela Firmy Luksen aczkolwiek kiedy falownik uległ uszkodzeniu w wyniku burzy, bardzo szybko zareagował zajął się awarią błyskawicznie. Mogę powiedzieć sumienny i odpowiedzialny w przeciwieństwie do firmy u której zrobiłam zakup . Polecam Firmę Luksen Daniela , takich ludzi brakuje na naszym rynku Dziękuję.

 • Michal Flis na google_maps pisze 31 października 2023 o 09:56:

  Polecam firmę Luxen! Doradztwo i montaż na fachowym poziomie. Instalacja PV jak i montaż klimatyzacji bez zastrzeżeń . Kontakt z firmą również bezproblemowy .

 • Przemek na google_maps pisze 30 września 2023 o 09:56:

  Firma zdecydowanie godna polecenia! Pan Daniel doradził, wyjaśnił wszelkie wątpliwości i zaproponował bardzo konkurencyjną cenę. Bardzo fajna ekipa w szybkim czasie założyła instalacje bez jakichkolwiek szkód i bałaganu. Super!

 • Mariola Kozłowska na google_maps pisze 31 marca 2023 o 09:56:

  Usługi na najwyższym poziomie. Pan Daniel przed podjęciem decyzji o zakupie konkretnego rozwiązania wszystko rzeczowo wytłumaczył. Sama realizacja i montaż szybko, sprawnie i bez zastrzeżeń. Polecam!

 • Alina Mikołajska na google_maps pisze 21 marca 2023 o 12:12:

  Wspaniała firma, która bardzo sprawnie i fachowo założyła instalację fotowoltaiczną na naszym domu. Pan Daniel Kozłowski to prawdziwy znawca w branży, który bardzo dokładnie i przystępnie wytłumaczył jaka instalacja będzie korzystna opłacalna. Wykonanie perfekcyjne i szybkie. W czasie wykonywania wszelkich prac nikt z domowników nie odczuł, że odbywa się realizacja tak wartościowego projektu. Nadmieniam, że polecam z całego serca firmę u0022Luxen Daniel Kozłowskiu0022 Instalacja działa i daje nam poczucie finansowego bezpieczeństwa. Wdzięczna Alina M. :)

 • Iga Zakrzewska na google_maps pisze 21 marca 2023 o 12:12:

  Najbardziej profesjonalna firma jaka spotkałam 🥰 panele fotowoltaiczne założone w mrugnięciu oka, szybka i schludna praca ! Właściciel zawsze gotowy by odpowiedzieć na każde pytanie, pomoże i doradzi. Serdecznie polecam ☺️ Duże słońce ☀️ dostarczyli już od pierwszego spotkania !!!!! Proszę się nie zastanawiać, tylko i wyłącznie ta firma 🙏🥰❤️❤️❤️❤️☀️☀️☀️☀️☀️☀️

 • Jacek Smokowski na google_maps pisze 28 lutego 2023 o 09:56:

  Szef to fachowiec w swojej dziedzinie. Doskonała wiedzą teoretyczna jak i praktyczna. Polecam wszystkim niezdecydowanym. Wzorowy kontakt, bez lania wody. Firma jak i właściciel są praktykami na rynku nie ludzmi z łapanki. Polecam w dziedzinie instalacji elektrycznych i fotowoltaiki.

 • Damian Gajda na google_maps pisze 28 lutego 2023 o 09:56:

  Szczerze polecam. Nie znam bardziej kompetentnej osoby jak Daniel Kozłowski. Duża wiedza, fachowość na najwyższym poziomie i cierpliwość do klienta. Fotowoltaika od roku śmiga bez zarzutu. Nie znam lepszego fachowca w tej dziedzinie.

 • Magda Gajda na google_maps pisze 21 lutego 2023 o 12:12:

  Z pełną odpowiedzialnością polecam usługi firmy Luxen Daniel Kozłowski. Kompetencja i fachowość na najwyższym poziomie 👌Osoby które nie mają wiedzy nie muszą się martwić, wszystko bardzo klarownie zostaje objaśnione i dostosowane do indywidualnych potrzeb. Firma bardzo rzetelna i terminowa co dziś jest bardzo cenne i ważne. Moja instalacja fotowoltaiczna od roku działa bez zarzutu, pięknie się prezentuje a co najważniejsze, już zapomnieliśmy co to są rachunki za prąd. Po rozpoznaniu rynku, oferty cenowe też są konkurencyjne więc z pełną odpowiedzialnością polecamy usługi tej firmy znajomym, rodzinie i wszystkim tym którzy szukają najlepszej firmy fotowoltaicznej.

Brak opinii dodanych na Oferro

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Ocena